Hledat  

Julie 774097523, 774 097 523 (Salon Belveder)

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Julie 774097523, 774 097 523 (Salon Belveder)

Příspěvekod croisante » pát 15. pro 2023, 13:49

Po delší době jsem si řekl, že je na čase zase přispět k všeobecnému blahu a navštívil jsem masáž, ke které jsem zde nedohledal žádné info.

Tedy slečna Julie, působí v Salonu Belveder. https://www.sex-czech.cz/privaty/holky/ ... asaze-1023

Telefonická domluva bez problémů, až jsem měl strach, jaký jsem z toho nabyl dobrý pocit. Když mi před zavěšením řekla "tak ahoj", tak to znělo jak od nějaké kamarádky. Ale zase obezřetnost je vždy na místě.

Slečna působí v Salonu Belveder, což je u Lužánek, takže parkování nic moc, ale svět není dokonalý.

Domluvený čas příchodu OK, fotky odpovídají realitě, udávaný věk také, je to hezká holka. Konverzace výborná, Julie je pohodová a opravdu se s ní dá normálně bavit a neplácá nesmysly, prostě fajn chytrá holka.
Jdeme rovnou na pokoj (přes bar, ale byl jsem dopoledne, takže pusto prázdno), tam postel, sprcha, vířivka, všude čisto. Domluvena masáž body-to-body, cena 2000 Kč za hodinu - což mě chvíli trochu přibrzdilo, ale dám tomu šanci. Takže sprcha, Julie už na mě čekala, pak už standard - na břiše masáž rukama, pak po mě hezky klouzala, pak otočka, opět ruce, opět celotělové klouzání a klasický ruční konec. Stručně to shrnu - dobrý, dobrý, dobrý, Julie to dělá dobře, lehce stupňuje atmosféru až do finále. Tedy já spokojen, dostal jsem přesně to, pro co jsem tam přišel. V průběhu masáže na sebe nechá sáhnout, ale první návštěva, takže jsem nebyl hrr, na závěr si nechala otlapkávat prsa. Za ty peníze to rozhodně stálo. Čas dodržen. Výkon to byl patrně profesionální v tom spíše pozitivním slova smyslu.

Pokud jde o samotné masírování, pak to byla vyloženě erotická masáž, tedy jen příjemné hlazení (patrně by mohli někteří použít výraz patlání oleje, ale pro mě tomu tak nebylo), nikoli masáž ve smyslu pořádného valchování zad. Předpokládám, že toho se vám spíše nedostane (i když jsem to explicitně nepoptával), takže pokud byste chtěli i opravdu namasírovat záda, tak, hádám, budete muset jinam.

Julie nabízí i jiné druhy masáží (včetně vzájemné, adrenalinové - na tu jsem se ptal, to je spíš pro milovníky SM). Určitě jsem tam nebyl naposled.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Julie 774097523, 774 097 523 (Salon Belveder)

Příspěvekod waimen1 » sob 13. led 2024, 14:10

Jenže ty fotky na webu jsou fake...
waimen1
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. říj 2021, 14:35

Re: Julie 774097523, 774 097 523 (Salon Belveder)

Příspěvekod croisante » stř 17. led 2024, 10:23

Je to možné, nezkoumal jsem to. Reálné fyzické parametry té slečny odpovídají plus mínus tomu, co na těch fotkách je. Opravdu je štíhlá, mladá a má tak 50 kg.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Julie 774097523, 774 097 523 (Salon Belveder)

Příspěvekod croisante » stř 3. dub 2024, 9:17

Tak jsem dal opáčko (platí vše, co jsem zde již napsal, ještě snad dodám, že se s ní dá i normálně povídat), po dotazu na fotky - jedna z fotek není její, zbytek ano, nechá se fotit od fotografa, proto to vypadá lehce über. Nechť posoudí každý sám.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: kralicek a 3 návštevníků