Hledat  

Mischel 723 715 450

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod esuba » stř 12. říj 2011, 9:52

Jenom malé dovysvětlení
není to výtka přímo na borce72..... je to myšleno plošně.Když tady někdo napíše že nebude chodit (bude bojkotovat) holky co se kurví za 1500 tak tam prostě nepůjde vždyt je to lehké.Ale pokud jí někdo pujde jak se říká jenom jednou vyskoušet i za tu cenu tak se toho bude ta slečna držet to je jasný.V brně nejsi jenom ty jako jeden a pokud bude takových kořenů převaha tak k tomu budou holky taky tak přistupovat.
A o nástupu nicků jako herman atd.......................... si o jejich duveryhodnosti myslím své.
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod borec72727 » stř 12. říj 2011, 12:30

esuba píše:Jenom malé dovysvětlení
není to výtka přímo na borce72..... je to myšleno plošně.Když tady někdo napíše že nebude chodit (bude bojkotovat) holky co se kurví za 1500 tak tam prostě nepůjde vždyt je to lehké.Ale pokud jí někdo pujde jak se říká jenom jednou vyskoušet i za tu cenu tak se toho bude ta slečna držet to je jasný.V brně nejsi jenom ty jako jeden a pokud bude takových kořenů převaha tak k tomu budou holky taky tak přistupovat.
A o nástupu nicků jako herman atd.......................... si o jejich duveryhodnosti myslím své.


Plně s tebou souhlasím. Ale nepamatují se, že bych napsal, že budu bojkotovat holky za 1500 ...., ale já přesto nechodím za 1500,-
Pro svou obranu. Domluvili jsme se na 1300, nějak jsem to nezdůraznil, když potom po mě chtěla 1500 tak jsem měl dělat co !!!.Možná jsem ji měl dát 1300 a odejít , ale taky možná vyběhne odněkud pasák a dá mě do rypáku. Proto jsem to tady psal, že jsem byl v šo..... Nechodím často po privátech ale asi zaplatím do vždy dopředu. Ale hlavně jsem se chtěl podělit o tento zážitek, aby si ostatní dali pozor.Od toho to tady je.
borec72727
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 19. zář 2011, 9:02

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod mcitp » čtv 13. říj 2011, 9:31

pajdik píše:Promiň, nevěděl jsem kam to napsat. Je to vlastně privát Mischel.
A Mischel rozhodně nejsem, byť jsem zde nový.
Je to web na recenze ťapin, tak jsem jednu přidal. Třeba to někoho zaujme, nebo naopak. Byl to jenom můj subjektivní názor. Jeden rád holky, druhý ...... Někomu se holt do noty netrefíš.
Příště si zase rozmyslím něco napsat. Tak mrdu zdar.


Vyzkoušel někdo tu "novou" Elišku? A poprosím admina o přesunutí do nového vlákna...
mcitp
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 8. črc 2010, 20:12

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Bratr » stř 13. úno 2013, 11:54

Takze by som chcel aj ja konecne prispiet troskou do mlyna. Bol som za Mischel vcera podvecer. Prve stretnutie v januari som musel zrusit. Dohovor vyborny. Sidli na Palackeho triede. Pristup fajn aj parkovanie som nasiel bez problemov. Kedze som prisiel trosku skor tak ma privital rovno zo sprchy hore bez (kraaasne prsia). V tom momente som bol pripraveny. Rychla sprcha (nova, priestranna s rohovou vanou) a sup na izbu. Izba priestranna s velkou postelou a zrkadlom na plafone. Na zaciatok oralik + 69. Vypadalo ze si to uzivame obaja. Oralik robi super a po hlbokom som sa aj urobil. Ked som sa po chvilke spamatal isli sme na vec znova. Presli sme niekolkymi polohami a bolo to dost divoke a hlucne. Mischel si to naozaj vie uzit a napriek divokej jazde ma clovek stale pocit ako pri milenke. Ja som bol aj napriek pomerne vysokej cene 1500 spokojny a este sa urcite zastavim.
Bratr
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 21. led 2013, 11:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Marast » stř 13. úno 2013, 12:10

Bratr píše:Takze by som chcel aj ja konecne prispiet troskou do mlyna. Bol som za Mischel vcera podvecer. Prve stretnutie v januari som musel zrusit. Dohovor vyborny. Sidli na Palackeho triede. Pristup fajn aj parkovanie som nasiel bez problemov. Kedze som prisiel trosku skor tak ma privital rovno zo sprchy hore bez (kraaasne prsia). V tom momente som bol pripraveny. Rychla sprcha (nova, priestranna s rohovou vanou) a sup na izbu. Izba priestranna s velkou postelou a zrkadlom na plafone. Na zaciatok oralik + 69. Vypadalo ze si to uzivame obaja. Oralik robi super a po hlbokom som sa aj urobil. Ked som sa po chvilke spamatal isli sme na vec znova. Presli sme niekolkymi polohami a bolo to dost divoke a hlucne. Mischel si to naozaj vie uzit a napriek divokej jazde ma clovek stale pocit ako pri milenke. Ja som bol aj napriek pomerne vysokej cene 1500 spokojny a este sa urcite zastavim.

Zajímavé, zrovna chválou se na tuto dívku doposud neplýtvalo...
A ta cena? Vždyť inzeruje 1200Kč, nebo snad ne?
Marast
 
Příspěvky: 145
Registrován: úte 22. lis 2011, 15:19

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod vulcan » stř 13. úno 2013, 13:09

Marast píše:
Bratr píše: Bol som za Mischel vcera podvecer. ... Sidli na Palackeho triede. ... Ja som bol aj napriek pomerne vysokej cene 1500 spokojny

Zajímavé, zrovna chválou se na tuto dívku doposud neplýtvalo...
A ta cena? Vždyť inzeruje 1200Kč, nebo snad ne?

Mischel, jak je vidět, změnila team. Dříve byla na Vodní privát U Mischel, kde měla tyto vysoké ceny, přes její relativně vyšší věk. Asi tam nebylo terno, tak přešla do pohodlí Richardovy péče.. :D
ještě dříve byla taky na Palackého, ale kousek dál..
V naprivat skutečně inzeruje 1200/h, mohl by Brat upřesnit, zda se jen "spletla" nebo to bylo s nějakým příplatkem, těch 1500.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod gogo123 » stř 13. úno 2013, 14:06

vulcan píše:Mischel, jak je vidět, změnila team. Dříve byla na Vodní privát U Mischel, kde měla tyto vysoké ceny, přes její relativně vyšší věk. Asi tam nebylo terno, tak přešla do pohodlí Richardovy péče.. :D
ještě dříve byla taky na Palackého, ale kousek dál..
V naprivat skutečně inzeruje 1200/h, mohl by Brat upřesnit, zda se jen "spletla" nebo to bylo s nějakým příplatkem, těch 1500.


Obvykle platí, že děti se vrací do hnízda ....tady je to naopak, babička se vrátila. Udělala však dobře, na Palackého se parkuje mnohem lépe jak na Vodní .
Na Vodní měla nejvyšší cenu ... zřejmě aby bylo vidět kdo tam šéfuje. Jsem zvědav jak dlouho vydrží nevelet :lol:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Bratr » pát 15. úno 2013, 11:17

vulcan píše:
Marast píše:
Bratr píše: Bol som za Mischel vcera podvecer. ... Sidli na Palackeho triede. ... Ja som bol aj napriek pomerne vysokej cene 1500 spokojny

Zajímavé, zrovna chválou se na tuto dívku doposud neplýtvalo...
A ta cena? Vždyť inzeruje 1200Kč, nebo snad ne?

Mischel, jak je vidět, změnila team. Dříve byla na Vodní privát U Mischel, kde měla tyto vysoké ceny, přes její relativně vyšší věk. Asi tam nebylo terno, tak přešla do pohodlí Richardovy péče.. :D
ještě dříve byla taky na Palackého, ale kousek dál..
V naprivat skutečně inzeruje 1200/h, mohl by Brat upřesnit, zda se jen "spletla" nebo to bylo s nějakým příplatkem, těch 1500.


Je pravda ze som si to neoveril hned na zaciatku a nebol som si isty ci oral bez je v cene alebo za priplatok. Potom som sa uz nechcel dohadovat. Kedze som zaciatocnik tak to beriem ako lesson learned.
Bratr
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 21. led 2013, 11:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod vulcan » pát 15. úno 2013, 11:20

Bratr píše: ..tak to beriem ako lesson learned.

Of course, experience is mother of lucky fuck :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Bratr » pát 15. úno 2013, 11:36

vulcan píše:
Bratr píše: ..tak to beriem ako lesson learned.

Of course, experience is mother of lucky fuck :D

To dufam :D
Bratr
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 21. led 2013, 11:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Kennedy » sob 15. čer 2013, 8:38

Kolik jí vlastně je?

pokud je teda tohle ona http://www.seznamka69.cz/inzerat/atrakt ... rno/48656/ :D
Kennedy
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 3. črc 2011, 15:42

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod nokid » pon 17. čer 2013, 15:05

To se nikdo nedoví, ty můj kvítku medový... (Kolik jí je)
Ale jo, vlastně - teď jsem to našel - 33r. a chce 1.500/hod. Nebrat.
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod glumik » stř 3. črc 2013, 11:08

nokid píše:To se nikdo nedoví, ty můj kvítku medový... (Kolik jí je)
Ale jo, vlastně - teď jsem to našel - 33r. a chce 1.500/hod. Nebrat.


Zasel jsem za touto stalici, byl jsem prvne a reagoval jsem na tento inzerat:

http://m.sex.cz/?Loc=rsf&Sch=5&Edn=2&Ln ... &UID=14714

Videl jsem ji jednou v belle na palackeho a hned jsem vedel, ze ji musim mit... Holt to chvilku trvalo, ale stalo to za to. Ted je presunuta na Purkynovu. A snazi se profilovat masazemi. Ac ma vedle maserskeho luzka postel, takze je to jasne zeano...:-), ale od pocatku mi sedla a kdyz se me ptala co bych rad za masaz, tak na ni koukam, ze chci sexik s OB...., na to ona vykrikla: oj zomrela mi zena....:-), ale rekla ze jo, pry jsem ji sympaticky a tak jo, ac si uz pry vybira s kym sexik jo a s kym ne... No ocista normal, koupelny a rucniky moc neresim, chodim tam za jinymi pozitky...:-). Akce super, intenzivni libacka s jazykem, OB hluboky, na lizani reagovala krasne, sex super ..., jako s milenkou, presne tak si to predstavuji, ano je hlasita, naruziva a to se mi libi, za mne bude urco opacko, telicko pelne, pevne, prsa moc hezka, cena lidova 1000,- spokojenost, doporucuji
glumik
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte 20. lis 2012, 18:05

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Marast » pon 28. říj 2013, 10:07

Marast
 
Příspěvky: 145
Registrován: úte 22. lis 2011, 15:19

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod honzakouris » sob 30. lis 2013, 23:19

Také jsem navštívil Mischel, dnes už masérku Michaelu na jejím novém pracovišti...masáž umí opravdu výborně, krásně to prožívá s vámi, pro labužníky i dobrá masáž prostaty, umí se pěkně přitočit až uz k zrcadlu nebo k vaší ručce a vystrčit svoji kundičku, po přesunu na postel krásný vášnivý sex za lidovou cenu 1000 Kč....
Za mě spokojenost, postava vzhledem k věku je úžasná, má krásnou hebkou pokožku a úžasnej zadeček...
Mhu doporučit, za tu cenu je to super, prostředí pěkné, relativně nově zařízený byt...sdílený více pracovnicemi, ale naprosto diskrétní..
honzakouris
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon 25. bře 2013, 16:28

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků