Hledat  

Mischel 723 715 450

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod gunner7 » čtv 16. pro 2010, 20:59

Víte někdo kde teď dělá? Má někdo zkušenost z poslední doby?
gunner7
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 24. lis 2010, 18:03

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod rencar » úte 21. pro 2010, 10:11

Naposledy co vim, tak na tom privatu Kotlarska 5
rencar
 
Příspěvky: 128
Registrován: pát 12. srp 2005, 13:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod mirekmirek » stř 22. pro 2010, 9:16

Já byl za ní cca pře 2 měsíci a to jsme byli na Kotlářské, tuším 5, hned u zastávky troleje. Bylo to super jako kdysi.
mirekmirek
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř 28. pro 2005, 10:24
Bydliště: brno

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Velkaokurka » ned 26. pro 2010, 11:13

sagit píše:
rencar píše: Prsa má opravdu nádherná (prý po mamince...). Holky co mají takový prsa by měly chodit povinně nahoře bez :D


Až bude kandidatura na sněmovnu, já tě zvolím! :-D
Velkaokurka
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 2. pro 2010, 18:37

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod pepa121 » sob 28. kvě 2011, 12:36

Měl někdo s Mischel anál? Jaká je? dík
pepa121
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 26. čer 2009, 8:07

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod mcitp » stř 5. říj 2011, 8:26

Musím potvrdit, co zde bylo již napsáno. Byl jsem u ní asi před 2 měsíci, kdy sídlila ještě na Kotlářské a ten přístup - no opravdu jako u milenky. Domluvil jsme se jen na masáž - 1300/h, ale ihned došlo na spontánní vášnivé líbání, a kdyby nebyla zrovna po nějakém zákroku, kdy se nechtěl celá odhalit (tím myslím spodek), tak by došlo na komplet. Druhé číslo bylo uspokojeno orálně, přičemž Mischel to už nemohla vydržet (buď to krásně hrála nebo opravdu byla šíleně nadržená) a dovolila mi aspoň prstovat.

Čekal jsem klasickou masáž, ale dostalo se mi nádherné péče a až si projdu tady všechny nabídky co se týče masáží, tak asi nesjpíše skončím jako pravidelný návštěvník zde, popř. u Radky - 739 887 121.
mcitp
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 8. črc 2010, 20:12

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod cortex.bm » sob 8. říj 2011, 16:54

mcitp píše:Musím potvrdit, co zde bylo již napsáno. Byl jsem u ní asi před 2 měsíci, kdy sídlila ještě na Kotlářské a ten přístup - no opravdu jako u milenky. .

teď sídlí u Nových sadů, ulice Vodní, a spokojenost stále.
cortex.bm
 
Příspěvky: 241
Registrován: stř 8. črc 2009, 18:46

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod gogo123 » sob 8. říj 2011, 20:58

cortex.bm píše:
mcitp píše:Musím potvrdit, co zde bylo již napsáno. Byl jsem u ní asi před 2 měsíci, kdy sídlila ještě na Kotlářské a ten přístup - no opravdu jako u milenky. .

teď sídlí u Nových sadů, ulice Vodní, a spokojenost stále.




Ale co ta cena 1500,- :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
předpokládám , že je to jenom tisková chyba. http://www.naprivat.cz/u-mischel/mischel/. Nebo se pomátla.
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod lance7 » ned 9. říj 2011, 17:39

gogo123 píše:
cortex.bm píše:
mcitp píše:Musím potvrdit, co zde bylo již napsáno. Byl jsem u ní asi před 2 měsíci, kdy sídlila ještě na Kotlářské a ten přístup - no opravdu jako u milenky. .

teď sídlí u Nových sadů, ulice Vodní, a spokojenost stále.




Ale co ta cena 1500,- :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
předpokládám , že je to jenom tisková chyba. http://www.naprivat.cz/u-mischel/mischel/. Nebo se pomátla.


bohužel není to tisková chyba, je to brněnská realita - takovou cenu si v Brně účtuje každá druhá... :(
a vůbec se nestydí říct si o dalších 300,- Kč za OB (např.)
Live to Ride...
lance7
 
Příspěvky: 517
Registrován: pon 31. kvě 2010, 18:24

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod gogo123 » ned 9. říj 2011, 21:24

Je fakt, že ten nový kvartýr se musí zaplatit, a ta bytelná postel taky. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale podle mě je to poslední křeč, pokaždé je to stejné, zdražit a než těm stálím to docvakne a přestanou chodit, potom spadnou do hoven. I když má dobrý PR, viz výše.
Divím se, že ta Zuzana ještě nezdražila. Jediná, která stála za to tam jít už tam nedělá, ani nevím jak se jmenovala, hodně mladá šikovná holčina. :cry:

Pánové děláme si to sami, konečně se na ně vyserte, všude ceny klesají. A pokud takový béčka zvyšují ceny tak jen proto ,že jsou zoufalí.Věřte tomu :!: :!:

A pokud někomu nevadí, že inzeruje věk 33 a ve skutečnosti jí je 45, váží 64 a ve skutečnosti 80, tak je trochu mimo. :shock:

A pokud bude zájem, vypravím autobus a zajedeme do Ostravy, znám tam supr.holky hezký a mladý a bílý a jsou ochotny za 800,- 1000 Kč, jezdím tam často a supr. Nebo do Prahy, tam je ještě větší výběr a ceny kolem 1200,- . Rozhodně nechápu na co si tady ty důchodkyně hrají. Napíšou 20 a je jim 30, 30 a je jim 40. Je mi s toho tady na zvracení, ještě že tady jsou vyjímky a často cestuji a mám na výběr.
Naposledy upravil gogo123 dne pon 10. říj 2011, 17:50, celkově upraveno 1
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod pajdik » pon 10. říj 2011, 16:37

U Mischel teď dělá mladá holčina Eliška. http://www.naprivat.cz/u-mischel/eliska/?from_club=1
Uvedené míry a věk odpovídají. Tvrdila, že je tam cca 2 měsíce.
Je to pěkná holčina krev a mlíko a má nádherné pevné kozenky, které se nerozlijí do všech stran. To já můžu. Při milování není moc aktivní (asi se musí teprve otrkat), ale mě to vyhovovalo, protože to nebyl ten profesionální přístup, ale mazlení s milenkou. Dle sympatií se líbá a moc pěkně. Je to mazel a tak se k ní musí přistupovat, na nějakou divočinu asi moc není.
Nechala se lízat a prstit a krásně tekla. Dole vyholená a krásně voňavá.
Orál jemný a hluboký tak akorát. Mě osobně nevyhovuje když mě za něj tahá a cpe si ho až na mandle.
Nechá se pěkně šukat, decentně sténá a ochotně změní polohy. Ze zadu to má prý nejraději (bohužel jsem nestihnul :D ).
Příště vyzkouším na koníčka a pokochám se s jejíma kozenkama.
Ceny 800/1200 vše s gumou. Pokud chcete orál bez tak 1000/1500. anál nedělá.
Pro mě tedy opáčko. Už se těším.
pajdik
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 5. zář 2011, 12:25

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod gogo123 » pon 10. říj 2011, 17:45

pajdik píše:U Mischel teď dělá mladá holčina Eliška. http://www.naprivat.cz/u-mischel/eliska/?from_club=1
Uvedené míry a věk odpovídají. Tvrdila, že je tam cca 2 měsíce.
Je to pěkná holčina krev a mlíko a má nádherné pevné kozenky, které se nerozlijí do všech stran. To já můžu. Při milování není moc aktivní (asi se musí teprve otrkat), ale mě to vyhovovalo, protože to nebyl ten profesionální přístup, ale mazlení s milenkou. Dle sympatií se líbá a moc pěkně. Je to mazel a tak se k ní musí přistupovat, na nějakou divočinu asi moc není.
Nechala se lízat a prstit a krásně tekla. Dole vyholená a krásně voňavá.
Orál jemný a hluboký tak akorát. Mě osobně nevyhovuje když mě za něj tahá a cpe si ho až na mandle.
Nechá se pěkně šukat, decentně sténá a ochotně změní polohy. Ze zadu to má prý nejraději (bohužel jsem nestihnul :D ).
Příště vyzkouším na koníčka a pokochám se s jejíma kozenkama.
Ceny 800/1200 vše s gumou. Pokud chcete orál bez tak 1000/1500. anál nedělá.
Pro mě tedy opáčko. Už se těším.


1.Toto vlákno je o Mischel.
2. Řekla ti pravdu že je tam 2 měsíce na tomto privátě.
3. Tady se roztrhl pytel s PR.

Mischel dobře znám a připomíná mi to její rukopis, ale mohu se samozřejmě mýlit. :D :D
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod pajdik » úte 11. říj 2011, 10:42

gogo123 píše:
pajdik píše:U Mischel teď dělá mladá holčina Eliška. http://www.naprivat.cz/u-mischel/eliska/?from_club=1
Uvedené míry a věk odpovídají. Tvrdila, že je tam cca 2 měsíce.
Je to pěkná holčina krev a mlíko a má nádherné pevné kozenky, které se nerozlijí do všech stran. To já můžu. Při milování není moc aktivní (asi se musí teprve otrkat), ale mě to vyhovovalo, protože to nebyl ten profesionální přístup, ale mazlení s milenkou. Dle sympatií se líbá a moc pěkně. Je to mazel a tak se k ní musí přistupovat, na nějakou divočinu asi moc není.
Nechala se lízat a prstit a krásně tekla. Dole vyholená a krásně voňavá.
Orál jemný a hluboký tak akorát. Mě osobně nevyhovuje když mě za něj tahá a cpe si ho až na mandle.
Nechá se pěkně šukat, decentně sténá a ochotně změní polohy. Ze zadu to má prý nejraději (bohužel jsem nestihnul :D ).
Příště vyzkouším na koníčka a pokochám se s jejíma kozenkama.
Ceny 800/1200 vše s gumou. Pokud chcete orál bez tak 1000/1500. anál nedělá.
Pro mě tedy opáčko. Už se těším.


1.Toto vlákno je o Mischel.
2. Řekla ti pravdu že je tam 2 měsíce na tomto privátě.
3. Tady se roztrhl pytel s PR.

Mischel dobře znám a připomíná mi to její rukopis, ale mohu se samozřejmě mýlit. :D :D


Promiň, nevěděl jsem kam to napsat. Je to vlastně privát Mischel.
A Mischel rozhodně nejsem, byť jsem zde nový.
Je to web na recenze ťapin, tak jsem jednu přidal. Třeba to někoho zaujme, nebo naopak. Byl to jenom můj subjektivní názor. Jeden rád holky, druhý ...... Někomu se holt do noty netrefíš.
Příště si zase rozmyslím něco napsat. Tak mrdu zdar.
pajdik
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 5. zář 2011, 12:25

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod borec72727 » úte 11. říj 2011, 10:43

Jsem na starší ženský a na základě pozitivních recenzí jsem za ní zašel.Nový byt, hezky zařízený, postel ocelová vrzající. Domluva předen na 1300 a více. Podle foto ok. Čekal jsem , zralou ženu cca 33. Čekala mě babka cca 45 let, s velkým zadkem a vytahaným břichem. Byl jsem tak v šoku, že jsem neuměl ani utéct. Obličej vrásčitý a zničený od nikotinu.
Nejprve došlo na líbání, ale to nebylo líbání ale oslintávání. Až jsem byl olízanej jako od psa, tak přešla k orálu. Tak mi ho poplivala a oslintala , že jsem to ještě neviděll.
Do sexu se jí nechtělo, ale nakonec jsem zasunul. Šuk byl ok, ale znám mnohem lepší, zvláště od zralé ženy. Raději jsem to ukončil dříve, než je u mě zvykem.
Chtěla po mě 1500, no to byl další šok .Opakovat nebudu ani náhodou.

Někdo to tady psal, že je nefér, když ťapiny napíší věk 33 a je jim min.45 a ta váha 80 kg .... Měl jsem se hned sbalit , ale hrají o to, že ten chlap je v šoku a už tam zůstane. Byla to pro mě škola a je potřeba na tyto nefér praktiky upozorňovat.

Četl jsem o vytíženosti tohoto privátu, ale myslím že jsem tam byl sám, žádný pohyb jsem neregistroval, ani telefony.. Sem tam pročítám tady ty reakce, ale pozitivní ohlasy na tento privát mě připadají mimo mísu. Vše má svou cenu, bylo by to zajímavé za 1000 Kč, nebo 1200 vč.análku, ale 1500 :?: :?: :?: :?:
borec72727
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 19. zář 2011, 9:02

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod esuba » úte 11. říj 2011, 17:21

borec72727 tak proč k ní do P :idea: Č :idea: CHODÍŠ? :idea:
To že napíšeš tady že nepodporuješ priváty za 1500kč hodinka je sice hezký a solidární ale pokud tam v reálu půjdeš a těch 1500 jí vylepíš tak se potom nediv, že holky takové ceny mají.
Nevím fakt co si mám myslet,dlouho sem na s4you nebyl a to co zde je poslední dobou za neduveryhodne přispěvky je zarážející.!!!!!!!!!!!!!!!



Jeste že je tady pár norníku kteří pravdivě referují (zejména Vulcan) a podle kterých se řídím.
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: croisante a 9 návštevníků