Hledat  

Masérky

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Masérky

Příspěvekod yukon » stř 9. bře 2016, 19:24

petrnavrátil píše:Ježíši zase můj kamarád do nepohody, ty ji neznáš, ty paseš jen Dášenku, tebe se ptát nebudu, oéd tvých holek bych mohl nědo - no přinést si to domů dal bych ti pusu, ale ty se chráníš co ? 4auky začínaš se mi zase líbit lásko škoda,že nejsem g



Vážené dámy-pánové,
zde máte zářný příklad neléčeného syfilitika. Článek, který nemá hlavu ani patuSYFILIS ROZEŽÍRÁ MOZEK -NASTUPUJE KOKTAVOST-KULHAVOST. Pokud vás dámy přijde navštívit blbeček, který kulhá a vyjadřuje se koktavě, žeňte ho čakanem do špitálu. Tam si už s takavým syfilitikem poradí.
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Masérky

Příspěvekod petrnavrátil » stř 9. bře 2016, 21:24

ježíš zase fekál z černých polí , už si nechal tady svůj obsah, miluju tě
petrnavrátil
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned 6. bře 2016, 20:07

Re: Masérky

Příspěvekod petrnavrátil » úte 22. bře 2016, 22:35

má to všechno smysl, beru jen do 35 moc času mi nezbývá, sázím na brněnskou královnu a její děťátka , nechci se prát, ale trochu porelaxovat
petrnavrátil
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned 6. bře 2016, 20:07

Re: Masérky

Příspěvekod toxik » pon 12. pro 2016, 10:43

slušňák píše:Zdravím všechny na tomto podnětném fóru. Pár měsíců jsem jen šmíroval a sbíral informace, teď pokládám za slušnost se podělit o pár zkušeností.
Je mi už skoro 60 a přesto jsem s nakupováním „služeb“ teprve začal, proto první pokusy byly opatrné - jen masáže. V této oblasti jsem začal asi od toho nejlepšího co v Brně máme, protože jsem byl absolutně spokojený. Asi nemá cenu psát hodnocení, stačí když uvedu tato jména Lucyl,Radka z Merhautky, Gábi, Klárka. Jednoho dne jsem se ale dovolal až na páté číslo ve výběru a nebyl to šťastný den:
739 140 514 Pánové, chcete zažít příjemnou masáž od opravdové masérky? Těší se na Vás příjemná brunetka v útulném prostředí :-) Budu se těšit na Vaše zavolání .
Domluva perfektní, místo výborné – ul. Provazníkova – dům je hned u zastávky MHD, takže nenápadně čekáte v hloučku cestujících, ihned po zavolání jsem byl vpuštěn. Uvnitř ale trochu překvapení, žena jen v něčem málo podobná té z fotografie, ale byla celkem hezká a přítulná, tak jsem necouvl. Po sprše ale přišlo překvapení, když jsem zjistil, že o masáž nejde a začalo se hned sexem. Tak nějak jsem to zvládl, ale nadšený jsem moc nebyl.
Nejvíc mě vadil předstíraný hlasitý zvukový doprovod. Rozhodně nepůjdu znovu. Ještě perlička nakonec - po 35 letech jsem měl na sobě gumu.

Abych si spravil náladu, byla další volba Simonka z 28., což je každému jasné, že hodnocení nemůže být špatné. Zatím pro mě číslo 1

A teď nějaké nové hodnocení:

777907814 Karolin-masáže , novostavba na Purkyňové, domluva super-milý hlásek, prostředí pěkné, sprchování ve vaně. Děvče je dost upovídané, ale inteligentní a v poloze na břiše to až tak moc nevadilo. Po otočce už vše v pořádku, jde jí to pěkně, nechá se i líznout , pěkný zážitek. Po akci příjemný krátký pokec, společná sprcha. Jo ještě toto – je pěkná, štíhlá, vysportovaná. Já se určitě někdy vrátím. Má tam ještě kámošku, ale neviděl jsem. Jediné mínus je parkování, doporučuju jet trochu dřív a nebo sockou.

728 666 266 Veronika 035 – masáže, ul. Hybešova – parkování na Malé Americe, odtud to je kousek.
Sprcha taková menší, ale voda horká, vše OK. Dívčina je maličká, hubeňoučká, ale pěkná. Masáž je taková spíš hladivá, šimrací, vytáhne i peříčka a celkem to prožívá. Finále rukou, prsíčkama, celkově pěkné, ale moc si toho líbit nenechá.


Tak zatím vše, rád se podělím s novými zážitky



Veronika 035: když priplatis tak i zasunes.. Ale na me moc jednoduchá a tak trochu rajda
toxik
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 7. pro 2016, 21:41

Re: Masérky

Příspěvekod Max49 » pát 24. úno 2017, 14:57

Megi (Magdaléna) - je masérka cca 40 let, bacule, nabízí celou škálu různých masáží; profil a inzerát má prý i na Amatérech.
Funguje v uličce za Mahenovým divadlem, prostory ve starším baráku, bez sociálního zařízení (chybí sprcha a WC, které je ve veřejně přístupné chodbě), takže je vhodné přijít osprchovaný.
Magdaléna UMÍ, a to jak zdravotní, tak v závěru i tu příjemnou část masáže. Celkově spokojenost!
Max49
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 6. srp 2007, 0:45

Re: Masérky

Příspěvekod Lacken11 » stř 14. bře 2018, 20:50

Max49 píše:Megi (Magdaléna) - je masérka cca 40 let, bacule, nabízí celou škálu různých masáží; profil a inzerát má prý i na Amatérech.
Funguje v uličce za Mahenovým divadlem, prostory ve starším baráku, bez sociálního zařízení (chybí sprcha a WC, které je ve veřejně přístupné chodbě), takže je vhodné přijít osprchovaný.
Magdaléna UMÍ, a to jak zdravotní, tak v závěru i tu příjemnou část masáže. Celkově spokojenost!
Naposledy upravil Lacken11 dne stř 14. bře 2018, 20:52, celkově upraveno 1
Lacken11
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 12. srp 2017, 7:19

Re: Masérky

Příspěvekod Lacken11 » stř 14. bře 2018, 20:51

Max49 píše:Megi (Magdaléna) - je masérka cca 40 let, bacule, nabízí celou škálu různých masáží; profil a inzerát má prý i na Amatérech.
Funguje v uličce za Mahenovým divadlem, prostory ve starším baráku, bez sociálního zařízení (chybí sprcha a WC, které je ve veřejně přístupné chodbě), takže je vhodné přijít osprchovaný.
Magdaléna UMÍ, a to jak zdravotní, tak v závěru i tu příjemnou část masáže. Celkově spokojenost!


za mě taky spokojenost jen ta hygiena není se kde umýt
Jen bych dodal starší, hnědovláska , vyzkoušel jsem lávy cena 950 Kč
Lacken11
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 12. srp 2017, 7:19

Re: Masérky

Příspěvekod trolofon » ned 18. bře 2018, 20:05

zaujimala by ma masaz lingamu (penisu) viete mi poradit nejaku dobru maserku ? bol som raz na nuru masazi u nas na SK masaz bola dost odflaknuta ,maserka sa penisu skoro vobec nevenovala :( a cena 80€/hod tak nechcem nieco podbne zazit
trolofon
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. bře 2018, 20:14

Re: Masérky

Příspěvekod robin400 » pát 23. bře 2018, 19:16

Chybí sprcha ?? No fuj, co to je za ženskou, která poskytuje masáže a nemá v masérně nebo v prostředí kde pracuje ani sprchu natož wc??
robin400
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 8. bře 2018, 9:41

Re: Masérky

Příspěvekod blackout15 » úte 10. črc 2018, 11:19

Brno moc nepoznam a tak sa obraciam na vas chalani. Hladam nejaku mladu maserku, ktora nema problem s dotykmi a masaz taktiez nestoji za hovno :D Co som googlil vo wellnes royal nie su povolene dotyky. Co vravite na Paulu z Seraphine? Pripadne nejake ine tipy. Dik moc!!
blackout15
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 10. črc 2018, 10:20

Re: Masérky

Příspěvekod jarjaroslav » úte 10. črc 2018, 14:38

blackout15 píše:Co vravite na Paulu z Seraphine?

:arrow: viewtopic.php?f=10&t=5136
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Masérky

Příspěvekod herman » čtv 12. črc 2018, 5:43

blackout15 píše:Brno moc nepoznam a tak sa obraciam na vas chalani. Hladam nejaku mladu maserku, ktora nema problem s dotykmi a masaz taktiez nestoji za hovno :D Co som googlil vo wellnes royal nie su povolene dotyky. Co vravite na Paulu z Seraphine? Pripadne nejake ine tipy. Dik moc!!


Mischel
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Masérky

Příspěvekod blackout15 » čtv 12. črc 2018, 9:40

herman píše:
blackout15 píše:Brno moc nepoznam a tak sa obraciam na vas chalani. Hladam nejaku mladu maserku, ktora nema problem s dotykmi a masaz taktiez nestoji za hovno :D Co som googlil vo wellnes royal nie su povolene dotyky. Co vravite na Paulu z Seraphine? Pripadne nejake ine tipy. Dik moc!!


Mischel


Ktoru Mischel mas na mysli? Ta starsia ma dobre recenzie, ale vekovo to nie je pre mna :( Nasiel som aj tuto http://www.eroticke-masaze.cz/inzeraty/ ... masaz-brno , ale vyzera to tak, ze uz nerobi.
blackout15
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 10. črc 2018, 10:20

Re: Masérky

Příspěvekod Atr3y » úte 24. črc 2018, 8:07

ahoj, sháním se po masérce Ally - asi asijského původu, kolem 30 let, tetování po těle. Chvíli se objevila u Seraphine,ale po víkendu byla pryč. Kdyby jste ji někde zahlídli, dejte echo :D
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Masérky

Příspěvekod pavel.mateska » čtv 2. srp 2018, 12:23

Mohu ohodnotit čerstvou návštěvu studia Despacio v Brně na Přádlácké konkrétně u masérky Sáry. Popravdě už jsem byl na lepších. Masérka je hodně přírodní. Překrásná prsa využívá méně, než by určitě šlo. Oddálení a erotická úroveň masáže za mě podprůměr. Bylo to spíše takové relaxační, tantrické, ale určitě ne nějak výrazně vzrušující. Sára má ale zkušenosti a ví, jak vás slušně vymáčknout, takže takto v pohodě. Třeba bude Alex na lepší úrovni.
Co mě zajímá, zda má někdo zkušenosti se salonem Nymfis - rozpalující masáž (Osová), hodně inzerují, ale nemohu najít žádnou hodnověrnou recenzi.
pavel.mateska
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 2. srp 2018, 12:00

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků