Hledat  

Tantra masáže Joli 777873051

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Tantra masáže Joli 777873051

Příspěvekod nothing0 » stř 5. čer 2019, 21:21

croisante píše:Obvykle moc nepíšu hodnocení k masérkám, které už tady dost recenzí mají, ale dnes udělám výjimku - i protože nejstarší recenze už má nějaký ten pátek.

Takže domluva po telefonu super - jen chce řešit tak den dva předem. Stále Husovice, parkování se dá, ale počítejte s tím, že nemusí být hned u domu a můžete chvilku hledat. Okolí bez provozu, byt ve 4. patře, všude super čisto, prostředí perfektní. Hanka sice není 20letá mladice, ale je to velmi hezká a sympatická holka. Někdo si tu stěžoval na břicho a prsa, no, fakt si není na co ztěžovat - ona o sebe pečuje a je to znát. Zkusil jsem variantu masáže body to body, 2 hodiny uběhly jako voda. Asi se to hodně blížilo skutečné tantře a byl to velmi velmi příjemný zážitek, masáž rukama i b2b dobrá. Schválně jsem zkoušel nesahat, což jsem teda v závěru nevydržel, protože jak jsem měl ruku na stehně, tak mi na ni z mušličky káplo - vlhká byla fest, tedy jsem nakonec sahal. Nechala se, ale opravdu jsem měl pocit, že se jít to 2x nelíbilo. Příště si to 100% odpustím a budu otlapkávat maximálně po okolí.

Platil jsem 2 000 za 2 hodiny a za ty peníze to stojí. Hlavně stran přístupu a celkové atmosféry. Asi podobně jako Janina (viewtopic.php?f=10&t=5310), jen není až tak mazlivá (Janina má lepší b2b), ale zase je výrazně mladší. Jak už bylo psáno, člověk měl v závěru opravdu chuť zakončit klasikou...


Nechci ti do toho kecat, ale z muslicky ji pravdepodobne kapal jen masazni olej :D
nothing0
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 28. říj 2018, 0:07

Re: Tantra masáže Joli 777873051

Příspěvekod croisante » ned 16. čer 2019, 14:23

Je to možný, každopádně se mi to líbilo :-)
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Tantra masáže Joli 777873051

Příspěvekod slovit » sob 18. črc 2020, 21:06

TantraJoli som vyskusal zatial 2 krat, poprve 90 min body2body a podruhe 120 min b2b. Masiruje v Husovicich v anonymnom byte, parkovanie pred domom pripadne vo vedlajsich uliciach.
Domluva cez telefon, vzdy aspon 1 den vopred s naslednym potvrdenim cez SMS v den masaze. Maserka je relativne mlada dama so sportovou postavou, fotky na amateroch zodpovedaju realite.

Pred aj po masazi k dispozicii sprcha. Masiruje na 2 spojenych matracoch, miesta je viac nez dost. Pocas masaze je naha, v podstate prechadza od krku az po prsty na nohach a obcas sa vrati naspat. Podotykam ze sa jedna o tantricku masaz a nie sportovu, takze na dotyk je velmi jemna. V pozicii na bruchu drazdi aj penis, ale len slabo a opatrne. Pri body2body sa zameriava hlavne na zada a zadok, ktore masiruje prsiami.
Nasleduje otocka na zada po ktorej masiruje spredu: najskor ruky, potom hrudnik aj nohy. Aj v tejto pozicii masiruje B2B a to naozaj stoji za to :wink: Zaver masaze je formou pomalej masaze penisu a jeho okolia, nikam sa neponahla a je mozne dotykat sa prs a zadku. Ked videla ze uz viac nevydrzim tak ma velmi skusene vyhonila a chvilu pokracovala aj po vystreku.

Cennik ma zverejneny na stranke, platil som dvojku za 2 hodiny. Cisty cas masaze dodrziava, pred aj po masazi este mensi prijemny pokec :wink:
Za mna 90 min bohate staci, clovek si stihne odpocinut. Chcel som vyskusat aj 4-rucnu masaz ale aktualne nema partacku.
Naposledy upravil slovit dne stř 4. srp 2021, 19:57, celkově upraveno 1
slovit
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 13. črc 2020, 15:17

Re: Tantra masáže Joli 777873051

Příspěvekod Miwal » pon 2. lis 2020, 12:53

U Joli jsem byl dvakrát a vždy velmi spokojen. Pokaždé jsem volil dvouhodinovou masáž. MAsíruje v diskrétním bytě, vždy nabídne čaj a něco k zakousnutí (peče výborné perníčky). Následuje poměrně dlouhý pokec. Je fajn a je s ní o čem povídat. Postavu má velmi pěknou a to i vzhledem k věku. Samozřejmě nějak ten zub času už se také vyskytuje. Je ale vidět, že pravidelně cvičí a dbá o sebe. Před masáží je vždy sprcha, nejprve já, poté ona. Samotná masáž probíhá na velké matraci. Jak zde již bylo napsáno, nejedná se o klasickou nebo zdravotní (sportovní) masáž. Je to spíše hlazení a letmé doteky. Nejprve v poloze já na břiše, kdy se věnuje všemu od krku až po chodidla. Velmi příjemná masáž zadku, při které se nebojí sáhnout i na penis a pár zkušenými tahy přivede na okraj orgasmu. Poté se zase něvuje nohám. Příjemná b2b, kdy využívá celé své tělo. Po otočce na záda masíruje hrudník, nohy a penis rukami a následně naprosto skvělé b2b. Různé polohy, které můžete navíc sledovat v bočním zrcadle. Nebojí se i posadit na penis a imitovat sex na koníčka. A když vám klínem jezdí po penisu a propíná své štíhlé olejem lesklé tělo, je to opravdu božský pohled a poměrně velká touha po sexu s ní. To ale nenabízí a ni jsem nezkoušel. Šlo mi o masáž a toto bylo nad všechny moje představy. Vzájemné doteky byly v mém případě možné, podruhé se dokonce nechala také chvilku masírovat. Závěrečných cca 20 minut věnuje ruční masáži s oddalováním a opravdu umí. Po tom, co bylo před tím, jsem si myslel. že bude hned hotovo, ale v tomto ohledu je to mistrině. Za mě ještě s Timeou opravdový TOP, co jsem v Brně navštívil. Po orgasmu ještě dobu hladí. Poté sprcha, ona a pak já. Po srpše opět příjemný přátelský a poměrně dlouhý pokec. Jednoznačně doporučuji!
komunikace před - 100%
komunikace během masáže - 100%
atmosféra během masáže - 100%
čistota - 100%
vzhled - 90% (těch chybějících 10% je můj handicap - upřednostňuju mladé dívky)
masáž - 90%
b2b - 105% ( :-) )
handjob a oddalování - 99%
Miwal
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 13. čer 2018, 14:40

Re: Tantra masáže Joli 777873051

Příspěvekod AlbertCamus » pát 6. lis 2020, 13:08

Miwal píše:... A když vám klínem jezdí po penisu a propíná své štíhlé olejem lesklé tělo, je to opravdu božský pohled a ...


Google translated:

Měl jsem jinou zkušenost, ale připisuji to skutečnosti, že jsem s Hankou byl poprvé.
Ve zbývající části souhlasím s Miwalem.
Navzdory svému věku má skvělé tělo, dokonce lepší než ženy o 10 let mladší než ona. Její zadek je větší než moje preference, ale je to jen můj osobní názor, nikoli objektivní.
Jedna důležitá věc: nemluvím česky. Navzdory tomu, že nemluvila ani jediným anglickým slovem, byla nesmírně přátelská a usměvavá. To je postoj, který je pro mě vzácný ve srovnání s jinými profesionály, se kterými jsem se setkal.
Děkuji za přečtení.


I had a different experience, but I attribute this to the fact that it was my first time with Hanka.
For the rest of it, I agree with Miwal.
She has a great body despite her age, even better than women 10 years younger than her. Her ass is larger than my preference but that's just my personal opinion, not an objective one.
One important thing: I don't speak Czech. Despite the fact that she didn't speak not a single English word, she was extremely friendly and smiling. That's an attitude that it's rare for me compared to other professionals I have encountered.
Thank you for reading.
“We don't have the time to completely be ourselves. We only have the room to be happy.”
Uživatelský avatar
AlbertCamus
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 14. pro 2019, 17:20

Re: Tantra masáže Joli 777873051

Příspěvekod Televizor » pát 25. srp 2023, 14:07

Ahoj, fungují vám ty její webovky? http://www.tantrabrno-joli.cz

Byl jste někdo v poslední době? Poslední příspěvek je už tři roky starý a veškeré inzeráty už jsou taky několik let staré... Přemýšlím, že bych tam zašel, ale po pravdě se bojím jejího věku, protože už před několika lety se tu psalo, že to není žádná mladice... :)
Televizor
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 18. črc 2023, 15:36

Re: Tantra masáže Joli 777873051

Příspěvekod adjaz » pát 25. srp 2023, 15:13

Čau, byl jsem celkem nedávno.. Web už podle mě nefunguje, nebo alespoň mě se nepodařilo na něj dostat. Je aktivní na amatérech, ale odpověď nemusí být hned. Pro domluvu doporučuju zkusit zavolat, pokud to nebere tak napsat SMS, ozve se zpět. (Napsal jsem termíny kdy můžu a rovnou mě poslala termín -> potvrdil jsem a ok) Domluva s ni je dobrá, pokud vím masíruje každý den, so + ne k večeru. Na začátku a na konci je krátký pokec, dobře se s ní povídá. Čas masáže drží - bral jsem masáž na dvě hodiny a odcházel jsem po cca 2,5 hodinách. Co se týče postavy - už jí není dvacet, ale postavu má udržovanou. Štíhlá, prsa malá a patrně mají za sebou nějaké kojení.. Co najdeš na webu odpovídá realitě. Pokud hledáš realistickou fotku obličeje - hledej na facebooku. Masáž začíná na břiše, pak cca po hodince otočka na záda. Detaily asi není třeba opakovat, co je popsáno výše, z mého pohledu odpovídá realitě. Za bimbase se nebojí chytit, celkem jemná masáž - rozhodně za něho netahá jak za šňůru od sekačky. Na sebe šáhnout nechá.. Celkově se mě masáž líbila, Hanka na mě působila dojmem, že si ji taky užívá. Takže já jsem byl spokojený a opáčko určitě bude. Nikam nespěchá, má to jistou úrověň. Pokud ale hledáš mladou holku, nevím zda to bude 100% pro Tebe. Pokud Tě zajímá něco specifického, klidně se ptej.
adjaz
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 2. čer 2023, 6:18

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků