Hledat  

Masáže Séraphine

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod ricoufko » stř 11. pro 2019, 8:06

Modusvivendi - a cena taky, jak uz nekdo vyse zminoval, 1400 plus doplatek za B2B? Muzes ji pritom alespon hladit nebo je odtazita?
ricoufko
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob 28. zář 2019, 8:45

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod modusvivendi » stř 11. pro 2019, 19:44

ricoufko píše:Modusvivendi - a cena taky, jak uz nekdo vyse zminoval, 1400 plus doplatek za B2B? Muzes ji pritom alespon hladit nebo je odtazita?


Před začátkem masáže (tuším, že až po sprše) mi bylo Sárou sděleno, že masáž je za 1.400,- Kč, s B2B je to ale již za 1.700,- Kč a s dotýkáním se masérky dokonce za 2.000,- Kč. Zvolil jsem "střední" variantu za 1.700,- Kč - neměl jsem potřebu se masérky dotýkat, ale dokážu pochopit, že někdo jiný tu potřebu má a zde to tedy patrně možné je - v mém případě by to bylo za 2.000,- Kč. B2B bylo fajn, na dotaz ohledně zkušeností s dotýkáním se masérky nemohu však pochopitelně reagovat. Ale Sára působila opravdu velmi příjemně a rozhodně ne nějak odtažitě a ostýchavě (ale ani nějak ordinérně), myslím, že se s ní bude dát o tom bez problémů pobavit.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod gumak » čtv 12. pro 2019, 13:29

modusvivendi píše:
ricoufko píše:Modusvivendi - a cena taky, jak uz nekdo vyse zminoval, 1400 plus doplatek za B2B? Muzes ji pritom alespon hladit nebo je odtazita?


Před začátkem masáže (tuším, že až po sprše) mi bylo Sárou sděleno, že masáž je za 1.400,- Kč, s B2B je to ale již za 1.700,- Kč a s dotýkáním se masérky dokonce za 2.000,- Kč. Zvolil jsem "střední" variantu za 1.700,- Kč - neměl jsem potřebu se masérky dotýkat, ale dokážu pochopit, že někdo jiný tu potřebu má a zde to tedy patrně možné je - v mém případě by to bylo za 2.000,- Kč. B2B bylo fajn, na dotaz ohledně zkušeností s dotýkáním se masérky nemohu však pochopitelně reagovat. Ale Sára působila opravdu velmi příjemně a rozhodně ne nějak odtažitě a ostýchavě (ale ani nějak ordinérně), myslím, že se s ní bude dát o tom bez problémů pobavit.

To je teda dobrá buzerace :roll: Chápu že ji nebudeš šahat na kundu,ale je to přeci jen erotická masáž, takže když ji chytneš třeba jen za zadek tak by to mělo být v pořádku
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod Angelus » čtv 12. pro 2019, 16:16

Zdravím holka (gumak) Ale tobě masáže nikdy nešly co jsem se dočetl tady. :D
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod modusvivendi » čtv 12. pro 2019, 17:26

gumak píše:
modusvivendi píše:
ricoufko píše:Modusvivendi - a cena taky, jak uz nekdo vyse zminoval, 1400 plus doplatek za B2B? Muzes ji pritom alespon hladit nebo je odtazita?


Před začátkem masáže (tuším, že až po sprše) mi bylo Sárou sděleno, že masáž je za 1.400,- Kč, s B2B je to ale již za 1.700,- Kč a s dotýkáním se masérky dokonce za 2.000,- Kč. Zvolil jsem "střední" variantu za 1.700,- Kč - neměl jsem potřebu se masérky dotýkat, ale dokážu pochopit, že někdo jiný tu potřebu má a zde to tedy patrně možné je - v mém případě by to bylo za 2.000,- Kč. B2B bylo fajn, na dotaz ohledně zkušeností s dotýkáním se masérky nemohu však pochopitelně reagovat. Ale Sára působila opravdu velmi příjemně a rozhodně ne nějak odtažitě a ostýchavě (ale ani nějak ordinérně), myslím, že se s ní bude dát o tom bez problémů pobavit.

To je teda dobrá buzerace :roll: Chápu že ji nebudeš šahat na kundu,ale je to přeci jen erotická masáž, takže když ji chytneš třeba jen za zadek tak by to mělo být v pořádku


No ono to právě tak není, že je automaticky v pořádku, když při erotické (či tantrické) masáži saháš masérce na zadek apod. Někde to je vyloženě striktně zakázáno. Já takový zákaz i u erotické masáže dokážu pochopit. Proto je dobré, když o dotýkání se masérky má někdo zájem, aby bylo jasno předem, buď je to přímo v nabídce takové masáže nebo je zapotřebí se masérky dotázat. Podle mě je to jediný opravdu správný postup.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod Angelus » čtv 12. pro 2019, 17:53

Krásně jsi to napsal. Sám bych to neřek líp. Dobrá práce modusvivendi. :wink:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod acx » čtv 12. pro 2019, 20:22

modusvivendi, jen nechápu, že někdo může za tohle dát 1700,- . :roll:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod gumak » pát 13. pro 2019, 8:08

modusvivendi píše:[
No ono to právě tak není, že je automaticky v pořádku, když při erotické (či tantrické) masáži saháš masérce na zadek apod. Někde to je vyloženě striktně zakázáno. Já takový zákaz i u erotické masáže dokážu pochopit. Proto je dobré, když o dotýkání se masérky má někdo zájem, aby bylo jasno předem, buď je to přímo v nabídce takové masáže nebo je zapotřebí se masérky dotázat. Podle mě je to jediný opravdu správný postup.

No tak ale buď jo nebo ne,ale né si za to účtovat love.
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod Danken009 » úte 9. čer 2020, 11:02

Liliana zkoušel někdo? za 2k :) dík
Danken009
 
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 14. úno 2019, 11:04

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod acx » úte 9. čer 2020, 16:40

Danken009 píše:Liliana zkoušel někdo? za 2k :) dík


Ta jsi se snad zbláznil, už dříve Séraphine na Gorkého za 1200,- byla moc. Masáže v kalhotkách jak jeptišky, aby je někdo neviděl ... . :shock:
Jednou by jsi se místo dotazů mohl přemoct, jít vyzkoušet, když máš o tyto speciální ceny enormní zájem a napsat recenzi. :idea:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod josevodar » stř 10. čer 2020, 23:17

Danken009 píše:Liliana zkoušel někdo? za 2k :) dík


Zkoušel, a opakovat nebudu.
Nebyl to moc můj typ. Začalo to docela dobře na břiše, kdy mě masírovala a občas se sklouzla, když to ale dělala asi 30 min už jsem si v hlavě přehrával filmy a chtěl odejít, dole se vůbec nedotýkala.
Pak otočka zakleknutí stehna a vyhonění. Navíc trošku závan cigaret z pusy, to mě vadí hodně.
Ale ať si každý vyzkouší a udělá obraz sám.
Za mě 2k - kdybych se měl rozhodnout znovu, tak je dám na armádu spásy.
josevodar
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 4. črc 2019, 0:11

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod jokerr89 » pon 15. čer 2020, 14:53

jokerr89
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 23. úno 2015, 18:34

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod Westgate » úte 23. čer 2020, 8:48

Kam zmizela Ally? Snad jen někam přestupuje... :oops:
Westgate
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 1. bře 2020, 10:24

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod dakar » stř 24. čer 2020, 0:36

jokerr89 píše:Byl někdo u té nové Honey?

http://www.seraphine.cz/eroticke-maserk ... rka-honey/



Jedním slovem katastrofa
dakar
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 23. črc 2019, 22:45

Re: Masáže Séraphine

Příspěvekod dakar » stř 24. čer 2020, 0:37

dakar píše:
jokerr89 píše:Byl někdo u té nové Honey?

http://www.seraphine.cz/eroticke-maserk ... rka-honey/
dakar
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 23. črc 2019, 22:45

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků