Hledat  

Dášenka z Krkoškové

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod acx » pon 30. čer 2014, 10:45

lance7 píše:
Ondiii píše:Nicméně bysme Dášence mohli popřát vše nej k jejím třicátinám.


Jó? Jako že měla 30...?!? A kolikrát?!? :P


Teď bude muset jako Julča omládnout ještě víc, když má Romea. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod sumiiik » pon 30. čer 2014, 19:17

Ty vole,Harmonica,takhle jsem se už dlouho nepobavil,chtělo by to přesunout do vlákna K zasmání...
A autorovi bych doporučil teplá-studená,teplá-studená...A několikrát...
sumiiik
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod Harmonica » stř 2. črc 2014, 16:49

Pánové, prdel musí být. Berete to tu moc vážně, vždyť jde jenom o šukačku. Kocóři s náma chlapama vydrbávají od mateřské školky až po kremaci, jiný to už nebude. Ale oceňuju tohle fórum, člověk se tu dočte spoustu zajímavých informací, vůbec jsem o ničem takovém neměl tušení. Zvláštní komunita, super. Díky moc za rady i varování, která se tu objevují.
Harmonica
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 29. čer 2014, 22:13

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod abacusis » sob 3. led 2015, 15:10

Jo Dášenka..všichni sní máte nějaké zkušenosti...aspoň...já té krávě zavolal domluvil se a když jsem dojel na Krkoškovu a volal jí tak žádná odpověd...po 15 minutách mě napíše že mám smůlu že ji bolí kunda a už nemůže..no vrchol všeho píšu jí ok..když už jsem dojel dáme teda rychlej orál a jdu....no začala být sprostá do tel......kráva strašná..nikdy více
abacusis
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. zář 2014, 11:37

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod Dagmar » čtv 15. led 2015, 15:36

Pochopte že každá má své důvody proč tuto práci dělá.... vysvětlovat to tu nemá cenu ! Pochybuji že byste to pochopili. Neboť vy berete nás pracovnice jako kus masa a né lidské bytosti. A co že k večeru nemůžu je i důkazem že i já jsem člověk a né robot. Pochopení pro druhé je u vás cizí slovo.
Anál nedělám a ani nebudu ! To že jsem to tam měla vypsaný za (5000,) bylo schválně aby mi (potomci) nevolali ! A další (pitomci) to zde nepochopili ! To že si ho někdo leští 6x denně a pak je zvyklý na určitý stisk je jeho chyba a já si kvůli němu nenechám zprasit anální otvot.
A drahá?? To si nemyslím. Mám vše v ceně a žádné příplatky. OB je nadstandard a v inzerátu není vypsaný. A nehodlám ho každýmu olizovat v ceně (když si ho ani neumíte pořádně umýt)!
Naučte se i u čtení inzerátu myslet !

Přeji rok 2015 plný sexu a pohody. Dášenka
Dagmar
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 8. led 2013, 18:34

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod email » pát 16. led 2015, 9:56

:D :D :D
citace z inzerátu:
Neberu obézní muže nad 130 kg = nemůžu dýchat!!!
email
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned 10. bře 2013, 10:15

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod yukon » pát 16. led 2015, 13:14

email píše::D :D :D
citace z inzerátu:
Neberu obézní muže nad 130 kg = nemůžu dýchat!!!



Co by jsi nechtěl v 31 letech :lol: , začíná to špatným dýcháním, bolavou páteří , špatnou pamětí, bolavou kundou konče :lol: :lol: :lol: zkrátka a dobře Dášenka už není nejmladší a troufám si říci, že ve svém oboru jedna z nejstarších, potvrzuje to i mluvou, že svůj věk nezapře, i dlaždič by se nemusel stydět za její slovník :lol: :lol: :lol:
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod sumiiik » pát 16. led 2015, 20:05

email píše::D :D :D
citace z inzerátu:
Neberu obézní muže nad 130 kg = nemůžu dýchat!!!

A jsem v prdeli,právě jsem se tam chystal... :cry:
To je diskriminace!!
A nebo že bych rychle shodil na 129 kilo,to bych už potom měl nárok.Jenom nevím jak velevážená Dášeňka pozná kdo má 129 a kdo 131 kilo...Musí mít přesnou váhu asi.
:lol: :lol: :lol:
sumiiik
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod jarjaroslav » pát 16. led 2015, 22:16

Neberu cizince ani slováky (a ani hovada)!


(http://nick.amateri.cz/Dasenka-Brno, citováno zde či na jiném fóru vícekrát)

S sebou potvrzený rodokmen, že ani nikdo z předků po 6 generací nebyl cizincem, Slovákem ani hovadem. Na místě nutno vykonat zkoušku z českého jazyka (podle písemného projevu dotyčné se není nutné obávat hodnocení slohu a psaní čárek) a českých dějin. Čas strávený těmito "formalitami" pochopitelně započítán do času návštěvy :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod Dobermann » sob 17. led 2015, 1:41

Dasa ma nejake deti s narodnosti jeste daleko zajimavejsi:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod Chris Redfield » sob 17. led 2015, 16:28

bože to je piča.. a krom toho už jí je skoro 40.. nebo alespoň tak vypadá.. každopádně po svých milionech najetých mezi nohama má pokřivenou povahu do konce života.leda by za svoje vyšukaný prachy podstoupila lobotomii.
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod yukon » pon 19. led 2015, 1:08

Chris Redfield píše:bože to je piča.. a krom toho už jí je skoro 40.. nebo alespoň tak vypadá.. každopádně po svých milionech najetých mezi nohama má pokřivenou povahu do konce života.leda by za svoje vyšukaný prachy podstoupila lobotomii.




Ale bez umrtvení :lol: :lol: :lol:
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod Dagmar » pon 19. led 2015, 11:46

Je to moje tělo a aby se mi to taky líbilo, tak neberu to co nechci. A na amaterech kam chodíte je to samé hovado na 99%. A že jsem přemrdaná? A co vy? Nebo pouze převyhoněný ? To je závist nebo vaše debilita? Je mi úplně jedno jak mě tu pojmenujete !!! Beru pouze slušné normální muže ! A pro tlusťocha nad 130 kg: bych ti na místě řekla ne ! Kup si raději permanentku do posilovny !
Dagmar
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 8. led 2013, 18:34

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod abacusis » čtv 29. led 2015, 15:41

Dáša je prostě úplně mimo..........kde je to náš zákazník..náš pán...je to prostě čubka co nemá chování
abacusis
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. zář 2014, 11:37

Re: Dášenka z Krkoškové

Příspěvekod Chris Redfield » pát 30. led 2015, 13:51

abacusis píše:Dáša je prostě úplně mimo..........kde je to náš zákazník..náš pán...je to prostě čubka co nemá chování



co očekáváš od kurvy s přetočeným tachometrem ? :-D
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků