Hledat  

Elen/Ellen 605 714 814

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Elen/Ellen 605 714 814

Příspěvekod Bernieman1 » stř 17. dub 2024, 13:35

má někdo zkušenost? má nějaké starší fotky jako Ellen Sweet, ale nikde žádné recenze

https://dobryprivat.cz/divka/masaze-elen/
Bernieman1
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 9. zář 2022, 11:40

Re: Elen/Ellen 605 714 814

Příspěvekod croisante » pát 14. čer 2024, 12:50

Vyzkoušel jsem, Ellen fluktuuje po republice a ne vždy je v Brně, takže mi to vyšlo až teď.

Domluva přes SMS v pohodě, lokalita v podstatě v centru taky dobrý. Ellen je příjemná a hodná paní, fotografie jsou její - ty profesionální určitě staršího data, ty selfíčka jsou přímo z bytu, kde masíruje a jsou aktuální. Ale vzhledově a postavou bych řekl docela udržovaná paní, chcete-li tak MILF. Sympatická a hezká, trochu bříško, ale krásná prsa. Na místě čisto, sprcha v pohodě, nabídnutý čaj taky. Masáž bych řekl standard, používá teplý olej, pak to jde hůř dolů ve sprše, ale zase to hezky klouže. Je tam trochu lehkého masírování, trochu B2B (mohlo být klidně více), hladit se nechá, ale na bradavkách se jí to moc nelíbilo, ale masíruje i v poloze 69, takže výhled hezký. Tak bych to celé hodnotil jako malinko nadprůměr, ale nic ohromujícího, opáčko fakt nevím - zejména když je v Brně jen jednou za čas. Platba 2,5k za hodinu, ale se vším všudy to byla tak hodina a 20 minut, tedy na čas extra moc nehledí.

Pro někoho, kdo preferuje MILFky, může být Ellen docela poklad, protože termínu MILF opravdu dostojí.
croisante
 
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Elen/Ellen 605 714 814

Příspěvekod croisante » pát 14. čer 2024, 12:56

Jo, zapomněl bych - Ellen uvádí věk 37 let. No, asi to bude reálně víc :-). Jak je všechno na světě relativní - Yves https://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=12825 uvádí 45, Ellen 37. Skoro bych to hádal spíš naopak :-).

A taky mi byla nabízena masáž prostaty, ale s tím, že je to vhodnější pro starší pány (jsem 40+). Nevyužil jsem.
croisante
 
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků