Hledat  

Maserkamelissa - LAYLA 736667104

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Maserkamelissa - LAYLA 736667104

Příspěvekod normalnikluk1 » čtv 4. pro 2014, 8:13

Možná jsem byl naivní, možná jsem to jen chtěl dlouho zkusit....

Layla je mladá holka, pěkná... o tom žádná. Domluva přes "operátorku" v pohodě, místo vpohodě, krásný byt, krásná koupelna, ručník ok. Tím to ale vše končí. Masérské znalosti odpovídají masérským znalostem jakékoliv holky co by jsi potkal na ulici. Bylo tam pár tahů, které mě zaujali, ale za tu cenu bych čekal něco opravdu jiného. Slibovaná společná sprcha před i po nebyla - já se vnucovat nebudu, ale pokud je něco někde napsané mělo by se to dodržet. A masáž v kalhotkách mě také překvapila. S nahotou spojené vzájemné doteky (inzerované) taky nebyly tak nějak možné. Konečná fáze byla opravdu jen ledabylým přetřením ebenové tyče. Všehovšudy jsem stál po 3/4 hodině (zaplacena hodina) před domem a ani mě nenapadlo domáhat se zbylé čtvrthodiny, protože jsem prostě ani nechtěl. Melissa (operátorka) by se měla zamyslet nad kvalitou poskytovaných služeb a nad tím jestli přístup nějak neupravit. Já čekal za tu cenu zcela něco jiného a třebaže to není mířeno přímo k Layle (přecejen má nějaké instrukce) rozhodně opakovat nebudu. Rád změním názor a rád ho sem i napíšu, ale nedovedu si představit co by se muselo stát...
normalnikluk1
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24. bře 2013, 17:38

Re: Maserkamelissa - LAYLA 736667104

Příspěvekod redrock80 » úte 9. pro 2014, 15:41

Obdobná zkušenost, i když s jinou masérkou. Prostředí bytu hodnotím velmi kladně, ale tím to asi celé končí.
redrock80
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 2. zář 2014, 10:50

Re: Maserkamelissa - LAYLA 736667104

Příspěvekod antonio22 » úte 9. pro 2014, 22:22

Ppkud chcete zkusit masaz, tak bych doporucil gabinu. Ta tu ma jen pozitivni recenze. Nez cpat penize takovymto...
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Maserkamelissa - LAYLA 736667104

Příspěvekod normalnikluk1 » čtv 11. pro 2014, 7:59

antonio22 píše:Ppkud chcete zkusit masaz, tak bych doporucil gabinu. Ta tu ma jen pozitivni recenze. Nez cpat penize takovymto...


U Gábi jsem samozřejmě také byl... Tam se mi to ve své době líbilo, nicméně opáčko v poslední době jsem zatím neprovedl... Rád zkouším nové a nepoznané.
normalnikluk1
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24. bře 2013, 17:38


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků