Hledat  

Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod Matty » pon 20. čer 2011, 21:17

Tak jsem se rozhodl, že i já přispěji svojí troškou do mlýna. První recenze, tak mě nekamenujte kdyby něco. Radku jsem dnes byl vyzkoušet. Jak už bylo řečeno výše, brunetka, kolem 35, postava opravdu velmi dobrá na to, co občas vidím u inzercí na podobné masáže. Domluva v pořádku, na stránkách sice má, že chce objednávat den předem, ale šlo to už za pár hodin. Přišel jsem na čas, žádné zdržení ani z její strany. Nejdříve mě provedla po celém svém království, ukázala co a jak, zeptala se, jestli se mi to zamlouvá, zdálo se mi to v pohodě, jedna místnůstka pro vás, koupelna a místo konání. Pro milovníky sprchy - ručníky sice ne úplně nadýchané, ale použitelné :D Hlavně nikde žádnej pasák, to upřednostňuju.

Čekala v v černých spoďárách a halence, o odložení ošacení jsem požádal až v cílové rovince :) Masáž mi opravdu přišla k duhu, mám těžké období, bylo to příjemné, hodně se zabývala mám zadkem, prý se jí líbil :D Už když jsem ležel na zádech, tak mi sem tam sjela do rozkroku, to byly opravdu zajímavé impulzy pro tam toho dole. Když řekla slovo "otočka", trochu mě to zmátlo, člověk to má spojené s jiným významem :D No a pak tedy to finále, to už jsem se zeptal na odolžení, bylo mi vyhověno, ani jsem se nestihl zeptat, jestli si můžu sáhnout a automaticky mi bylo řečeno, že můžu. Takže saháte kam je libo. Vyhonění parádní, nepoznal jsem, jestli používá nějaké speciální techniky, ale jelikož zapojila i své horní přednosti, tak se nejednalo o prachsprostou ruční práci. Hrál nám k tomu George Michael, takže taková symbolická hudba pro honění :D

S Radkou se velmi příjemně povídalo, když jsem se po akci zvedal, zastavila mě a prý ať ještě klidně ležím, jestli chci. Tak jsem zůstal a ještě jsme chvíli kecali, už nad čas. Měl jsem hodinu, ale byl jsem tam se vším přes hodinu a půl. Při odchodu jsem se samozřejmě ve dveřích srazil s dalším pánem na honění :)

Sečteno a podtrženo, rozhodně nelituji, nehledal jsem zásun a tohle byl příjemně strávený čas, celkově nenucené, uvolněné, hlavně díky tomu, že ten čas opravdu ani jednou nezmínila. Přitom říkala, že kšefty jsou dobré a má to nabité až do večera. Asi dobrý time management :) Cena 950/h, 1450/1,5h. Nemám sice možnost srovnání v této kategorii, ale jsem spokojen, až bude potřeba, rád si hodím opáčko.

Ještě mi řekla i své novější stránky, než které jsou tady uváděny (fotky sedí).
http://www.diskretni-masaz.cz/sluzby.html
Matty
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 19. čer 2011, 11:30

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod mcitp » stř 5. říj 2011, 8:39

Po přečtení předchozí recenze jsem se taky vydal za nádhernou Radkou. Domluva bezproblémová, byt malý, útulný. Po sprše už čekala v sexy černém prádelku, o odložení jsem požádal narozdíl od kolegy ihned, přičemž nejprve došlo k mazlení ve stoje (miluju pozici, kdy k ní přistoupím ze zadu a můžu ji tak hladit prsa a líbat na šiji), to se jí zalíbilo, otočila se a došlo tak i k menšímu líbání. Když pak viděla, jak jsem nadržený, navrhla, ať si lehnu a ať mě nechá vykonat práci :). Už během té (krátké ;) chvilky jsem si mohl všimnout, jak je šikovná a HJ opravdu umí.

Pak došlo na klasickou masáž, kdy se mě zeptala, jestli chci celé tělo jen tak povrchně nebo jestli se má zabývat něčím důkladněji. Poprosil jsem o celek, moc příjemné záležitost, žádné lechtání, ale poctivá masáž. Pak vyměnila ruce za takové ty metličky, co se používají na masáž hlavy a jemně tím jezdila po zadku a mezi něj. Na to jsem reagoval takřka okamžitě, toho si samozřejmě všimla, takže mě otočila na záda a začal další koncert. Sedla si na lehátko, tak že HO měla přímo před sebou, a já se oddával jejím krásné ruční práci. Už jen ten její jazyk chyběl k dokonalosti, možná příště ;).

Určitě budu opakovat, jedná se o nevšední záležitost. Radka je navíc moc sympatická, s krásným zadečkem a prsíčkama akorát do ruky...
mcitp
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 8. črc 2010, 20:12

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod kubak » ned 19. srp 2012, 1:41

Zdar chlapi,

stránky si tu čtu teprve 2 dny a je to tu v Brně zajímavější, než jsem čekal. Jsem Kuba a je mi 21. Nikdy jsem nebyl ani v bordelu, ani na privátu, ani na erotické masáži nebo maskované erotické masáži (čti: tantra). Sex mi nechybí, přítelkyni mám, přesto nějaký ten erotický kontakt s jinou krásnou holkou bych chtěl zažít, ale jít na privát za děvkou se mi nechce. S masážemi se roztrhl pytel. Nejdřív jsem se díval na tantra masáže, ale je to většinou předražený jak sviňa. Pak jsem se díval po erotických masážích a narazil jsem na Radku, její web: http://diskretni-masaz.cz/sluzby.html

Moje otázka zní: Byl jste za ní někdo v poslední době? Jaká je, co všechno dělá atd.? Na hoďku za 950,- je celkem slušná cena, kterou bych byl ochoten zaplatit. Další věc, co mě zajímá, je jestli její fotky (viz níž) jsou opravdu pravé? Někde jsem četl, že jo, někde že ne. Fotky na jejím webu vypadají úžasně, jestli je to fakt ona tak se udělám, jen ji uvidím. Taky jestli je u ní nějakej pasák? Ale předpokládám, že ne, když jen masíruje. Díkec za odpovědi a rady a tak. Polygamii ZDAR!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
kubak
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 17. srp 2012, 23:46

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod labuznik » ned 19. srp 2012, 22:48

[quote="kubak"]Zdar chlapi,

Moje otázka zní: Byl jste za ní někdo v poslední době? Jaká je, co všechno dělá atd.? Na hoďku za 950,- je celkem slušná cena, kterou bych byl ochoten zaplatit. Další věc, co mě zajímá, je jestli její fotky (viz níž) jsou opravdu pravé? Někde jsem četl, že jo, někde že ne. Fotky na jejím webu vypadají úžasně, jestli je to fakt ona tak se udělám, jen ji uvidím. Taky jestli je u ní nějakej pasák? Ale předpokládám, že ne, když jen masíruje. Díkec za odpovědi a rady a tak. Polygamii ZDAR!

ahoj. Ja chodim za Radkou uz dlhu dobu a fotky su jej. Je to moc!!! sikovna holka, ktora to ma aj v hlave v poriadku. Masaz skutocne vie urobit a ten zaver, na ten sa vzdy tesim. takze mozem len vrele doporucit. Tak si to uzi a bud slusny :))
labuznik
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 15. črc 2011, 10:52

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod kubak » pon 20. srp 2012, 18:22

labuznik píše:ahoj. Ja chodim za Radkou uz dlhu dobu a fotky su jej. Je to moc!!! sikovna holka, ktora to ma aj v hlave v poriadku. Masaz skutocne vie urobit a ten zaver, na ten sa vzdy tesim. takze mozem len vrele doporucit. Tak si to uzi a bud slusny :))


Díky ;)
kubak
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 17. srp 2012, 23:46

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod mastik » stř 17. říj 2012, 22:15

ahoj.prosim ta ako si dopadol?dala by sa prehovorit na nieco viac myslis?moc dik za odpoved. milan
mastik
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17. říj 2012, 21:48

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod nizkovice » stř 24. říj 2012, 23:15

Včera jsem byl za Radkou, je to moc milá holka s krásně opalenym tělem a pevným poprsím pěkně do ruky. Nejdříve mě ukázala celé své pracoviště,pak sprcha a šup na masážní stůl. Ona jen v kalhotkach...masáž zad...nohou...paráda. Poté otočka a zaměření na ptáčka jarabačka. Super zpracování rukou i prsama...obé ovládá s bravurou. Po celou dobu jsme příjemně pokecali. Už se těším na příště.
nizkovice
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 4. čer 2008, 11:32

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod Marast » stř 2. led 2013, 19:34

Pánové, jak to u Radky funguje? Kalhotky nesundává? Opravdu se líbá na ústa nebo to byl jenom nějaký "úlet"? Popřípadě jak je to s dodržováním času?

Díky :wink:
Marast
 
Příspěvky: 145
Registrován: úte 22. lis 2011, 15:19

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod honzakouris » čtv 28. bře 2013, 17:00

Masáž u Radky jsem absolvolal, prostředí je pěkné, masíruje na lehátku. Postavičku má Radka opravdu luxusní, je velmi příjemná a lze se dotýkat...
Začíná kvalitní masáží zad, nohou a hýždí, kterou prokládá jemnými doteky na patřičných místech, a masáž zad je opravdu kvalitní masáž..
Po otočce na záda pokračuje masáží penisu...Není to klasické vyhonění, ale pěkná, dlouhá, jemná práce....
Celkově musím říct, že jsem zažil i vzrušivější masáž, ale určitě to patří mezi ty výrazně lepší, a za 950 Kč je to určitě hodně vysoký poměr kvalita /cena ...
honzakouris
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon 25. bře 2013, 16:28

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod scarywarrior » sob 7. zář 2013, 4:29

Kapitola pátá (Radka)
Původně jsem měl v plánu zajít za slečnou Miou, ale z důvodu celkové rekonstrukce :D mi to nevyšlo. A vzhledem k tomu, že si o dívkách na sex předem zjišťuju docela dost informaci, nechtělo se mi jít nikam na namátkovou kontrolu. V telefonu jsem však měl již uložené číslo na masérku Radku (původně to byla náhradnice za masérku Gabrielu). Řekl jsem si proč né, a zavolal.

Pro recenzi mé čtvrté návštěvy privátu (masérka Gabriella, Merhautova) pokračujte >>ZDE<<
Proč je mé hodnocení takové jaké je >>ZDE<<


Domluva
Domluva tedy proběhla přes telefon. Zda je za hodinku volná a kde je přesné umístění privátu. Během chvíle jsem měl potřebné informace, s tím, že před domem mám prozvonit a budu vpuštěn dovnitř. Vše proběhlo v poklidu a těšil jsem se na schůzku.

Umístění privátu
Umístění privátu je na ulici Merhautova, kousek od linky 84 a mnoha parkovacími místy. Samotný privát se poté nachází v přízemí domu.

Ceny a příplatky
950,- hodina, 1 450,- hodina a půl, příplatky nejsou

Průběh
Na smluveném místě jsem byl o patnáct minut dříve a rozhlížel se po okolí. Blízko domu je malý parčík s několika lavičkami, kde jsem strávil zbývající čas. Těsně před termínem jsem se přesunul k domu a prozvonil. Docela mě znervóznilo, že to celou minutu nikdo nebral. Přešlapoval jsem tedy před domem 3 minuty a zkusil to znovu. Naštěstí to za 10s položila a rozezněl se bzučák u dveří. Pln úlevy jsem vzal za kliku a nic. Prozváním znovu, opět položení a sms ,,Pojďte,,. Dveře však odolávali mému nátlaku a pomalu jsem začal vypadat jak potulný lupič. Po chvíli se přišla Radka podívat co děje a pustila mě dovnitř. Takže pro budoucí návštěvníky drobná rada a to nebát se do dveří kopnout :D . Radka mě zaujala už při prvním pohledu. Věk i foto odpovídá tomu, co má napsáno a uvedeno na svých stránkách.
S jejím doprovodem jsme sešli asi 8 schodů do přízemí, kde má Radka svoje prostory. Jedná se o předsíň, převlékací místnost, kde jsem nechal věci, čistou koupelnu a místo s masážním stolem. Zde ještě jedno doporučení a to, že ručník je nutno vzít si už v převlékací místnosti a nečekat na něj v koupelně.
Po koupeli a ručníkem kolem pasu jsem vyrazil k masážnímu stolu. Zde mi bylo řečeno, ať si zatím lehnu a počkám, než se připraví. Přikryt ručníkem jsem čekal na masážním stole. Radka se zatím převlékla do upnutého síťovaného modrého vršku, který více odhaloval, než zakrýval. A tang, které byli vepředu prostříhnuté, takže bylo vše vidět. O sundání jsme v průběhu ani na konci nepožádal, tak nějak mě to její oblečení dráždilo víc, než kdyby byla celá nahá.
Masáž začala sundáním mého ručníku a masáží zad. Jednalo se o docela poctivou masáž, které však podle mého něco chybělo. Na masírování používá rozehřátý olej, bez vůně. Následovala masáž nohou. Takhle to probíhalo asi 30 minut. Z rádia hrála docela pohodová hudba, co se týče konverzace, tak ta se nekonala, snaha byla, ale vyšla na prázdno. Poté následovalo něco, co sice bylo docela příjemný, ale erotickou masáž jsem si tak nepředstavoval. Jednalo se přejíždění bříšek prstů přes záda, zadek a vnitřní stranu stehen. Ze začátku to bylo fajn, ale 5 minutách, mě to přestávalo bavit. Po dalších 5 minutách byla otočka a přešlo se rovnou na penis. Zde se ani nejednalo o masáž, ale spíše o pomalé, sice pěkné, ale pořád jen vyhonění. Po masáži jsem ještě chvíli poležel, pak sprcha, zaplatit, rozloučení a návrat do reality.

Shrnutí
Abych to shrnul, tak vlastně nevím, co sem za tu hodinu stráveného času dostal. Prvních 30 minut byla sice příjemná masáž, ale vzhledem k tomu, že po otočce se zabývala pouze penisem a nikoli přední částí těla, se z mého pohledu nejedná o masáž nebo pouze o částečnou. A co se týče erotiky, tak pokus zde byl formou hlazení, ale tím to skončilo. Další erotická aktivita s pěknou babou s výborným tělem, která však krom pohledu na něj a ruční práce nic jiného nenabídne je docela problém.
I když popis výše vyznívá docela pesimisticky, tak se přece jednalo o příjemně strávenou hodinku s pěknou holkou a možná jsem měl jen smůlu, ale pro mě to na opakování není.

Shrnutí (klady a zápory)
+ klidná lokalita
+ příjemný a pohodový chování
+ jednoduchá domluva a dodržení času
+ pěkná postava
+ masážní stůl

- něco napůl mezi erotikou a masáží (od každého trochu, a u každého část chybí, viz. výše)
- nedostatečná erotičnost a využití těla, které k erotické masáži patří
- cena

Pro recenzi mé šesté návštěvy privátu (tantra masáž, Timea) pokračujte >>ZDE<<
scarywarrior
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 3. říj 2012, 15:51

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod nizkovice » sob 8. bře 2014, 0:24

Nevíte náhodou jestli Radka ještě funguje? Nemůžu se s ní spojit? Díky za info
nizkovice
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 4. čer 2008, 11:32

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod miuramiura » stř 17. pro 2014, 21:23

Zdravím pánové,

byl jste někdo v poslední době za Radkou? Chystám se na první návštěvu tohoto typu zařízení, tak bych nerad šlápl vedle :oops: . Myslíte že se jedná o dobrou volbu pro začátečníka? :-D

Dle foto co jsem našel se jedná o pěknou kost. Máte někdo zkušenost zda na sebe nechá šáhnout a nezkoušel jste někdo prstit? :mrgreen:

Díkec
miuramiura
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 11. črc 2014, 18:47

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod deratizator » pát 9. led 2015, 14:13

Zdravím budoucí kolegové,
je mi 25 a hledám zralou zkušenou ženu, která mě provede prvními kroky v mé nornické kariéře. Radka mě dostala naprosto vším a rád bych, aby to byla právě ona. Chodíte někdo pravidelně? Můžete říci zda by souhlasila (dala se přemluvit např. po vzájemných sympatiích) s klasikou? Někdo psal, že dala, že ji dokonce dřív dělala.
deratizator
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12. pro 2014, 19:40

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod nizkovice » úte 13. led 2015, 0:35

...tak to by mě taky zajímalo jestli by se dala přemluvit na klasiku... :) Nebo doporučíte někdo nějakou podobnou Radce která dělá totéž a dala by se přemluvit i k jinčím radovánkám? Díky
nizkovice
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 4. čer 2008, 11:32

Re: Neznáte - 739887121 - Radka/masérka

Příspěvekod knotrek.p » sob 7. úno 2015, 23:37

Je tu někdo kdo zavítal v poslední době a podělil se o zkušenosti, jak to teď funguje u Radky?
knotrek.p
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22. led 2015, 18:53

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků