Hledat  

oddalování orgasmu

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

oddalování orgasmu

Příspěvekod mazlik » sob 13. úno 2016, 8:38

má tady někdo zkušenost s nějakou paní co ovládá oddalování orgasmu ? ruined orgasm
klidně bez šuku jen ať to umí a baví jí to...
mazlik
 
Příspěvky: 34
Registrován: stř 22. úno 2012, 11:53

Re: oddalování orgasmu

Příspěvekod MEDVED39 » čtv 18. úno 2016, 19:10

ahoj nejlepe to umi sara z jihlavy osobne odzkouseno nekolikrat! :oops:
MEDVED39
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 29. lis 2012, 12:09

Re: oddalování orgasmu

Příspěvekod ka.mil » stř 24. úno 2016, 15:01

Ahoj

Jediná, která opravdu umí oddalovat orgasmus je Marina (masážemarína).
Bohužel za senzuální masáž si budeš muset připlatit.Otevřela si nové welnes studio(dělá masáže všeho druhu).Chodil jsem k ni když byla ještě na Václavské.
Nyní hodinová masáž stojí 1500 Kč.
Je obdařená darem od .... zatím je to nejlepší masérka co jsem zažil.
Byl jsem napnutej od prvních doteků,musel jsem se držet,abych se neudělal v poloze na břiše.Masíruje celé tělo,skvělá je masáž hlavy umí skvělou masáž zadku a když se dostane k penisu skvěle si s ním hraje a jde opravdu o masáž penisu a ne jen vyhonění ptáka jak u ostatních rádoby masérek.Když vycítí,že to na tebe jde (což mě se bohužel stává dost brzo) tak přestane a naučí tě jak máš orgasmus potlačit (sevřít hýždě,dýchat atd.) když to pomine pokračuje a takhle to opakuje několikrát až už to prostě nevydržíš a uděláš se.
Masíruje nejen pro peníze (se tím živí) ale hlavně do masáže dává něco navíc, nebere to jenom jak většina ostatních.Dej sem prachy já ti ho vyhoním a zdar.
I když masíruje oblečená (až po několikáté návštěvě byla nahoře bez) považuji Marinu za nejlepší senzuální masérku v Brně. A to jsem jich vyzkoušel hodně.
Podotýkám, že jde opravdu jenom o masáž.
ka.mil
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Re: oddalování orgasmu

Příspěvekod honzakouris » čtv 25. úno 2016, 14:13

Ahoj, myslím, že podobně dobře to umí Dana, http://www.oazadoteku.cz a nebo vandalka, tu zde někde najdeš....
H.
honzakouris
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon 25. bře 2013, 16:28

Re: oddalování orgasmu

Příspěvekod ka.mil » čtv 25. úno 2016, 17:03

Dana z oazadoteku je taky dobrá chodil jsem k ní víc jak rok.Peříčka,kožíšky,hořící krb,pokec prostě super relax a navíc se mi přizpůsobila časově, takže jsem k ní zašel třeba o víkendu v noci. Přece jenom to nemělo takový ten náboj jak u Maríny.Ona prostě něco v sobě má, co nedovedu vysvětlit. Při oddalování ejakulace tě naviguje co a jak to máš dělat,aby vzrušení opadlo a pak ho zase vystupňuje.
Pro mě 1 co se týká masérek,až na tu současnou cenu.
ka.mil
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: A72a, Jurij a 5 návštevníků