Hledat  

Emma 792 360 964

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Emma 792 360 964

Příspěvekod modusvivendi » stř 17. led 2024, 17:37

Před nedávnem jsem absolvoval hodinovou erotickou masáž u Emmy v Husovicích (je to hned vedle tamního kostela). Emma má poměrně dobře udělané webové stránky (odkaz níže), kde je dost informací, fotky v galerii jsou určitě její. Rezervovat si masáž můžete přes rezervační systém přístupný z webových stránek.

Emma je celkem příjemná, komunikativní. Je to Slovenka žijící v Česku. Věk odhaduji tak na 30 až 35 let. Má pěkné tělo, masáž byla taková erotická masážní klasika, ale body to body tam bylo celkem dost, nic nešidila, honit umí, čas dodržela. Cena byla 2.000,- Kč za hodinu. Ručník poměrně malý, ale nabídla i druhý. Prostředí masérny poměrně jednoduché, ale čisté a v pořádku. Je to v suterénu nově opraveného domu. Sprcha před i po, nepočítala ji do času masáže. Nabízela i příplatkové služby (např. hrátky s vibrátorem), které má uvedené i na svých webových stránkách, ale nic z toho jsem neabsolvoval.

Za mě v pořádku a patří to podle mě rozhodně k tomu lepšímu, co můžete v Brně v rámci erotických masáží aktuálně absolvovat.

https://www.tantramasazebrno.com/
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Emma 792 360 964

Příspěvekod Fuckingshit » čtv 18. led 2024, 2:01

Zkoušel jsem jí v minulosti a nebyla nějak extra přítulná, držela si odstup. Navíc stačí si přečíst ten ceník :lol: Docela odvážné napsat "to lepší v Brně". Spíš další co rejžuje zlato a nenechá na sebe šáhnout.

Ceník
Od 1.2 budu zvyšovat ceny.

Doteky
můžeš se mě dotýkat ale vynecháš genitálie
500 Kč
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Emma 792 360 964

Příspěvekod modusvivendi » čtv 18. led 2024, 16:44

Fuckingshit píše:Zkoušel jsem jí v minulosti a nebyla nějak extra přítulná, držela si odstup. Navíc stačí si přečíst ten ceník :lol: Docela odvážné napsat "to lepší v Brně". Spíš další co rejžuje zlato a nenechá na sebe šáhnout.

Ceník
Od 1.2 budu zvyšovat ceny.

Doteky
můžeš se mě dotýkat ale vynecháš genitálie
500 Kč


No tak ceny nízké zrovna nemá a pokud chce zdražovat, tak nevím, nevím... Nicméně její věc.

Rejžují však všichni... Nejspíš nikdo z těch masérek a masérů to nedělá pro něčí krásné oči :D Pokud někomu přijde, že někde rejžují už moc, tak ať jde jinam. Nebo ať zůstane doma a utratí ty peníze úplně jinak. Na to jiná rada asi moc není.

Podle mě to zde úrovní rozhodně nebylo špatné, po zkušenostech s různými ojeby, fake fotkami a mnohde nevalnou kvalitou to tady bylo OK, ale nějaký vyloženě extra přítulný GF přístup to nebyl, to jsem ani netvrdil. Nicméně jde stále jen o masáž, byť erotickou. A ta byla v pořádku, na brněnské poměry nadprůměrná (což však automaticky neznamená nějakou super kvalitu, ale prostě na Brno dobrý... za tím si stojím, na tom nevidím nic odvážného či zavádějícího).

Nezpochybňuji však fakt, že holky, které to s chlapama umí, udržují oční kontakt, zašeptají jim něco do ucha, vzdychají, nechají se osahávat, jsou velmi přítulné, předstírají vzrušení atd., to mají dobrý a většině chlapů se to líbí a..... hlavně se poté vrací a platí! Tož tak nějak se ty věci podle mě mají.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Emma 792 360 964

Příspěvekod Fuckingshit » čtv 18. led 2024, 18:17

Jasan, každého věc za co utrácí... Ale dokud se dá sehnat masérka za 1800/h, mladší a můžu jí šahat kam chci bez stupidních příplatků, nemá smysl podporovat tahle předražená košťata. Na masáže nechodím často, ale myslím, že se dá sehnat...
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Emma 792 360 964

Příspěvekod Pablo7 » sob 17. úno 2024, 0:43

Já Emmu také navštívil a odcházel jsem trochu s rozporuplnými pocity...

Prvně pozitiva
Líbila se mi na fotkách(celkově prezentace webová je udělaná pěkně + rezervační systém kdy se nemusím dlouze domlouvat, kdy můžu přijít) které přesně odpovídají realitě, věk úplně netroufám odhadovat, podle malinko povislejších prsou bych tipl spíš k těm 35, ale pro mě fakt sympatická a příjemná holka. Pravda nějak extra přítulná, či upovídaná nebyla, ale GFE u masáže fakt nečekám. Chci, aby se o mě starala fyzicky a já nemusel nic. Toto se mi i vyplnilo. Její dotyky byly každým momentem velmi příjemné. Body to body taky super, její kundičku a kozy jsem velmi často cítil na svém těle, v tomto si rozhodně nemůžu stěžovat.

Co mě zklamalo?
Čekal jsem více tantry, toto byl fakt hodně slabý náznak... Kdybych šel na erotickou/body to body, tak jsem plně spokojen. Ale já chtěl od ní hlavně tantru, což jsem se moc nedočkal. Teď když koukám na stránky, asi to byla trochu moje chyba, že jsem tam šel s takovým očekáváním. Na začátku nějaký šátečky, pak už jen jemné doteky, sice příjemné, ale nebyla to tantra. O penis v průběhu párkrát zavadila, pak na posledních 15 minut vzala do rukou, a začala honit, sice dobře, ale trochu strojově. U tantry čekám, že si s ním bude dlouho pomalu hrát, různě tisknout a na závěr možná přidá v tempu a vyhoní. Toho jsem se bohužel nedočkal. Pár jemnějších doteků a šlo se tvrdě honit...
Prostředí taky žádný zázrak. Pocitově studená nezařízená místnost, ve sprše jen malý ručník na utření, hluk pračky plus občas z chodby... (ale přehoz a ručník na matraci hned po masáži měnila, to taky ne všude je samozřejmost)

Jestli bych ji zařadil k lepším nevím. Vzhledem k dalšímu zdražení já asi nějakou dobu nezopakuji, i když jsem se tam ve výsledku cítil skvěle, jen jsem tam přišel za něčím trochu jiným. Ale doporučil bych klidně vyzkoušet, zklamaní myslím nebudete...

Každopádně tip na masérku
Fuckingshit píše:. za 1800/h, mladší a můžu jí šahat kam chci .

velmi rád uvítám, jen teda něco takového marně hledám a nenacházím (jedinkrát jsem měl to štěstí s milou Vietnamkou Majkou, ale to už je dávno a pak záhadně zmizela)
Pablo7
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 29. led 2021, 22:55

Re: Emma 792 360 964

Příspěvekod Fuckingshit » sob 17. úno 2024, 12:22

Nechodím nějak často na masáže, ale měl jsem období někdy před rokem, kdy jsem šel hned několikrát po sobě na masáž. Tak se omlouvám, že nenapíšu teď přímo kontakt na danou slečnu. Ony už tam třeba teď ani nejsou. Ale cenu 1800 jsem tenkrát platil u holek studio Amulet, Bonsai, Sakura. Potom v Body Touch Brno Jugoslávská. Také Romantic Love Studio tuším Dunajská jsou holky za 1800, ale tam už jsem nešel, jenom jsem se informoval.
To osahávání už je potom individuální s danou slečnou, jak si spolu sednete. Neříkám, že bych je přímo prstil, ale rozhodně to nebylo, dotkneš se mě jenom za příplatek 500.
Psát zde konkrétně, se kterou holkou jsem mohl mít něco víc, když to má dělat za příplatek, asi také není moc mudré. Mohou si to přečíst její kolegyně a může pak mít problémy...
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Emma 792 360 964

Příspěvekod skorpionking » ned 18. úno 2024, 20:20

Fuckingshit píše:Ale cenu 1800 jsem tenkrát platil u holek studio Amulet, Bonsai, Sakura.

Ahoj, a jaké máš od tam zkušenosti ? Líbí se mi ta Sofie z Bonsai https://studiobonsai.cz/maserky/sofie/ ale žádné vlákno o těch 3 salonech jsem tu nenašel.
skorpionking
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 23. srp 2015, 19:54

Re: Emma 792 360 964

Příspěvekod skorpionking » ned 18. úno 2024, 20:33

Pablo7 píše:jedinkrát jsem měl to štěstí s milou Vietnamkou Majkou, ale to už je dávno a pak záhadně zmizela

Nějakou vietnamku na mazlení hledám už dlouho a pořád nic. Napiš kdyby jsi o něčem věděl.
skorpionking
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 23. srp 2015, 19:54


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků