Hledat  

Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod skorobrnan » pát 1. srp 2014, 11:05

Před necelým měsícem jsem vyzkoušel erotickou masáž u slečny Hanky, která spadá pod Masáže Soňa.

http://www.amateri.cz/g1039935-hanka

Privát se nachází v centru, asi 5 min. od hlaváku. Byt je velmi hezký, čistý, moderně zařízený. Hořící svíčky, relaxační hudba... Domluva byla bezproblémová - několik dní předem domluvený přesný čas formou e-mailu. Před domem jsem se telefonicky ohlásil a byl jsem nasměrován do prvního patra. Vystoupal jsem po schodech a ihned se otevřely dveře a vítala mě velmi hezká, štíhlá, dívka v černých kalhotkách a velmi průhledném černém erotickém tričku. Byl jsem zaveden do pokoje a vyzván k odložení oděvu. Poté mi byl dán čistý ručník, Hanka mě zavedla do koupelny a sama někam odběhla s tím že se jde připravit. Po osprchování jsem se sám vrátil do pokoje, slečna u mě byla za několik okamžiků se sklenicí čisté vody na osvěžení. Odložila si to málo co měla na sobě a byl jsem vyzván k ulehnutí na lůžko v poleze na břiše. Takto jsem strávil asi 45 minut a byl jsem velmi příjemně masírován. Během masáže jsem si s Hankou dobře popovídal, je to inteligentní mladá studenka a dost přemýšlí o tom co vypustí z úst. Bylo to pro mě příjemné překvapení...Po třičtvrtěhodince jsem byl vyzván k otoční na záda a konečně jsem si mohl Hanku pořádně prohlédnout :D Velmi štíhlá, roztomilá prsa č. 1, moc hezká v obličeji, hladce vyholený klín. Řekl bych, že v reálu vypadá líp než na fotkách. V tu chvíli konečně začala ta pravá erotika. Slečna rozjela masáž body to body, během níž mi byl na ruce nanesen olej a bylo mi dovoleno masírovat její jedničky. Když jsem byl po chvilce dost tvrdý, tak přešla k ruční masáži penisu. Na technice by ještě mohla trochu zapracovat, ale nebylo to vůbec špatné --:o Potom se ke mě ještě pár minut tulila...Pak šup do sprchy ,obléknout a domů. U dveří jsem byl objat na rozloučenou.

Velmi příjemná hodina. Cena 1300 Kč. Opáčko rozhodně ano.

Řada z vás jistě namítne, že je to za ty peníze hrozně drahé a člověku se nedostane toho pravého uspokojení. Jistě máte pravdu! Ale pro chlapa který nechce jít do nějaké, jak vy tady říkáte, ťapiny, je to zajímavá alternativa.

Přeji všem hodně zdaru a pevné zdraví!
skorobrnan
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 2. črc 2014, 16:17

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod oligarcha » pát 1. srp 2014, 11:51

Pokud není kocur v trubě tak to není ono podle mě :D
oligarcha
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 1. říj 2013, 11:41

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod Asanami » pát 1. srp 2014, 12:25

skorobrnan píše:
..Po třičtvrtěhodince jsem byl vyzván k otoční na záda a konečně jsem si mohl Hanku pořádně prohlédnout a bylo mi dovoleno masírovat její jedničky. Potom se ke mě ještě pár minut tulila...Pak šup do sprchy ,obléknout a domů.
Velmi příjemná hodina. Cena 1300 Kč. Opáčko rozhodně ano.
Řada z vás jistě namítne, že je to za ty peníze hrozně drahé ..

Na jedné straně - sice kdo chce kam, ať si tam dojde.. :shock:

ale je třeba jasně říci - je asi běžné, obvyklé, že se za sex s ťapinkou platí tak 1000 - 1300 za hodinu.
Taky je normální, :idea: když se necháš namasírovat do řádného sportovního maséra za zhruba 250 - 300 Kč za hodinu.
Ale platit za namasírování jejich jedniček a že po 45 minutách si ji můžeš prohlédnout, je asi ... jak to nazvat slušně.. :evil: :evil:
možná by se to dalo pochopit, kdyby za hodinu "erotické" masáže bylo tak 500, více ale ne.

Jak píše oligarcha:
Pokud není kocur v trubě tak to není ono podle mě
Asanami
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 28. pro 2010, 23:46

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod skorobrnan » pát 1. srp 2014, 13:44

Asanami píše:
ale je třeba jasně říci - je asi běžné, obvyklé, že se za sex s ťapinkou platí tak 1000 - 1300 za hodinu.
Taky je normální, :idea: když se necháš namasírovat do řádného sportovního maséra za zhruba 250 - 300 Kč za hodinu.
Ale platit za namasírování jejich jedniček a že po 45 minutách si ji můžeš prohlédnout, je asi ... jak to nazvat slušně.. :evil: :evil:
možná by se to dalo pochopit, kdyby za hodinu "erotické" masáže bylo tak 500, více ale ne.



Já to beru šéfe! Pokud se rozhodnu pro opáčko, tak zkusím se slečnou probrat cenovou politiku. Ale něco mi říká že moc dolů se to srazit nepovede :lol: Pokud vím, tak ceny se drží dost vysoko i v ostatních eroticko-masážních privátech. Jestli víš o nějaké hezké slečně, která to dělá za 500/hod, tak sem s ní...
skorobrnan
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 2. črc 2014, 16:17

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod Asanami » pát 1. srp 2014, 13:50

skorobrnan píše: Já to beru šéfe! Pokud se rozhodnu pro opáčko, tak zkusím se slečnou probrat cenovou politiku. Ale něco mi říká že moc dolů se to srazit nepovede :lol: Pokud vím, tak ceny se drží dost vysoko i v ostatních eroticko-masážních privátech. Jestli víš o nějaké hezké slečně, která to dělá za 500/hod, tak sem s ní...

Já na erotické masáže nechodím, jsou to podle mne vyhozené prachy... tak Ti neporadím.
Pochybuji, že bys uspěl s nějakou diskuzí o cenách s tou holkou, jediným argumentem je tam nechodit za takové ceny, stejné jako za sex. :shock: A pokud nikdo nebude chodit za tyto ceny za masáže, tak buď holky sníží na těch cca 500 nebo začnou šukat :idea: , co je snad lepší, ne ? A hned budeme mít tady v Brně lepší výběr.
Asanami
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 28. pro 2010, 23:46

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod skorobrnan » pát 1. srp 2014, 15:04

Asanami píše:
Pochybuji, že bys uspěl s nějakou diskuzí o cenách s tou holkou, jediným argumentem je tam nechodit za takové ceny, stejné jako za sex. :shock: A pokud nikdo nebude chodit za tyto ceny za masáže, tak buď holky sníží na těch cca 500 nebo začnou šukat :idea: , co je snad lepší, ne ? A hned budeme mít tady v Brně lepší výběr.


Nápad je to jistě dobrý.

Tak pánové vezměme si to k srdci!!! A od vás, slečny a paní, očekávám v nejbližších dnech razantní snížení cen, nebo přechod na sexuální služby, jinak budete muset řemeslo pověsit na hřebík!!!

Myslíš že to bude stačit k tomu aby se radikálně změnily ceny na trhu erotických masáží? Já bych řekl že by to chtělo větší propagaci této myšlenky. Ale nenapadá mě způsob jak to provést. Víš na co je myšlenka kterou není možné prosadit? Nakonec se vždycky najde někdo kdo těch 1300 Kč dá...
skorobrnan
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 2. črc 2014, 16:17

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod Petanek » pát 1. srp 2014, 19:54

skorobrnan píše: v poleze na břiše. Takto jsem strávil asi 45 minut a byl jsem velmi příjemně masírován. Po třičtvrtěhodince jsem byl vyzván k otoční na záda a konečně jsem si mohl Hanku pořádně prohlédnout :D


45 minut masáž za 300 kč + 15 minut za doteky s vyhoněním za 1000 kč.
Kdyby to bylo za ty prachy aspoň tělo na tělo po celou dobu... Díky za varování, za ni se určitě nevypravím...
Petanek
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 3. srp 2005, 15:36

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod Asanami » pát 1. srp 2014, 21:29

skorobrnan píše: A od vás, slečny a paní, očekávám v nejbližších dnech razantní snížení cen, nebo přechod na sexuální služby, jinak budete muset řemeslo pověsit na hřebík!!!
Myslíš že to bude stačit k tomu aby se radikálně změnily ceny na trhu erotických masáží? Já bych řekl že by to chtělo větší propagaci této myšlenky. Nakonec se vždycky najde někdo kdo těch 1300 Kč dá...

Nezlob se, skorobrňane, ale byl jsi to Ty, kdo se našel a těch 1300 dal. :shock: takže můžeš začít zrovna u sebe.
nemůžeš čekat razantní snížení cen, pokud jim za tu masáž a vyhonění ty peníze občas dá.
Mně osobně je to jedno, já ani neuvažuji, abych se nechal "masírovat eroticky", raději ty prachy dám normální ťapině. o:-o
Asanami
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 28. pro 2010, 23:46

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod acx » pát 1. srp 2014, 22:26

skorobrnan píše:
Asanami píše:
Pochybuji, že bys uspěl s nějakou diskuzí o cenách s tou holkou, jediným argumentem je tam nechodit za takové ceny, stejné jako za sex. :shock: A pokud nikdo nebude chodit za tyto ceny za masáže, tak buď holky sníží na těch cca 500 nebo začnou šukat :idea: , co je snad lepší, ne ? A hned budeme mít tady v Brně lepší výběr.


Nápad je to jistě dobrý.

Tak pánové vezměme si to k srdci!!! A od vás, slečny a paní, očekávám v nejbližších dnech razantní snížení cen, nebo přechod na sexuální služby, jinak budete muset řemeslo pověsit na hřebík!!!

Myslíš že to bude stačit k tomu aby se radikálně změnily ceny na trhu erotických masáží? Já bych řekl že by to chtělo větší propagaci této myšlenky. Ale nenapadá mě způsob jak to provést. Víš na co je myšlenka kterou není možné prosadit? Nakonec se vždycky najde někdo kdo těch 1300 Kč dá...


Česká klasika .... :(
Já nic, mají to udělat jiní a já budu za bukem, jen kritizovat a dělat, co se očekává ... :mrgreen:

když tohle budeš chtít po ťapině, tak ti to šmrdlání udělá taky, ráda a dovolí tě daleko víc a ještě levněji. :idea:
tak nevím, proč chodit k tzv. masérkám, které masáž ani neznají za cenu vyšší než za sex ... .

Jinak ti nikdo nebrání dávat 1300,- za tzv. masáž. Ale potom souhlasíš s cenou a podporuješ to, to by jsi měl přiznat.
A nejde o to, jestli se někdo najde, ale jestli se jich najde dost, aby to "masérky" uživilo.
Jen tak, nejdeš za 1000,- , i když i tohle je moc ... .
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod skorobrnan » sob 2. srp 2014, 0:00

acx píše:Česká klasika .... :(
Já nic, mají to udělat jiní a já budu za bukem, jen kritizovat a dělat, co se očekává ... :mrgreen:

když tohle budeš chtít po ťapině, tak ti to šmrdlání udělá taky, ráda a dovolí tě daleko víc a ještě levněji. :idea:
tak nevím, proč chodit k tzv. masérkám, které masáž ani neznají za cenu vyšší než za sex ... .

Jinak ti nikdo nebrání dávat 1300,- za tzv. masáž. Ale potom souhlasíš s cenou a podporuješ to, to by jsi měl přiznat.
A nejde o to, jestli se někdo najde, ale jestli se jich najde dost, aby to "masérky" uživilo.
Jen tak, nejdeš za 1000,- , i když i tohle je moc ... .


Nepochybuji o tom, že každá druhá ťapina by zvládla to co většina těch masérek a za lepší peníz, a jistě bych po ní mohl chtít i mnohem víc. Ale co když víc nechci? Co když mám nějakou hranici kterou nechci překročit? A je jedno z jakých důvodů. Pak je mnohem bezpečnější zajít k masérce, která mě dál prostě nepustí, pro případ že bych neodolal...

Píšeš o státní za bukem - no, to není tak docela můj styl. Proto jsem už něco podnikl...pokud to bude mít ohlas, tak to tady později rozvedu...
skorobrnan
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 2. črc 2014, 16:17

Re: Hanka 608667175 - erotické masáže Soňa

Příspěvekod xTom » pát 7. říj 2016, 14:44

To je hezký, jaký s te tu všici odborníci...
xTom
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. říj 2008, 17:42


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků