Hledat  

Mischel 723 715 450

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Mischel 723 715 450

Příspěvekod rencar » pát 30. říj 2009, 15:45

Sice tu už o ní byla v různých tématech zmínka , ale myslím si že nebude na škodu jí založit vlastní téma.

Vyzkoušel jsem a zde, předem upozorňuju, že i s odstupem hodně pozitivní recenze :

Sídlí na Palackého na tom privátě v baráku vedle herny. Domluva bez problému.

Vzhled: v obličeji hezká holka, výraznější rysy řekl bych to asi tak, že je to typ spíš "čertice" než "princezna".
Tělo - je taková akorát , žádná vyzáblina , ale ani ne tlustá. Co je ale mazec - ty kozy , přírodní trojky , ale musím říct že takovýhle jsem ještě neviděl .... nádherný.

Přístup: opravdu bezprostřední, povídavá , ráda se směje, okamžitě navodila pohodovou atmosféru. S úplnou samozřejmostí společná sprcha před i po akci, čas moc nehlídá.

No a teď to nejlepší : Sex s ní to je prostě PALBA ... slova HODNĚ DIVOKÁ to vystihujou jen částečně... neskutečný , buď jsme si maximálně sedli, nevím, ale tohle už jsem hodně dlouho nezažil.
Úplně mě fascinovalo že se celou dobu (samozřejmě pokud to pozice umožňuje :-) ) dívá do očí (ne jak spousta holek pohled jinam nebo zavřený oči) a šíleně u toho řve .. evidentně ji to baví a maximálně to prožívá (tohle se snad ani nedá zahrát :-) ). Dokonce se se mnou sama při sexu začala vášnivě líbat... prostě sex jako s šílenou milenkou ....

Ceny jsou vyšší jak je na tomhle privátě zvykem 1000/1500, ale pánové TOHLE ZA TY PRACHY ROZHODNĚ STOJÍ

Jedna z TOP v Brně a rozhodně doporučuju.
Přílohy
misel.jpg
Naposledy upravil rencar dne úte 3. lis 2009, 15:33, celkově upraveno 1
rencar
 
Příspěvky: 128
Registrován: pát 12. srp 2005, 13:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Kmotr » pát 30. říj 2009, 23:10

.
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:03, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod sexik » sob 31. říj 2009, 21:17

bud hodne zamiloval nebo promo
sexik
 
Příspěvky: 131
Registrován: stř 13. kvě 2009, 21:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod rencar » pon 2. lis 2009, 8:14

Achjo ... to je tezky potom .... si vole precti moje ostatni recenze - chvalim i kritizuju ... tohle se mi proste fakt libilo tak proc to nepochvalit .... samozrejme ze vzdycky to je subjektivni nazor - vyzkousej a napis svoje zkusenosti , cim vic nazoru tim lip si muzou ostatni udelat prumernou prestavu o tapine... od tohodle je tadyto forum ne? Ale hned nekoho obvinovat z promo...
rencar
 
Příspěvky: 128
Registrován: pát 12. srp 2005, 13:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod vulcan » pon 2. lis 2009, 14:33

rencar píše: ....hodně pozitivní recenze :
Sídlí na Štefánikové na tom privátě v baráku vedle herny. Domluva bez problému.

Vzhled: v obličeji hezká holka, výraznější rysy řekl bych to asi tak, že je to typ spíš "čertice" než "princezna".
Tělo - je taková akorát , žádná vyzáblina , ale ani ne tlustá. Co je ale mazec - ty kozy , přírodní trojky , ale musím říct že takovýhle jsem ještě neviděl .... nádherný.
Přístup: opravdu bezprostřední, povídavá , ráda se směje, okamžitě navodila pohodovou atmosféru. S úplnou samozřejmostí společná sprcha před i po akci, čas moc nehlídá.
No a teď to nejlepší : Sex s ní to je prostě PALBA ... dívá do očí (ne jak spousta holek pohled jinam nebo zavřený oči) ....Dokonce se se mnou sama při sexu začala vášnivě líbat... prostě sex jako s šílenou milenkou ....Ceny jsou vyšší jak je na tomhle privátě zvykem 1000/1500...


nezamiloval ses? každopádně norníci, kde berete tu odvahu líbat se, lízat atd to vám závidím...


rencar
já naopak si myslím, že je to skvělá recenze :idea: . Vysloveně je cítit, jak byl rencar spokojenej. Promo vypadá úplně jinak, stačí se občas podívat na nějaké diskuze u toho sexprivat.cz (třeba Dáša - jediná žena ! - to je k popukání, co píše.. - možná ten její Lumpík..)

Je jedině dobře, že každý máme tak trochu jinej vkus, každému se líbí jiný typ holek. Mischel rencarovi sedla a to je vždy PALBA :D , někdy až zázrak. Občas se mně to taky stane.. :D , že na takovou natrefím.
Má pravdu rencar, že pokud více norníků napíše takovou subjektivní recenzi, tak dostaneme reálný obraz té slečny.

Kmotr - o lízání rencar nic nepíše, a líbání k sexu taky nějak patří, chřipku dostaneš, i když se nebudeš líbat. A pokud je Mischel bezprostřední, kouká se do očí, prožívá to, tak je to plus pro oba. Samo, pokud není skvělá herečka.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Kmotr » pon 2. lis 2009, 14:36

.
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:03, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod vulcan » pon 2. lis 2009, 14:55

Kmotr píše:psal jsem obecně (ad lízání), ale např. taková žloutenka typu C, chlamydie a podobné radosti, ty si rád nechám ujít.


Kmotr,
ono se v medicíně těžko dá psát obecně, každá nemoc ( i pohlavní) má svoje specifika, různou infekčnost, různý mechanismus přenosu. To už je vůbec odvaha - stát se norníkem, i když norník používá furt kondom, jsou i další nemoci, kondylomata, molusky, papilomy... které může dostat i tak.

Je jen dobře, že jsi opatrný. To je určitě lepší než být kaskadér. Chce to ale mít trochu přehled a zdravý úsudek. Ale to nemyslím konkrétně na Tebe, tady mluvím opravdu obecně.
Žloutenku typu C určitě (na 99,99%) nedostaneš líbáním (to možná herpes nebo mononukleozu). Chlamydie je velký problém, ale nevzniká líbáním, více se na rozšíření podílí orál bez a je celá epidemiologie dost složitá. Není chlamydie jako chlamydie . Potvůrky jedny. :shock:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod X-Man » pon 2. lis 2009, 23:59

rencar píše:Sice tu už o ní byla v různých tématech zmínka , ale myslím si že nebude na škodu jí založit vlastní téma.

Vyzkoušel jsem a zde, předem upozorňuju, že i s odstupem hodně pozitivní recenze :

Sídlí na Štefánikové na tom privátě v baráku vedle herny. Domluva bez problému.

Vzhled: v obličeji hezká holka, výraznější rysy řekl bych to asi tak, že je to typ spíš "čertice" než "princezna".
Tělo - je taková akorát , žádná vyzáblina , ale ani ne tlustá. Co je ale mazec - ty kozy , přírodní trojky , ale musím říct že takovýhle jsem ještě neviděl .... nádherný.

Přístup: opravdu bezprostřední, povídavá , ráda se směje, okamžitě navodila pohodovou atmosféru. S úplnou samozřejmostí společná sprcha před i po akci, čas moc nehlídá.

No a teď to nejlepší : Sex s ní to je prostě PALBA ... slova HODNĚ DIVOKÁ to vystihujou jen částečně... neskutečný , buď jsme si maximálně sedli, nevím, ale tohle už jsem hodně dlouho nezažil.
Úplně mě fascinovalo že se celou dobu (samozřejmě pokud to pozice umožňuje :-) ) dívá do očí (ne jak spousta holek pohled jinam nebo zavřený oči) a šíleně u toho řve .. evidentně ji to baví a maximálně to prožívá (tohle se snad ani nedá zahrát :-) ). Dokonce se se mnou sama při sexu začala vášnivě líbat... prostě sex jako s šílenou milenkou ....

Ceny jsou vyšší jak je na tomhle privátě zvykem 1000/1500, ale pánové TOHLE ZA TY PRACHY ROZHODNĚ STOJÍ

Jedna z TOP v Brně a rozhodně doporučuju.


Rencar nepřehání, mám s Mischel naprosto stejnou zkušenost a můžu podepsat každé jeho slovo (snad jen s výjimkou, že Mischel nesídlí na Štefánikově, nýbrž na Palackého). Super zážitek.
X-Man
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 29. čer 2007, 22:18

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod sagit » úte 3. lis 2009, 0:01

rencar píše:Sice tu už o ní byla v různých tématech zmínka , ale myslím si že nebude na škodu jí založit vlastní téma.

Vyzkoušel jsem a zde, předem upozorňuju, že i s odstupem hodně pozitivní recenze :

Sídlí na Štefánikové na tom privátě v baráku vedle herny. Domluva bez problému.

Vzhled: v obličeji hezká holka, výraznější rysy řekl bych to asi tak, že je to typ spíš "čertice" než "princezna".
Tělo - je taková akorát , žádná vyzáblina , ale ani ne tlustá. Co je ale mazec - ty kozy , přírodní trojky , ale musím říct že takovýhle jsem ještě neviděl .... nádherný.

Přístup: opravdu bezprostřední, povídavá , ráda se směje, okamžitě navodila pohodovou atmosféru. S úplnou samozřejmostí společná sprcha před i po akci, čas moc nehlídá.

No a teď to nejlepší : Sex s ní to je prostě PALBA ... slova HODNĚ DIVOKÁ to vystihujou jen částečně... neskutečný , buď jsme si maximálně sedli, nevím, ale tohle už jsem hodně dlouho nezažil.
Úplně mě fascinovalo že se celou dobu (samozřejmě pokud to pozice umožňuje :-) ) dívá do očí (ne jak spousta holek pohled jinam nebo zavřený oči) a šíleně u toho řve .. evidentně ji to baví a maximálně to prožívá (tohle se snad ani nedá zahrát :-) ). Dokonce se se mnou sama při sexu začala vášnivě líbat... prostě sex jako s šílenou milenkou ....

Ceny jsou vyšší jak je na tomhle privátě zvykem 1000/1500, ale pánové TOHLE ZA TY PRACHY ROZHODNĚ STOJÍ

Jedna z TOP v Brně a rozhodně doporučuju.


Souhlas s rencarem ... i s odstupem času jeden z výrazně pozitivních zážitků. Vpadl jsem tam na pas blind, bez objednání. Výběr ze tří děvčat byl relativně snadný - nemám rád drobné blondýny se znuděným výrazem :) - tak tedy Mischel, Michell či jak to kde píše.

Byla příjemná, povídavá (tak akorát) a HODNĚ hlasitá. I na spontánní líbání došlo. Prsa má opravdu nádherná (prý po mamince...). Holky co mají takový prsa by měly chodit povinně nahoře bez :D

Cena 1500 / hod., privát čistý, pěkný. Taky jsem ocenil výhled na královopolské zahrady a fabriky, aspoň tedy pro mě plusový bod.
sagit
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. čer 2009, 2:21

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod mirekmirek » úte 3. lis 2009, 9:13

Jen poopravím úvodní informaci, sídlí ne na Štefánikové ale na Palckého, to by jste přišli do kasáren : )). Jinak potvrzuji, super pohoda a přístup, drobná vada - můj problém - mám radši nekuřačky. Ale jinak prostředí i přístup za 1.
mirekmirek
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř 28. pro 2005, 10:24
Bydliště: brno

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod rencar » úte 3. lis 2009, 9:20

mirekmirek píše:Jen poopravím úvodní informaci, sídlí ne na Štefánikové ale na Palckého, to by jste přišli do kasáren : )). Jinak potvrzuji, super pohoda a přístup, drobná vada - můj problém - mám radši nekuřačky. Ale jinak prostředí i přístup za 1.


no jo no, me se ty dve ulice pletou, respektive kde konci stefanikova a zacina palackeho... :D , Palackeho je spravne

- pro jistotu jsem to v te me recenzi opravil ....
rencar
 
Příspěvky: 128
Registrován: pát 12. srp 2005, 13:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod Kmotr » úte 3. lis 2009, 23:05

.
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:04, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod vulcan » stř 4. lis 2009, 5:15

Kmotr píše:
vulcan píše:
Kmotr píše:psal jsem obecně (ad lízání), ale např. taková žloutenka typu C, chlamydie a podobné radosti, ty si rád nechám ujít.

Kmotr,
ono se v medicíně těžko dá psát obecně, každá nemoc ( i pohlavní) má svoje specifika, různou infekčnost, různý mechanismus přenosu. To už je vůbec odvaha - stát se norníkem, i když norník používá furt kondom, jsou i další nemoci, kondylomata, molusky, papilomy... které může dostat i tak.

Je jen dobře, že jsi opatrný. To je určitě lepší než být kaskadér. Chce to ale mít trochu přehled a zdravý úsudek. Ale to nemyslím konkrétně na Tebe, tady mluvím opravdu obecně.
Žloutenku typu C určitě (na 99,99%) nedostaneš líbáním (to možná herpes nebo mononukleozu). Chlamydie je velký problém, ale nevzniká líbáním, více se na rozšíření podílí orál bez a je celá epidemiologie dost složitá. Není chlamydie jako chlamydie . Potvůrky jedny. :shock:

plicní chlamydie (Chlamydia pneumoniae) orálním sexem? a žloutenka typu C se označuje nemoc z líbání, taky zřejmě mylně... mně je to fuk, tyhle aktivity prostě vynechávám...


Kmotr, já z toho nechci dělat odborné forum, na to jsou jiná fóra...
Ale žloutenka typu C se určitě neoznačuje jako nemoc z líbání - přenáší se krví. A špatně se lečí.
Chlamydia pneumoniae - "citace: Nejrozšířenější ze všech chlamydií v populaci. Přenáší se kapénkovou infekcí (není sexuálně přenosná) tudíž nakazit se lze kdekoliv. Většinou se projeví kašlem, který časem odezní. Někdy z ní vznikne atypická pneumonie.
Ale u chlamydií je to složitější, je jich více.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod rencar » stř 4. lis 2009, 9:39

Panove , smazte si tyhle prispevky o nemocech a presunte si to do odpovidajiciho tematu ..... takhle v tom akorat delate bordel .... diky
rencar
 
Příspěvky: 128
Registrován: pát 12. srp 2005, 13:57

Re: Mischel 723 715 450

Příspěvekod speedees » ned 28. lis 2010, 14:22

speedees
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 22. srp 2009, 12:55

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků