Hledat  

Masérky

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Masérky

Příspěvekod slušňák » úte 3. úno 2015, 23:18

Zdravím všechny na tomto podnětném fóru. Pár měsíců jsem jen šmíroval a sbíral informace, teď pokládám za slušnost se podělit o pár zkušeností.
Je mi už skoro 60 a přesto jsem s nakupováním „služeb“ teprve začal, proto první pokusy byly opatrné - jen masáže. V této oblasti jsem začal asi od toho nejlepšího co v Brně máme, protože jsem byl absolutně spokojený. Asi nemá cenu psát hodnocení, stačí když uvedu tato jména Lucyl,Radka z Merhautky, Gábi, Klárka. Jednoho dne jsem se ale dovolal až na páté číslo ve výběru a nebyl to šťastný den:
739 140 514 Pánové, chcete zažít příjemnou masáž od opravdové masérky? Těší se na Vás příjemná brunetka v útulném prostředí :-) Budu se těšit na Vaše zavolání .
Domluva perfektní, místo výborné – ul. Provazníkova – dům je hned u zastávky MHD, takže nenápadně čekáte v hloučku cestujících, ihned po zavolání jsem byl vpuštěn. Uvnitř ale trochu překvapení, žena jen v něčem málo podobná té z fotografie, ale byla celkem hezká a přítulná, tak jsem necouvl. Po sprše ale přišlo překvapení, když jsem zjistil, že o masáž nejde a začalo se hned sexem. Tak nějak jsem to zvládl, ale nadšený jsem moc nebyl.
Nejvíc mě vadil předstíraný hlasitý zvukový doprovod. Rozhodně nepůjdu znovu. Ještě perlička nakonec - po 35 letech jsem měl na sobě gumu.

Abych si spravil náladu, byla další volba Simonka z 28., což je každému jasné, že hodnocení nemůže být špatné. Zatím pro mě číslo 1

A teď nějaké nové hodnocení:

777907814 Karolin-masáže , novostavba na Purkyňové, domluva super-milý hlásek, prostředí pěkné, sprchování ve vaně. Děvče je dost upovídané, ale inteligentní a v poloze na břiše to až tak moc nevadilo. Po otočce už vše v pořádku, jde jí to pěkně, nechá se i líznout , pěkný zážitek. Po akci příjemný krátký pokec, společná sprcha. Jo ještě toto – je pěkná, štíhlá, vysportovaná. Já se určitě někdy vrátím. Má tam ještě kámošku, ale neviděl jsem. Jediné mínus je parkování, doporučuju jet trochu dřív a nebo sockou.

728 666 266 Veronika 035 – masáže, ul. Hybešova – parkování na Malé Americe, odtud to je kousek.
Sprcha taková menší, ale voda horká, vše OK. Dívčina je maličká, hubeňoučká, ale pěkná. Masáž je taková spíš hladivá, šimrací, vytáhne i peříčka a celkem to prožívá. Finále rukou, prsíčkama, celkově pěkné, ale moc si toho líbit nenechá.


Tak zatím vše, rád se podělím s novými zážitky
slušňák
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 24. pro 2014, 22:44

Re: Masérky

Příspěvekod stopa » čtv 5. úno 2015, 9:20

Abych si spravil náladu, byla další volba Simonka z 28., což je každému jasné, že hodnocení nemůže být špatné. Zatím pro mě číslo 1


Můžu poprosit o nějaký kontakt nebo info na Simonku? Mýslíte tuhle Simonku? http://simonaprivat.cz/

Díky
stopa
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 14. led 2015, 16:55

Re: Masérky

Příspěvekod Eto » čtv 5. úno 2015, 10:48

:oo:
Naposledy upravil Eto dne stř 13. črc 2016, 20:40, celkově upraveno 1
Eto
 
Příspěvky: 143
Registrován: úte 6. črc 2010, 16:34

Re: Masérky

Příspěvekod pavel.beloncik » čtv 5. úno 2015, 14:36

Chlapi ta karolin dá se někde na netu najít fotka ?
pavel.beloncik
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 5. úno 2015, 10:40

Re: Masérky

Příspěvekod acx » čtv 5. úno 2015, 16:22

pavel.beloncik píše:Chlapi ta karolin dá se někde na netu najít fotka ?

dá, když použiješ tč v googlu ... :oo: :roll: :roll: :roll: :roll:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masérky

Příspěvekod stopa » stř 11. bře 2015, 16:51

Včera jsem navštívil Karolin na Purkyňové,domluva celkem ok,holka trochu upovídáná,ale aspoň nebylo ticho a bylo to v mezích,masáž ze začátku na lehátku,musím říct, že to nebylo žádné matlání oleje a otočka na pohovce. Jinak pěkne po mě jezdila kundičkou.Líznout si nechala jak kozičky tak kundičku. Celkově bych to hodnotil tak 1-,škoda že nedělá sex. Jinak tělo pěkné vysportované pevné,kozičky trošku menší 2.
stopa
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 14. led 2015, 16:55

Re: Masérky

Příspěvekod abacusis » úte 17. bře 2015, 17:51

Zdar norníci....zajímá mě zda byl někdo u této masérky.........Telefon: 604 777 688 ............http://www.seznamka69.cz/inzerat/zavolej-mi/41543/
abacusis
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. zář 2014, 11:37

Re: Masérky

Příspěvekod abacusis » úte 17. bře 2015, 17:54

kdo navštívil v poslední době .......http://www.seznamka69.cz/inzerat/nech-s ... /..Klaudie dříve Angelina?
abacusis
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. zář 2014, 11:37

Re: Masérky

Příspěvekod acx » úte 17. bře 2015, 18:10

abacusis píše:kdo navštívil v poslední době .......http://www.seznamka69.cz/inzerat/nech-s ... /..Klaudie dříve Angelina?


Oprava odkazu (mohl by jsi to po sobě vyzkoušet. :roll:
tč. 773594249
http://www.seznamka69.cz/inzerat/nech-s ... kat/85421/
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masérky

Příspěvekod narcius » ned 22. bře 2015, 22:15

Caute panove, pridavam zkusenosti, sic starsi, s dvema maserkama a jedno opacko...

Sara, Amarylis, 736 667 104
Byt naproti Kongresoveho centra, hezky, utulny, cisty. Slecna Sara je krasna lolitka. Veril bych ji i 19. Je hodne stihla s malinkymi holcicimi prsy, ale
hezka. Ze zacatku byla prijemna, poslala me do sprchy a pak zacala masaz na posteli. Bylo to spise takove hlazeni s roztiranim oleje. To by ani tak
nevadilo, kdyby dokazala aspon navodit dobrou, rozumnej erektilni, atmosferu. Po chvilce honeni jsem ji musel opravit jak to ma delat, bylo to
hrozne mechanicke. Docela mi to dalo zabrat abych se vklidu udelal.. za me vyhozene prachy.. blizsi info na naprivat.cz sedi...

Nikol, Zlate masaze, 736216212 (ted s tim telefonem inzeruje Laura)
Byt nekde v Komarove, uz si nevzpominam, ale zato si pamatuju na otevreni dveri :) pred celou ulici na me kricela z druheho patra a hazala klice dolu,
abych se tam dostal :D byt hezky, cisty, prijemny. Nikol hodne hezka slecna se silikony, sice prisla otevrit v nejakych teplakach, ale jakmile se svlikla
tak slo videt, ze rada sportuje a to telo bylo vazne super. Byla trosku odtazita, ale zato masaz samotna stala za to. Celou dobu byla naha, chviilemi
s roztazenym klinem nad hlavou, chvilemi na me sedela. Masirovat opravdu umi, byla to tak napul sportovni masaz. Konec byl taky moc dobry, umela
za to chytit a mohl jsem jit do sprchy. Nelibila se mi na ni odtazitost, ale mozna kvuli te masazi zvazim znova navstevu, sice nevim jestli jeste pracuje, ale
zkusil bych to.

Jen poznamka o Gabine na Hybesove. Kdyz si potrebuju odpocinout a nemam chut na sukacku tak je to pro me volba cislo jedna v Brne. Prijemna, hezka, sice trosku
vetsi, ale zato s hezkyma kozama. Masirovat se uz naucila a finish je v jejim podani hodne dobry....
narcius
 
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 1. říj 2009, 12:14

Re: Masérky

Příspěvekod abacusis » pon 23. bře 2015, 19:05

Svatá pravda o Gábině....chodim pravidelně...a chci ještě zkusit .michel s těšinské...kdo zkusil jeji masáž?
abacusis
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. zář 2014, 11:37

Re: Masérky

Příspěvekod turistabrno » stř 1. dub 2015, 18:56

V diskusi pár dní zpátky tady byla doporučovaná Zdenka z http://www.namasaz.cz/masazni-salon-gal ... p1772.html . Máte s ní někdo zkušenosti popř. s tímto salonem jako takovým? Děkuju. :wink:
turistabrno
 
Příspěvky: 128
Registrován: úte 15. říj 2013, 11:50

Re: Masérky

Příspěvekod abacusis » stř 15. dub 2015, 17:20

Zdarec...tak jsem zkusil Mischel těšínská...super...komunikativní...a dělá to opravdu dobře.Doteky povoleny všude kde chceš...a její finiš...paráda.Zajímá mě ještě jedna kterou bych rád zkusil.Je to asi partačka Petry s Komina...704079043..zkusil někdo?
abacusis
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. zář 2014, 11:37

Re: Masérky

Příspěvekod Doc.jan » pát 24. dub 2015, 13:04

stopa píše:Včera jsem navštívil Karolin na Purkyňové,domluva celkem ok,holka trochu upovídáná,ale aspoň nebylo ticho a bylo to v mezích,masáž ze začátku na lehátku,musím říct, že to nebylo žádné matlání oleje a otočka na pohovce. Jinak pěkne po mě jezdila kundičkou.Líznout si nechala jak kozičky tak kundičku. Celkově bych to hodnotil tak 1-,škoda že nedělá sex. Jinak tělo pěkné vysportované pevné,kozičky trošku menší 2.


Dnes jsem navstivil, muzu jen doporucit, domluva bez problemu, sice nemohla hned, ale domluvili jsme se. Po prijezdu hned otevrela. Vse ciste, pekne, sprcha ve vane. Masaz jsem si perfektne uzil, presne co jsem potreboval, neni problem na masaznim luzku, nebo matraci. V poloze na zadech krasne ukazala muslicku, no byl jsem proste spokojeny. Opravdu kdo ma rad masaze, tak jen doporucim, jak budu moct, tak zase zajdu. Jen zmena jmena a cisla, na seznamce 69 nick Nikolita a tel: 774227105, foto je jeji. Jinak to parkovani je opravdu nanic.
Doc.jan
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 23. bře 2015, 7:14

Re: Masérky

Příspěvekod acx » pát 24. dub 2015, 13:46

Doc.jan píše:
stopa píše:Včera jsem navštívil Karolin na Purkyňové,domluva celkem ok,holka trochu upovídáná,ale aspoň nebylo ticho a bylo to v mezích,masáž ze začátku na lehátku,musím říct, že to nebylo žádné matlání oleje a otočka na pohovce. Jinak pěkne po mě jezdila kundičkou.Líznout si nechala jak kozičky tak kundičku. Celkově bych to hodnotil tak 1-,škoda že nedělá sex. Jinak tělo pěkné vysportované pevné,kozičky trošku menší 2.


Dnes jsem navstivil, muzu jen doporucit, domluva bez problemu, sice nemohla hned, ale domluvili jsme se. Po prijezdu hned otevrela. Vse ciste, pekne, sprcha ve vane. Masaz jsem si perfektne uzil, presne co jsem potreboval, neni problem na masaznim luzku, nebo matraci. V poloze na zadech krasne ukazala muslicku, no byl jsem proste spokojeny. Opravdu kdo ma rad masaze, tak jen doporucim, jak budu moct, tak zase zajdu. Jen zmena jmena a cisla, na seznamce 69 nick Nikolita a tel: 774227105, foto je jeji. Jinak to parkovani je opravdu nanic.


Tak takovou masáž bych si já odpustil :oo: Karolinka, Karolíňák nebo oba ? :mrgreen:

http://nick.amateri.cz/masage2
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků