Hledat  

Romantic Love Studio Nikol

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod AlešJelimanek » sob 23. zář 2023, 23:06

Byl jsem u slečny Nikol.
Vždy se ptám na věk, tahle slečna nebo paní, rozhodně nemá s prominutím 28let!!!!, jak mi bylo řečeno. Paní má odhadem kolem 45. Image nic moc, žádný zadek, nebylo ani za co chytit a celkově tělo i obličej stálo za nic. Chtěl jsem odejít hned ve dveřích když jsem paní viděl, ale byla milá tak jsem si řekl, že zůstanu a byla to veliká chyba! Masáž byla hrozná!!!! Zbytečně vyhozené peníze. Určitě tento podnik nedoporučuji. Podvod s věkem, co se týče slečny Nikol. Vyhozené peníze!!! Už nikdy víc!!
AlešJelimanek
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 23. zář 2023, 19:14

Re: Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod Milanpolyk » ned 24. zář 2023, 8:36

Bohužel musím souhlasit akorát bych vytkl to že na stránkách má 31 :D :D ale bude jí určitě víc. Image zase tak hrozná nebyla ale bohužel masáž stála opravdu za nic, když už dáte tolik peněz čekáte opravdu profesionální přistup což neměla Nikol a bohužel ani Amelia u které jsem byl, už nikdy vice.
Milanpolyk
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 24. zář 2023, 8:28

Re: Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod Martasatram » ned 24. zář 2023, 13:12

Bohužel taky musím souhlasit. Chtěl jsem k jiné maserce ale nebyla v nabídce tak jsem si řekl zkusím teda Nicol na fotkách vypadala přitažlivě. Při příjezdu mi bylo napsáno na co zazvonit poté do druheho patra. Hned při otevření jsem se lekl z celkem přitažlivé ženy na fotkách otevřela vrásčitá žena s pusou jak kačer chtěl jsem se rovnou otočit a odejít, ale řekl jsem si že za tu cestu tady to teda zkusím.
Masáž otřesna, odflaknutá. Připadlo mi jako by chtěla vzít jen peníze a rychle konec a vypadni nechci tě tadyk. Nicol masáž dělala s absolutní nechutí Studio Love Romantic už nechci nikdy navštívit slibujou něco co vůbec není, Nicol vůbec nevěděla nic z toho co jsme si psali takže podezření že jsem si psal s jinou osobou 100%. Nemluvím o tom že ji visí prsa. No hnus !
Martasatram
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 23. zář 2023, 19:21

Re: Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod labuznikmasazi » ned 24. zář 2023, 21:30

Masáž tam domlouvá operátorka, takže nikdy nehovoříte s maserkou, ale s operátorkou :D, pak se jen lidi diví, že jim je něco slibováno a maserka o ničem neví, takto je to ale skoro všude v salonech, kde nedělá masérka sama na sebe.
labuznikmasazi
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 4. led 2020, 22:10

Re: Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod Jurasxxx » ned 24. zář 2023, 21:53

Přesně tak, domlouvá to někdo jinej a holky vlastně ani neví co je domluveno. Jednou mi podstrčili jinou, než jsem si domlouval, nějakou UK s 3cm drápama, jak s tím asi může masírovat, spíš škrábe jak kočka. Dost to tam jde do kytek, holky co za něco stáli už tam nejsou a to co je tam teď sou ojebávky s věkem i s masáží.
Jurasxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: sob 15. črc 2023, 14:50

Re: Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod Undrvasrman » pon 25. zář 2023, 11:09

Tři první příspěvky na fóru, tři podobně vymyšlené přezdívky, tady to zklamáníčko z tvrdé reality někdo prožívá opravdu bolestně. Příště stačí jednou, hodnotu to pak má větší než tohle divadlo okolo. Díky!
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod AlešJelimanek » pon 25. zář 2023, 13:45

Zřejmě se ozval pan nebo paní majitel(ka) salonu. Nevím zda jste žena nebo muž a ani mě to vlastně nezajímá. Nezlobte se na mě, já si profil udělal ano nový jelikož jsem naštvaný a chtěl jsem se k dané situaci jaké jsem měl zkušenosti u vas v salónu s Vaší masérkou Nicol pouze vyjádřit. Napsal bych recenzi na jakýkoli salón u kterého by se mi toto stalo, vytáhnete ze mě 3000 a co z toho mám, starou paní která ani masirovat neuměla. Že se ke mně přidali kolegové za to já nemohu. Asi nesnesete upřímný nazor toho že bohužel nemáte zřejmě salon na 100% úrovni! Mějte se
AlešJelimanek
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 23. zář 2023, 19:14

Re: Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod Fuckingshit » pon 25. zář 2023, 17:05

AlešJelimanek píše:vytáhnete ze mě 3000


V Brně je aktuálně 166 žen nabízejících masáže a to jenom těch s placenou inzercí... To se fakt nedá mezi nimi najít nějaká o 10 let mladší, která by zvládla to samé za 1800? Když už teda tolik podporujete to šudlání :|
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Romantic Love Studio Nikol

Příspěvekod Undrvasrman » úte 26. zář 2023, 7:47

AlešJelimanek píše:Zřejmě se ozval pan nebo paní majitel(ka) salonu. Nevím zda jste žena nebo muž a ani mě to vlastně nezajímá. Nezlobte se na mě, já si profil udělal ano nový jelikož jsem naštvaný a chtěl jsem se k dané situaci jaké jsem měl zkušenosti u vas v salónu s Vaší masérkou Nicol pouze vyjádřit. Napsal bych recenzi na jakýkoli salón u kterého by se mi toto stalo, vytáhnete ze mě 3000 a co z toho mám, starou paní která ani masirovat neuměla. Že se ke mně přidali kolegové za to já nemohu. Asi nesnesete upřímný nazor toho že bohužel nemáte zřejmě salon na 100% úrovni! Mějte se


Klikni si na můj profil Jelimánku, koukni jak je starý, přečti si moje příspěvky a pak teprve cucej z prstu doměnky. Ušetříš tím čas sobě, mě i ostatním účastníkům fóra. Já ten tvůj elaborát po první větě přestal číst. Zdarec!
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků