Hledat  

Ketrin - masaže - 776 3** ***

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod honzakouris » úte 19. dub 2016, 15:39

Tak pro velký úspěch bych přidal ještě jeden dotaz - zda má někdo zkušenost- inzerát zní až moc lákavě - 776 3** *** - ketrin
http://www.namasaz.cz/eroticky-masazni-salon-ketrin-2476/
díky
honzakouris
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon 25. bře 2013, 16:28

Re: Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod ka.mil » úte 28. čer 2016, 15:50

Já jsem u Ketrin na masáži byl a je celkem v pohodě, cena za 45min. 1000Kč, 1hod. 1400Kč. Má pronajatý pokoj upravený v egyptském stylu s velkým letištěm na palacké.Při masáži se ptá jak to máš rád a co bys rád, peříčka, hlazení celkem příjemná masáž. Na chvilku jsme se i vystřídali a masíroval jsem ji já. Pohrál jsem si s kundičkou, a předvedla i pěkný orgasmus. Masáž pokračovala na zádech a když se blížilo finále tak jsem ji požádal o orálek čemuž vyhověla a pěkně mě ho vykouřila až do konce. Na nic si nehraje, je příjemná, jenom trošku oplácanější, ale nic dramatickýho. Bohužel stáhla inzeráty, takže nevím jestli ještě masíruje.
ka.mil
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Re: Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod felix » čtv 21. črc 2016, 10:49

ka.mil píše:.... jenom trošku oplácanější, ale nic dramatickýho. Bohužel stáhla inzeráty, takže nevím jestli ještě masíruje.


Nechal jsem se nalákat na tvoje kecy, ale realita je naprosto jiná !
Má celkem pěkný obličej a příjemná ja také, ALE : Tlustá jak prase ! Nic "dramatickýho" ? Takových 90 kilo ! Seš slepej ? Tlustá stehna, prdel jak pytel na zmije a šílená celulitida se cpe ze stehen, z prdele i vytahané vany ven. Hrbolatá pleť jak struhadlo a kozy visící jak vemena od krávy ! A přes "mišelinky" na pupku na kundu ani nedohlídneš.
Masáž nic moc...

Asi máš těžkou tupozrakost ! To chce jít k očaři !
Felix
felix
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:16
Bydliště: Brno

Re: Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod hellpatrol85 » pon 25. črc 2016, 20:21

proc tady resite nejakkou vyzitou kundu,co masti pera a hladi vas pavim brkem po noze...to, ze ma pekny ksicht a snad mile, ale dost hrane chovani, je sice svym zpusobem plus, ale jinak velka spatenka, nehlede na jeji spadnute kozy nekam k pasu, jizvy na brise a tluste nohy...Navic jeji IQ bylo dost nizke, protoze byla schopna se ptat porad na stejnou vec a to hlucha rozhodne nebyla...a celkem velmi "diskretni" prostredi, kdyz ve vstupnich dverich potkate majitele toho domu-bordelu a ona vam rekne, to nic, je jen majitel...Shrnuti, toto nema s masazema nic spolecneho.
hellpatrol85
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 8. říj 2013, 16:28

Re: Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod ka.mil » stř 5. říj 2016, 15:29

tak jsem dal na tvou radu Chytráku a šel k očařovi. Mám astigmatismus a ne tupozrakost. Tobě bych to ovšem doporučil taky, když sis zřejmě nevšiml, že inzeruje věk 34, ve skutečnosti ji bude asi o trošku víc a má dítě, takže normální člověk musí počítat s tím, že nebude mít figuru jako osmnáctka a je na něm jak to vyhodnotí. Šel jsem na masáž a ne na námluvy, navíc každý má jiný vkus. Co tobě připadalo jako tlustý, tak mě to až tak neuráželo. Zřejmě jsi ještě neviděl tlustou babu Já jsem byl s masáží a hlavně s ukončením spokojenej!
Chytráku, nevím kdo ti dal patent na rozum, ale od boha to asi nebylo, máš vlastní hlavu tak ji používej. Pokud se ti zdála tlustá (jako prase) a prostředí nevyhovující tak jsi měl dát otočku a připlatit si za vychrtlou dvacítku, která podobnými neduhy určitě, zatím, trpět nebude.
ka.mil
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Re: Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod felix » čtv 6. říj 2016, 15:53

Lepší být "Chytrák",než ješitný ocas, kterého se dotklo, že někdo kritizuje "sulc na pérách", který on doporučuje. Jestli se baba, která evidentně dosáhla jatečné váhy jalovice tobě líbí, tak ti to neberu. Ale za popisem, který jsem uvedl, si stojím bez ohledu na vkus či spíše nevkus konkrétního člověka.
Jestli jsem dal nebo nedal otočku : Když mi otevřela, bylo tam všude dost přítmí, byla oblečná a v sukni se to nezdálo tak hrozné. Když jsem vylezl ze sprchy, měla na sobě jakýsi velký hadr (snad osušku). Až jsem už ležel shodila to a teprve tehdy jsem uviděl, že rozměry jsou značně obludné.
Nevím, co zde meleš o rozumu. Vše je jen otázkou vkusu (či nevkusu) a já napsal, jak jsem vychvalovanou HONDU viděl já. A nevím, u kterého očaře jsi byl (asi někde na veterině), protože kromě astigmatismu jsi evidentně tupozraký.
felix
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:16
Bydliště: Brno

Re: Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod M57 » stř 12. říj 2016, 21:13

Vážení,
tady přece nejde o očaře nebo kdo máme postupem věku a nemocí jaké oční vady?
Zde snad jde spíše o to, abychom se navzájem podělili o své zážitky, samozřejně, že nemusí mít každý správný odhad na váhu, to zpravidla každý srovnává se sebou.
No a někdo má rád, když je za co chytit a nevadí mu, když je toho více, jiný má rád postavu á la Tviggy - pokud si ještě někdo tu vychrtlinu paqmatujete - dnes se
jim říká anorektičky (snad aby to neznělo tak špatně).
Ale pokud se pamatuji, tak zde se mluvilo o erotických masážích. Pamatuji blahé paměti Zuzku na Durďákové, která Vás byla schopna udělat hned zkraje už ve sprše a pak po krátké masáži znovu. Ty záda k tomu brala také - aby to prý všichni ve zdraví přežili.
A bývala to obecně nejen dle mého názoru jedna z nejlepších prostitutek v Brně ...
Mirek
M57
 
Příspěvky: 177
Registrován: pon 25. črc 2005, 7:28
Bydliště: Brno

Re: Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod acx » čtv 13. říj 2016, 9:48

M57 píše:Vážení,
tady přece nejde o očaře nebo kdo máme postupem věku a nemocí jaké oční vady?
Zde snad jde spíše o to, abychom se navzájem podělili o své zážitky, samozřejně, že nemusí mít každý správný odhad na váhu, to zpravidla každý srovnává se sebou.
No a někdo má rád, když je za co chytit a nevadí mu, když je toho více, jiný má rád postavu á la Tviggy - pokud si ještě někdo tu vychrtlinu paqmatujete - dnes se
jim říká anorektičky (snad aby to neznělo tak špatně).
Ale pokud se pamatuji, tak zde se mluvilo o erotických masážích. Pamatuji blahé paměti Zuzku na Durďákové, která Vás byla schopna udělat hned zkraje už ve sprše a pak po krátké masáži znovu. Ty záda k tomu brala také - aby to prý všichni ve zdraví přežili.
A bývala to obecně nejen dle mého názoru jedna z nejlepších prostitutek v Brně ...


Ona snad ani prostitutka nebyla, ale taková kámoška, na čas nehleděla, aby jsi byl, považovala za svoji povinnost. :mrgreen:
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Ketrin - masaže - 776 3** ***

Příspěvekod M57 » čtv 13. říj 2016, 10:08

Také jsem ji bral jako kamarádku a mrzelo mě, že s tím skončila.
Mirek
M57
 
Příspěvky: 177
Registrován: pon 25. črc 2005, 7:28
Bydliště: Brno


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků