Hledat  

samantha-brno masáže?

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

samantha-brno masáže?

Příspěvekod normalnikluk1 » pon 5. kvě 2014, 7:11

Byl už někdo u samantha-brno z amateru? Inzerát se jeví jako nový, ale nerad bych aby to byl nějaký fake, nebo nedejbože někdo jako jistá slečna z Komína apod. :-) Za každé info díky.
normalnikluk1
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24. bře 2013, 17:38

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod mentalista78 » pon 5. kvě 2014, 18:17

vzhledem k věku moc nevěřím že je nová, navíc hned na začátku hovoru řekne že masáž není nutná a za příplatek udělá cokoli, atd. víc nevím, je tam telefon zavolej navštiv odejdi. a napiš recenzi
mentalista78
 
Příspěvky: 115
Registrován: stř 25. zář 2013, 18:28

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod automobilka007 » stř 8. říj 2014, 22:22

Ahoj byl jsem zhruba 2tydny.Prisla mi otevrit v zupanu celkem prvni dojem byl ok.Chodbou me vedla na pokoj kde byla kocka pocelou dobu sukacky mnoukala za dvermi takze hruza.V koupelne jsem narazil na hovnoale nezminil jsem se aby se necitiola trapne.Sukacka celkem dobry az na to ze jsem byl plny chlupu.Jinak vysvetlila ze tam sni bydli dalsi lide ale chce se odstehovat.Ve dvorku bylo spousty remeslniku kteri na me civeli je to az neprijemne i ta lokalita spatna kdyz budu hodne slusnej tak ciganska ctvrt!!!!opakovat kazdopadne nehodlam .
automobilka007
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 3. srp 2014, 7:42

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod prince of Wales » čtv 9. říj 2014, 18:44

#
Naposledy upravil prince of Wales dne úte 7. dub 2015, 2:02, celkově upraveno 1
prince of Wales
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 17. čer 2014, 21:42

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod yukon » pát 10. říj 2014, 12:05

prince of Wales píše:automobilka007 - kocka pocelou dobu sukacky mnoukala za dvermi takze hruza.V koupelne jsem narazil na hovno ale nezminil jsem se aby se necitila trapne.Sukacka celkem dobry az na to ze jsem byl plny chlupu.

:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Nevychovaná kočka, nevychovaná masérka, a chlupatý automobilka007, tak ses měl wole oholit :D
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod Fuckingshit » pát 10. říj 2014, 21:56

automobilka007 píše:V koupelne jsem narazil na hovno ale nezminil jsem se aby se necitiola trapne.


:shock: To bylo jako té kočky? Nebo že by si nějaký norník ulevil...? :twisted:
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod vzdynadrzeny » stř 22. říj 2014, 13:50

Byl jsem u Samanthy několikrát jak v Kr.poli tak i na Vinohradech a kočky jsem si teda nevšiml.Jediná kočka je tam ona. Změnila barvu a délku vlasů :) ale ďáblík je porád stejný :) Otevřít mi přijela v šatičkách do domu se nedá dostat aniž by pro vás nedojela osobně. Byteček má útulný a se službama jsem byl spokojený víc než jsem čekal. Nezdá se mi, že by byli Vinohrady nějaká ciganská čtvrť asi se ale tady píše o jiné Samanthě-brno co dělá masáže a je z i z amatérů :)
vzdynadrzeny
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22. říj 2014, 13:34

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod Dorek » čtv 30. říj 2014, 23:51

Dnes jsem zaskočil na masáž.
Privátek je v celkem klidným sídlišti na Vinohradech - byl jsem ve 12:00h. místa na zaparkování bylo dost možná i díky tomu času dost.
Domluva po telefonu O.K., slečna si pro mě přijela výtahem dolů. Byla v džínových kraťasech pod zadek a džínové vestě a byla malinkatá :-) to mě baví. I když má trošku zadek, tak v tom oblečení to bylo spíše rajcovní. Jinak v obličeji velice jemná a příjemná žabka. Sama moc nemluvila, ale to možná bude tím, že jsem ji nepustil ke slovu já :lol:
Byt byl prázdný, nikde nikdo. Domluva byla masáž + orálek. Masáž byla příjemná, ale úplně profi to nebylo. Orálek byl bezva. Navíc já nebyl nějak ve svý kůži a slečna se docela musela snažit, aby mě dostala do pozoru.
Takže:
lokalita: 1
domluva:1
slečna: 2 (má trošku bříško po mimču, ale přístup to vynahrazuje) - navíc je drobek a to mě bere
masáž: 2
příjemnost a přirozenost: 1
byt: 2- (zasloužilo by to nový ručníky, bylo vidět, že jsou vypraný, ale ty masážní oleje jim dávají zabrat) a protože su ukecaný, tak jsem to slečně navrhl, tak uvidíme :-)
Za mě bych se nebál zopakovat. Zdarec
Dorek
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 23. úno 2006, 8:59

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod Ajvo » pon 22. pro 2014, 7:33

Byl jsem u ní vícekrát ještě když byla v Králově poli, takže o tom, jak to vypadá na privátě, asi už nemá smysl mluvit. :wink:
Malinká, s bříškem po dítěti, příjemná, pohodová přesná domluva, platba až po akci.
Masáž jsem si vždy užil, teploučké mazlivé tělíčko. Příplatil jsem si a stálo to za to, kouření bez a pak střídání poloh, dlouho jsem to nikdy nevydržel, takže spokojenost.
V kr. poli jsem ji měl v docházkové vzdálenosti, takže škoda, že se stěhovala. :?
Lepší dobrá masáž než špatný sex.
Ajvo
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 18. lis 2014, 11:23

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod Marast » pon 22. pro 2014, 12:49

Za kolik má ten komplet?
Marast
 
Příspěvky: 145
Registrován: úte 22. lis 2011, 15:19

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod Ajvo » úte 23. pro 2014, 1:02

1500 maximum. myslim že se dá smlouvat. V tomhle jsem asi cenokaz, protože mě na tý stovce opravdu nezáleží. Jenže to když to tady napíšeš, tak jseš pro ostatní hned pasák/ťapina, tak nevím...
Lepší dobrá masáž než špatný sex.
Ajvo
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 18. lis 2014, 11:23

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod vzdynadrzeny » úte 14. črc 2015, 19:03

dnes sem byl opět u Samanthy je přestěhovaná do útulného bytečku v Žabovřeskách sem rád že se vrátila do lokality mého bydlení :) na Vinohrady to byla dálka hlavně ve špičce a můžu jen doporučit soukromí klídeček a nádherné odreagování :)
vzdynadrzeny
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22. říj 2014, 13:34

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod vzdynadrzeny » úte 14. črc 2015, 19:04

Ajvo píše:1500 maximum. myslim že se dá smlouvat. V tomhle jsem asi cenokaz, protože mě na tý stovce opravdu nezáleží. Jenže to když to tady napíšeš, tak jseš pro ostatní hned pasák/ťapina, tak nevím...


můžu jen potvrdit :)
vzdynadrzeny
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22. říj 2014, 13:34

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod vzajemna_pohoda » pon 19. říj 2015, 16:35

Ahoj,
jak to tahle slečně teď v poslední době má? Na amaterech inzeruje jen masáže, s tím že víc jen za příplatek, když se jí bude chlap líbit. Jsou to jen pěkné řeči po amaterech a realita je jiná nebo je to fakt pravda?

Díky za info
vzajemna_pohoda
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. lis 2014, 14:03

Re: samantha-brno masáže?

Příspěvekod vzdynadrzeny » pon 19. říj 2015, 20:16

Samantha nedava kazdemu musi byt sympatie
vzdynadrzeny
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22. říj 2014, 13:34


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků