Hledat  

Masérky a ťapiny v krpoli

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod petrnavrátil » úte 8. bře 2016, 21:31

Zase yukonek, nemá to smysl, že bys pás ovečky i tady, to se divím a co ta tvoje Dášenka co mi oní povíš, kolik měla jmen předtím třeba jsem ti ji píchal a ty žárlíš, napiš mi něco o ní dík p:
petrnavrátil
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned 6. bře 2016, 20:07

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod yukon » stř 9. bře 2016, 19:29

petrnavrátil píše:Zase yukonek, nemá to smysl, že bys pás ovečky i tady, to se divím a co ta tvoje Dášenka co mi oní povíš, kolik měla jmen předtím třeba jsem ti ji píchal a ty žárlíš, napiš mi něco o ní dík p:





Nevím o jaké Dášence píšeš ale to je jen tvůj problém a jestli se chceš o Dášence dozvědět něco bližšího, musíš přijít za mnou osobně. To je výzva, co ?
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod petrnavrátil » stř 9. bře 2016, 21:30

co mi nabídneš, konečně rozumný slovo, nábídli mi tady mischel, karolínu, dášu, irenku, helenu, marion, danu, co myslíš ty co si vybrat odborníku ?
petrnavrátil
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned 6. bře 2016, 20:07

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod petrnavrátil » ned 13. bře 2016, 13:40

jak to, Karolína tu není, co je to za info, ??? a jak se vlastně jmenuje a kam se zas vypařila ???
petrnavrátil
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned 6. bře 2016, 20:07

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod bunnny » pát 1. dub 2016, 10:29

partyzan+ píše:Dneska zase nové jméno nebo nová holka ? Tak to jdu zjistit, dám vědět, a hurá do práce krpolák --:o



Já byl u Michell na masáži, příjemné
bunnny
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 20. zář 2015, 13:49

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod bunnny » pát 1. dub 2016, 10:30

partyzan+ píše:722351353 meggie - znáte ji někdo , není z jarošky ? krpolák --:o


Meggie je na Skácelové - privat Sphynx asi už 3 tí měsíc, kámo.
bunnny
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 20. zář 2015, 13:49

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod jeje » ned 24. dub 2016, 2:07

Vážení, nevím moc o Krpoli ... máte zkušenost s Ivou (či Iwa), Palackého tř.? Dík
jeje
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19. dub 2016, 20:14

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod acx » ned 24. dub 2016, 11:36

jeje píše:Vážení, nevím moc o Krpoli ... máte zkušenost s Ivou (či Iwa), Palackého tř.? Dík


Co takhle dát odkaz nebo aspoň tč? Když odpovím: stejnou jak s Žofinkou, budeš spokojen. :lol:
Vytahují se zde inzeráty staré 10 let, holky se jmenují stejně a potom ... dotaz. :roll:
Třeba znám z Palackého Iwu, která ale dělala hlavně sex a tuším, že tam už není.
Babo raď ..., ale asi nechceš dostat rozumnou odpověď :roll:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod jeje » ned 24. dub 2016, 15:47

acx píše:
jeje píše:Vážení, nevím moc o Krpoli ... máte zkušenost s Ivou (či Iwa), Palackého tř.? Dík


Co takhle dát odkaz nebo aspoň tč? Když odpovím: stejnou jak s Žofinkou, budeš spokojen. :lol:
Vytahují se zde inzeráty staré 10 let, holky se jmenují stejně a potom ... dotaz. :roll:
Třeba znám z Palackého Iwu, která ale dělala hlavně sex a tuším, že tam už není.
Babo raď ..., ale asi nechceš dostat rozumnou odpověď :roll:


Sorry, chci rozumnou odpověd ... našel jsem tel. 607290575 :-)
Inzeruje, ale nevím o ni nic aktuálně ... tak se chci "poradit"... Pepa
jeje
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19. dub 2016, 20:14

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod acx » ned 24. dub 2016, 17:02

jeje píše:
acx píše:
jeje píše:Vážení, nevím moc o Krpoli ... máte zkušenost s Ivou (či Iwa), Palackého tř.? Dík


Co takhle dát odkaz nebo aspoň tč? Když odpovím: stejnou jak s Žofinkou, budeš spokojen. :lol:
Vytahují se zde inzeráty staré 10 let, holky se jmenují stejně a potom ... dotaz. :roll:
Třeba znám z Palackého Iwu, která ale dělala hlavně sex a tuším, že tam už není.
Babo raď ..., ale asi nechceš dostat rozumnou odpověď :roll:


Sorry, chci rozumnou odpověd ... našel jsem tel. 607290575 :-)
Inzeruje, ale nevím o ni nic aktuálně ... tak se chci "poradit"... Pepa


máš zde o ní hodně
viewtopic.php?f=2&t=758&p=26339&hilit=%2Aiwa%2A#p44336

Já u ní nikdy nebyl, jen na privátu za 3 slečnou, co už dávno nepracuje.
Iwa pracuje hodně dlouho, fotky jsou původní ze začátku působení, mám dojem, že už na Palacké není, je či byla pro změnu u Ronda, ale protože není můj preferovaný typ, nevím jistě, můžeš si její místo pobytu zjistit ... :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod jeje » úte 26. dub 2016, 0:37

No, zdá se dle inzerce, kterou někde obnovuje, že je na Palackého. Jak poznám že byla u Ronda? Nenašel jsem "stopu" (někde je Iva, někde Iwa). Má své vlákno, je tam toho dost, to je pravda, ale tam jsou staré příspěvky, jeden z r. 2015. Tak se pídím zda má někdo novější poznatky :D Pokud máte, dík, Pepa
jeje
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19. dub 2016, 20:14

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod Iva » stř 27. dub 2016, 9:15

Přeji pěkný den, pane, vidím, že jsou zde špatné informace. U Ronda jsem nikdy nebyla - jsem stále na Palackého třídě. Iwa
Naposledy upravil Iva dne stř 25. kvě 2016, 15:22, celkově upraveno 1
Iva
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 25. bře 2010, 17:46

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod jeje » pon 16. kvě 2016, 7:56

jeje píše:No, zdá se dle inzerce, kterou někde obnovuje, že je na Palackého. Jak poznám že byla u Ronda? Nenašel jsem "stopu" (někde je Iva, někde Iwa). Má své vlákno, je tam toho dost, to je pravda, ale tam jsou staré příspěvky, jeden z r. 2015. Tak se pídím zda má někdo novější poznatky :D Pokud máte, dík, Pepa


Jak jste kdo na tom s poznatky o Krpoli ... tedy Iwa a Kety? Koukám, Iwa nás sleduje? Máte někdo novější (ne)doporučení a zkušenosti, řekněme letošní? Dík Pepa
jeje
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19. dub 2016, 20:14

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod acx » pon 16. kvě 2016, 10:52

jeje píše:
jeje píše:No, zdá se dle inzerce, kterou někde obnovuje, že je na Palackého. Jak poznám že byla u Ronda? Nenašel jsem "stopu" (někde je Iva, někde Iwa). Má své vlákno, je tam toho dost, to je pravda, ale tam jsou staré příspěvky, jeden z r. 2015. Tak se pídím zda má někdo novější poznatky :D Pokud máte, dík, Pepa


Jak jste kdo na tom s poznatky o Krpoli ... tedy Iwa a Kety? Koukám, Iwa nás sleduje? Máte někdo novější (ne)doporučení a zkušenosti, řekněme letošní? Dík Pepa


jeje, co kdyby jsi začal s poznatky hlavně ty :twisted:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masérky a ťapiny v krpoli

Příspěvekod nortex5 » pon 16. kvě 2016, 17:20

A proc by to jako nemohla sledovat, neni sama kterou zajima co tu o nich kdo napise. Nektere si dokonce vytvori falesny nick a napisou si o sobe kladnou recenzi a naivne si mysli, ze to nikdo nepozna.
nortex5
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. lis 2015, 22:53

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků