Hledat  

Masérky a ťapiny v krpoli

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod jeje » pon 16. kvě 2016, 18:21

Nemyslím si že by to nemohla sledovat, jen jsem si všiml, že to sama opravila. Nic víc jsem tím nemyslel. :D Možná by nám tedy sama mohla třeba něco doplnit. Z krpole znám jen Michaelu (Těšínská, 723715450), a to je myslím nadstandard. Má někde vlákno, už asi jen masíruje, ale kvalitně a je stále při chuti a je svá a "přírodní". Trošku přibrala, ale je to stále v rámci ženských tvarů. Lze si šáhnout a myslím je-li sympatie, o to více. Iwu však neznám, zaujala mne její inzerce a její vlákno, a tak se ptám. Zase tak často nenavštěvuji priváty :) a nechám si tedy "poradit".
jeje
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19. dub 2016, 20:14

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod Kracmar » úte 17. kvě 2016, 23:59

jeje píše: Iwu však neznám.

neznáš? :lol:
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod jeje » pon 23. kvě 2016, 9:04

Neznám, jen z inzerce ... předá někdo zkušenost z poslední doby? A nebo něco lepšího z krpole ...?
jeje
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19. dub 2016, 20:14

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod partyzan+ » úte 16. srp 2016, 21:21

Omlouvám se za některé dřívější projevy, tak nějak jsem zmoudřel, dnes a zítra jsem v krásném Brně na návštěvě, tak bych chtěl doporučit nějakou dobrou holku, do neděle bych si chtěl něco užít, doufám, že mě nebudou tady obtěžovat zase ti dva volové, Petr Navrátil a ten co protěžuje tu děvku ,ten milpárty 23, co po ni údajně tak jedu, mám na to své důvody, nechala mi památku, no už je to ok, tak nic braši ve zlém, něco doporučte, už jsem jen návštěvník, dík
jo jěště chci dodat, je to ta děvka, co měla nebo má čísla 773 594 249 nebo 774 147 898, to je ta, co si mění čísla rychleji než kalhotky, a dávejte si bacha , bez gumky ani ránu, ani kouř, i když ho umí skvěle, vím co říkám, porušil jsem pravidla
dobrého chování norníků - nelíbat , umývat nic nelízat, ostatní služby jen s gumkou
Naposledy upravil partyzan+ dne stř 17. srp 2016, 3:57, celkově upraveno 2
partyzan+
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 22. říj 2015, 19:38
Bydliště: Brno Krpole

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod partyzan+ » úte 16. srp 2016, 21:52

Dík dostal jsem doporučení na prsatku 29 let Zuzku 722509376, zná ji někdo ?
partyzan+
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 22. říj 2015, 19:38
Bydliště: Brno Krpole

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod partyzan+ » čtv 23. úno 2017, 8:24

Zavítal jsem zase po delší době do Brna, vše se uklidnilo, což jsem rád, blbci mě neotravují a tak palec nahoru, v Krpoli se nic moc nezměnilo, jen jména a mobilní čísla, co naplat, nejhorší jsou stárnoucí Ťapiny, nechtějí moc šukat ,jen masírovat . jsou pohodlné a myslí si, že ty jejich ceny jim budou kunčafti žrát další léta, tloustnou a hygiena v prdeli, Brna je škoda, Zlín, Ostrava i Praha jsou levnější a na vyšší úrovni, škoda , byl jsem pár dní v Brně, jen Jakubák byl OK, jinak
nic moc, vyhonění brka za 12 - 13 stovek je v Brně síla, a ta úroveň , slabota , fakt ...
partyzan+
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 22. říj 2015, 19:38
Bydliště: Brno Krpole

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod mlsnyVaclav » úte 20. čer 2017, 18:53

Takovou ubohost co je tady na tomto vláknu jsem dlouho nečetl, nedala někomu zašukat, tak ji pošpinil, běž se vysrat , V Krpoli se najdou i dobrý holky. Je to jen můj názor . Já tam byl párkrát , za drobnou blondýnkou Ni, Terezou, cukříčkem , atd ,ale to je přes 2roky, minulý měsíc jsem zabrousil za Amber, a to bylo super, škoda že Mišelina už nešuká, byla skvělá, asi ji zničil a a d, škoda, ale pak jsem byl u jedné, a ta za příplatek 3 mi toho vyzvonila, tak to jsem žasnul, kolik jich a které tam jsou, ty holky snad za love prodají i svou máti, síla. Abych nevykecával, tak z jetých kurev se staly nábožné masérky, a to mě zaráží, škoda našeho Brna.
mlsnyVaclav
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 9. čer 2017, 23:05

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod viktor001 » úte 20. čer 2017, 21:59

mlsnyVaclav píše:Takovou ubohost co je tady na tomto vláknu jsem dlouho nečetl, nedala někomu zašukat, tak ji pošpinil, běž se vysrat , V Krpoli se najdou i dobrý holky. Je to jen můj názor . Já tam byl párkrát , za drobnou blondýnkou Ni, Terezou, cukříčkem , atd ,ale to je přes 2roky, minulý měsíc jsem zabrousil za Amber, a to bylo super, škoda že Mišelina už nešuká, byla skvělá, asi ji zničil a a d, škoda, ale pak jsem byl u jedné, a ta za příplatek 3 mi toho vyzvonila, tak to jsem žasnul, kolik jich a které tam jsou, ty holky snad za love prodají i svou máti, síla. Abych nevykecával, tak z jetých kurev se staly nábožné masérky, a to mě zaráží, škoda našeho Brna.


Máš zajímavý styl vyjadřování. Zkus si prosím opravit chyby, abychom tomu trochu rozuměli. Díky :wink:
viktor001
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 18. dub 2017, 17:26

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod mlsnyVaclav » úte 20. čer 2017, 23:15

Jo jsem nováček a omlouvám se, polepším se, některé věci ale nemůžu napsat na plnou hubu ,abych nikoho neurazil
mlsnyVaclav
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 9. čer 2017, 23:05

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod sumiiik » stř 21. čer 2017, 19:44

mlsnyVaclav píše:Jo jsem nováček a omlouvám se, polepším se, některé věci ale nemůžu napsat na plnou hubu ,abych nikoho neurazil

Nováček v čem ? V noření nebo v psaní ?? :shock:
sumiiik
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod mlsnyVaclav » čtv 22. čer 2017, 11:55

asi obojí, abych nedostal nornickou masáž, budu se jen ptát, ale stejně se to Brno za dva roky změnilo, to vycítí i začátečník
mlsnyVaclav
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 9. čer 2017, 23:05

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod acx » čtv 22. čer 2017, 16:44

mlsnyVaclav píše:asi obojí, abych nedostal nornickou masáž, budu se jen ptát, ale stejně se to Brno za dva roky změnilo, to vycítí i začátečník


Pokud nenajdeš kompromis, dostaneš nornickou masáž za otravné stupidní sosání ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: honza777 a 7 návštevníků