Hledat  

Masáže Séraphine

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod zyx » sob 12. zář 2020, 9:24

zhnan píše:Byl jste někdo u Ally co se vrátila zpět do Seraphine? Vrátily se i předchozí ceny nebo je to pořád 3k na hodinu?


Volal jsem a cena je 3000,-
zyx
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 3. pro 2019, 11:24

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod gumak » pon 14. zář 2020, 9:15

zyx píše:
zhnan píše:Byl jste někdo u Ally co se vrátila zpět do Seraphine? Vrátily se i předchozí ceny nebo je to pořád 3k na hodinu?


Volal jsem a cena je 3000,-

Kurva hoši za trojku vás namasíruju taky :lol:
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod modusvivendi » úte 15. zář 2020, 17:55

gumak píše:
zyx píše:
zhnan píše:Byl jste někdo u Ally co se vrátila zpět do Seraphine? Vrátily se i předchozí ceny nebo je to pořád 3k na hodinu?


Volal jsem a cena je 3000,-

Kurva hoši za trojku vás namasíruju taky :lol:


Pouze spekuluji, ale myslím, že koronavirus trhem erotických masáží dost zamával a aby se dohnaly ztráty, tak se zdražuje. Nevím, jestli jim to úplně vyjde, patrně sází na to, že alespoň určitá část masážechtivých pánů si za drahou masáž prostě připlatí... Podle mě 3.000,- Kč za hodinu erotické masáže je ale opravdu hodně. Já těm holkám peníze nezávidím, ale viděno z pozice zákazníka je to fakt již hodně peněz v poměru cena/výkon. Ale na nějaké velké zlevňování to úplně nevidím. I když kdo ví, co bude... Nejspíš velká krize je za dveřmi a to se pak mohou dít věci...
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod vulcan » pát 20. lis 2020, 1:02

dakar píše:
jokerr89 píše:Byl někdo u té nové Honey?
http://www.seraphine.cz/eroticke-maserk ... rka-honey/

Jedním slovem katastrofa


Nesleduji vůbec masáže, ale kolega z Prahy mně upozornil, že má Honey částečný úvazek v Praze- Holyni. Tam tedy mrdá jako Viki o:-o .

Tak, kdo ji tam chce vyzkoušet, je to docela dobrý, diskrétní privát na kraji Prahy.
https://www.clubholy.cz/viki/
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod Westgate » čtv 21. led 2021, 0:53

Tento týden po delší době u Ally. Ceny stále koronavirové, z toho už je asi bohužel norma. Dříve bych jednou za čas akceptoval, bo Ally byla v Brně topka. Poslední dobou už to ale podle mě s tím "zkrášlováním" nepěkně přehání, což je škoda, protože tělo má pořád super, ale obličejem dosáhla vrcholu (a já mnohokrát s ní :D ) tak dva roky zpátky. Přitom by stačilo jen trochu ubrat, protože je to i v obličeji hezká holčina. Především to obočí už je teď ale dost wtf. :roll:

Za stávající situace při stávajících cenách za mě tohle nepodporovat a raději zajít někam, kde ceny ještě drží v únosné míře.
Westgate
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 1. bře 2020, 10:24

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Lucker07 a 2 návštevníků