Hledat  

Lucka senzualna masaz 773 878 108

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Lucka senzualna masaz 773 878 108

Příspěvekod František » čtv 12. kvě 2016, 14:58

Pro mně hodně příjemný zážitek. Pěkná mladá holka, věk 26 odpovídá. Sexy postava, prsa číslo 3, údajně fotí akty a glamour. Velmi příjemný milý přístup. Prostředí čisté s moderní koupelnou a dostatečně velkým ručníkem. Nevýhoda je, že je ze Slovenska a v Brně bývá nepravidelně. Pracoviště je na Hybešově. Cena za hodinu 1.300,- Kč.
František
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 2. kvě 2005, 13:23

Re: Lucka senzualna masaz 773 878 108

Příspěvekod lojza201 » pát 6. led 2017, 16:55

taky pridam prijemnou zkusenost s Luckou:

Ceny myslim 1h 1300kc, sex neni mozny
Lokalita Hybesova v patre, prostory krasne, ciste,sprcha nova. Je v Brne jen obcas (skola/pritel nebo co)
Lucka je slovenka, hrozne mila a okouzlujici, fotky jsou jeji ikdyz trosku starsi, pribrala na brichu a nohach. Pekna prsa,celkove masiruje i na lehatku i na futonu,muzes si vybrat.(kombinace obou take mozna). Masaz je videt ze je opravdu certifikovana maserka takze to ma i trochu smysl, ikdyz na lehatku s dirou clovek nevidi krasnou lucku.
U druhe casti masaze se necha hladit, na konec i na pipku (mozna sympatie)
lojza201
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 2. srp 2016, 15:54

Re: Lucka senzualna masaz 773 878 108

Příspěvekod modusvivendi » stř 3. dub 2019, 18:05

Byl jsem poměrně nedávno, cena za hodinu masáže je již 1500,- Kč. Prostředí je skutečně čisté a pěkné, Lucka je stále hezká žena, se kterou se dá i dobře popovídat, masíruje na lehátku i futonu. Ohledně samotné masáže musím konstatovat, že sice nebyla špatná, nicméně jako celek byla z mého pohledu spíše takovým hlazením, šimráním, škrabkáním, tj. opravdu relaxem (skoro až k usnutí), než nějakou větší akcí. Body to body vůbec neproběhlo, pokud si dobře vybavuji. Na druhou stranu je faktem, že masáž v tomto duchu Lucka i inzeruje, takže se z její strany o klamavou reklamu nejedná.. A opakuji, tu masáž nehodnotím jako špatnou, rozhodně tímto také nechci kohokoliv apriori odrazovat od masáže u ní, nicméně masáž dle mého názoru byla až příliš relaxační (podřimovat mohu i zadarmo, akorát mě tedy u toho nebude hladit pohledná nahá dívka :lol: ). Navíc platí, že někomu to takto naopak může vyhovovat a zřejmě i vyhovuje.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Lucka senzualna masaz 773 878 108

Příspěvekod dat69 » úte 7. črc 2020, 9:05

Opět podražila. Nyní chce 2.000,- za hoďku. Chodíval jsem k ní rád, ale tuto cenu nejsem ochotný akceptovat.
dat69
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. říj 2013, 7:11


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků