Hledat  

Doporučeni.

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Doporučeni.

Příspěvekod Abul69 » čtv 29. úno 2024, 18:09

Můžete doporučit maserku, která to umí. Ne patlani olejem atd. Ď
Abul69
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17. pro 2020, 18:13

Re: Doporučeni.

Příspěvekod Abul69 » sob 2. bře 2024, 17:14

Dejte tip na dobrou masérku, co to umí. Ď
Abul69
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17. pro 2020, 18:13

Re: Doporučeni.

Příspěvekod sppavol » sob 2. bře 2024, 19:43

Na dobrou masérku, která tě opravdu namasiruje, ne jen napatlá olejem musíš lovit trošku v jiných vodách, přesnější řečeno musíš ulovit trochu větší rybu. Ty 50kg masérky můžou být sice krásný, ale na pořádnou masáž nemají dostatečnou sílu v rukou, ani se vlastně nechtějí namáhat, sexy postava jim přece k výdělku stačí. Takže tě zklamu, dobrá masérka váží minimálně 70kg, má už sílu v rukou a snahu pořádně namasírovat a takové ty by si zřejmě dál otočku, tak je marný to hledat.
sppavol
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 30. led 2023, 17:29

Re: Doporučeni.

Příspěvekod Abul69 » ned 3. bře 2024, 14:24

Ahoj, díky za odp. Nehledám žádné nafintěné tintítko, těch je tady spousta. Můžeš tedy doporučit, která to umí. Děkuji.
Abul69
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17. pro 2020, 18:13

Re: Doporučeni.

Příspěvekod sppavol » ned 3. bře 2024, 15:26

Kámo, rád bych ti pomohl, ale bylo by to na můj úkor. Za prvé: Dobrá masáž je pro masérku fyzicky náročná, proto moc norníků denně nezvládnou, nepotrebuji tady vytrubovat jména svých stálic, abych pak já sám měl problém se k nim dostat. A za druhé: tapiny mají rády běžné norníky, které jsou spokojeni, za služby podekuji a vrátí se, ale se svými zážitky se hlavně na internetu nesvěřují, z norníků, kteří píší recenze, mají tapiny tak trochu respekt, kdyby si to nějaká přečetla, že jsem ji tady jmenoval, dostanu ještě zmrdano.
Poradil jsem ti, hledej masérku, která za prvé o sobě píše, že už má nějaké zkušenosti s masážemi, za druhé, která váží min 70kg, tapiny si kila upírají, takže hledej od 65kg minimálně, kvůli síle v rukou a za třetí hledej takovou která nabízí jak masáže tak i sex, ty holky většinou, když jsou fakt dobré na masáže, tak si rady z mých zkušeností i zašukaji, určitě nehledej někde, kde se nabízejí jenom masáže, tam to bude zase jen patlani olejem.
sppavol
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 30. led 2023, 17:29

Re: Doporučeni.

Příspěvekod acx » ned 3. bře 2024, 18:19

Abul69 píše:Dejte tip na dobrou masérku, co to umí. Ď

Co takhle jít na klasickou masáž k normální masérce a pokud se chceš ještě nechat vyhonit, běž potom na privát bez sexu, udělá ti to i pusou. Na cenu to obojí vyjde stejně, spíš výrazně levněji. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Doporučeni.

Příspěvekod sppavol » ned 3. bře 2024, 20:03

Levneji? Pokud vím, tak masérka, co tě jen napatlá olejem bez sexu stojí minimálně 2000kc na hod i víc. Já se tady bavím o maserkach, které tě nejen za ty 2000kc pořádně namasiruji, ne jen napatlaji olejem, ale i si zašukaji, ale jmenovat fakt nebudu, jen jsem dal rady, jak je najít. Ale každý ať si dělá co chce.
sppavol
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 30. led 2023, 17:29

Re: Doporučeni.

Příspěvekod acx » pon 4. bře 2024, 0:49

sppavol píše:Levneji? Pokud vím, tak masérka, co tě jen napatlá olejem bez sexu stojí minimálně 2000kc na hod i víc. Já se tady bavím o maserkach, které tě nejen za ty 2000kc pořádně namasiruji, ne jen napatlaji olejem, ale i si zašukaji, ale jmenovat fakt nebudu, jen jsem dal rady, jak je najít. Ale každý ať si dělá co chce.


Já nemluvím o tzv. "masérkách" na erotických seznamkách. :P Ještě jsi nezjistil, že existují masérky a maséři, kteří nemají co do činění s erotikou a na rozdíl od patlalek masáž a rehabilitaci i umí, cena cca +-1000? :lol: Najdi si to na internetu, nejsou to vyjimky. 8)
A pokud Abul69 chce jen skutečnou masáž, jak psal, proč řešit pro něho nějaké otřesné honění ptáka, pseudo erotiku, b2b, ... . :P Já mu nabínul učelnější řešení. :idea:
Ovšem nejdříve by si měl Abul69 pročíst recenze, zjistit jaké služby se nabízí, jakou má vlastně představu a ne jen opakovaně generovat nesmyslně obecný dotaz na masérku, která nepatlá. :roll: Navíc, kdo by doporučil zajímavou slečnu jen proto, že je Abul69 naprosto líný projít fórum a konkrétněji, ne stupidně, vyjádřit co chce. :lol: Snad je ti i známo podle tvého předchozího příspěvku, že pokud by i trochu inteligentní slečna zjistila, kdo jí Abul69 doporučil, měl by jsi útrum. :P
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Doporučeni.

Příspěvekod Abul69 » pon 4. bře 2024, 9:51

Zdarec, děkuji za odp. Studiu inz jsem věnoval dosti času, ale moc jsem nepochodil. Asi hledám na špatném webu! Jak jsem psal, mám zájem o dobrou masáž s kvalitní masérkou a s možností sexu. Zřejmě nedostanu kontakt, ale nějakou indicií bych uvítal. Úroveň a diskrétnost. Děkuji.
Abul69
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17. pro 2020, 18:13

Re: Doporučeni.

Příspěvekod labuznikmasazi » pon 4. bře 2024, 13:14

Ahoj tak samozřejmě že se najdou takové co inzerují jen masáž ale nakonec při sympatiích je sex nebo orál, ale je to hodně individuální. Hodně záleží jestli je člověk maserce sympatický. Sám mám pár takových ale kontakt na ně nedávám aby to po nich pak nechtěl každý, ale s vlastní zkušenosti vím, že skoro každá se dá přesvědčit.
labuznikmasazi
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 4. led 2020, 22:10

Re: Doporučeni.

Příspěvekod ATLAS22 » úte 5. bře 2024, 11:51

sppavol píše:Kámo, rád bych ti pomohl, ale bylo by to na můj úkor. Za prvé: Dobrá masáž je pro masérku fyzicky náročná, proto moc norníků denně nezvládnou, nepotrebuji tady vytrubovat jména svých stálic, abych pak já sám měl problém se k nim dostat. A za druhé: tapiny mají rády běžné norníky, které jsou spokojeni, za služby podekuji a vrátí se, ale se svými zážitky se hlavně na internetu nesvěřují, z norníků, kteří píší recenze, mají tapiny tak trochu respekt, kdyby si to nějaká přečetla, že jsem ji tady jmenoval, dostanu ještě zmrdano.
Poradil jsem ti, hledej masérku, která za prvé o sobě píše, že už má nějaké zkušenosti s masážemi, za druhé, která váží min 70kg, tapiny si kila upírají, takže hledej od 65kg minimálně, kvůli síle v rukou a za třetí hledej takovou která nabízí jak masáže tak i sex, ty holky většinou, když jsou fakt dobré na masáže, tak si rady z mých zkušeností i zašukaji, určitě nehledej někde, kde se nabízejí jenom masáže, tam to bude zase jen patlani olejem.


Takže tady jen sosáš zkušenosti z recenzích a doporučení ostatních? Sorry, ale to je na permanentní BAN, co z něho máme?
ATLAS22
 
Příspěvky: 34
Registrován: stř 8. úno 2012, 12:43

Re: Doporučeni.

Příspěvekod Abul69 » úte 5. bře 2024, 15:08

Nehodlám vypadat jako loučil info. Nějaké recenze jsem již také poskytl, stačí se mrknout na jiné rubriky. Jen jsem se slušně zeptal.
Abul69
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17. pro 2020, 18:13

Re: Doporučeni.

Příspěvekod ATLAS22 » pát 8. bře 2024, 11:22

Abul69 píše:Nehodlám vypadat jako loučil info. Nějaké recenze jsem již také poskytl, stačí se mrknout na jiné rubriky. Jen jsem se slušně zeptal.


To nebylo na tebe. Ale na "sppavol". Musíš číst, koho jsem citoval :wink:
ATLAS22
 
Příspěvky: 34
Registrován: stř 8. úno 2012, 12:43

Re: Doporučeni.

Příspěvekod insomniak » sob 9. bře 2024, 16:54

Abul69 píše:Dejte tip na dobrou masérku, co to umí. Ď


Zkus vandalku. Masaz od ni je fakt dukladna. Ja k ni chodil kdysi se zadama. Je navic certifikovana maserka, ma i kreslo na to a nabizi i ostatni sluby. Je uz starsi, tlusta neni, ale v obliceji nic moc. Nicmene, bude asi porad zadana. Dostat se k ni neni lehky, ja se musel obednavat idealne se 14 denim predstihem.
insomniak
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 18. bře 2019, 0:17

Re: Doporučeni.

Příspěvekod Abul69 » čtv 18. dub 2024, 12:42

Ahoj borci. Vzal jsem si ponaučení z Vašich rad. Projiždím weby, ale abych narazil na pohlednou masérku, která dobře masiruje, svolí i k sexíku, tak je to hledat jako jehlu v kupce sena. Snad mi někdo doporučí. Díky.
Abul69
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17. pro 2020, 18:13

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník