Hledat  

Doriska - BrnoBohunice

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod tuzemrum » pon 25. črc 2016, 18:26

Ahoj, nevyzkousel nekdo? Nikde ani zminka :(
http://www.namasaz.cz/eroticky-masazni- ... iska-8109/
tuzemrum
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 15. bře 2013, 8:59

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod Cruyf » pon 25. črc 2016, 20:53

Dorisku jsem kontaktoval a když mi řekla, za co všechno má příplatky, tak jsme končili na 2.000Kč za masáž, což je trochu přehnané. Jsou tam tři holky a mají stejnědrahou nabídku.
Cruyf
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 2. zář 2015, 19:27

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod acx » pon 25. črc 2016, 21:32

Cruyf píše:Dorisku jsem kontaktoval a když mi řekla, za co všechno má příplatky, tak jsme končili na 2.000Kč za masáž, což je trochu přehnané. Jsou tam tři holky a mají stejnědrahou nabídku.


A to je už letní nabídka. :oo: (viz Alesinka, pravděpodobně ex Bára u Soni, kde pokud vím, o erotičnu ani stopa :wink: )
Ty další dvě (Doriska a Luciana) zjevně překročily hranici štíhlosti, ale nabídka za originální BODY to BODY masáž, kde je mnohem více oboustranného doteku, při kterém ochutnáte všechny mé křivky 75 min. za 1.700 Kč je výsměch, :lol:
asi chtějí naznačit, že bez této ceny si ani nešáhneš. :P Nebo 200,- za 15 minut rituálího umývání. :mrgreen: I když ta spotřeba vody. :)

Vzhledem k tomu, že majitelem je podle inzerátů "zkrachovalý podnikatel" z Prahy, který zkouší rychlý prachy v Brně. :roll:

Nechat vyhladovět, nic jiného nepomůže. S takovou budou masáže stát 2500,- a dovedu si představit, že za sterilní šuk budou chtít příplatek 2000,-. , vždyť nejsou kurvy, jak zdůrazňují. :lol: :oo:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod Lubik » sob 6. srp 2016, 14:33

Ahoj, dělá tato slečna i něco jiného než jen masáže? Popř. jak probíhá schůzka s ní a jaké má ceny, děkuji :D
Lubik
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 6. srp 2016, 14:31

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod karloskaja » sob 6. srp 2016, 17:50

Nic jiného nedělá, pouze masáže.
karloskaja
 
Příspěvky: 55
Registrován: ned 6. bře 2016, 19:25

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod Doriska » pát 28. říj 2016, 22:26

Zdravím, jen bych ráda vysvětlila, že cenu neurčujeme, stejně jako inzerci nepíšeme a sexik nenabízíme... Nemyslím si, že by sexik patřil do masáží, to musíte hledat jinde. A pokud si představujete, že pod erotickou masáží se skrývá víc, než jen hlazení škrabkání olejček,... Erotičnost je zde pouze ta vizuální... A myslím, že zakázané ovoce člověka vzruší mnohem víc než slečna co dá cokoli komukoli a hned... :) Takže asi tak... Ale to musíte posoudit jedině sami...
Doriska
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. říj 2016, 22:11

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod Max49 » sob 29. říj 2016, 0:26

Eroticky vizuální masáž ... :lol: :lol: :lol:
Max49
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 6. srp 2007, 0:45

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod Doriska » sob 29. říj 2016, 0:41

Max49 píše:Eroticky vizuální masáž ... :lol: :lol: :lol:

To nikdo nenapsal... Myšleno že můžeš koukat na teměř nahou či uplně nahou maserku a nechat se rozmazlovat a v tom je rozdíl mezi erotickou a klasickou Masáž
Doriska
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. říj 2016, 22:11

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod jarjaroslav » sob 29. říj 2016, 16:55

Doriska píše:Zdravím, jen bych ráda vysvětlila, že cenu neurčujeme, stejně jako inzerci nepíšeme a sexik nenabízíme...


Já myslel, že cenu si určí každá dívka svobodně (resp. ovlivněna pouze trhem) :shock: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod Doriska » sob 29. říj 2016, 17:38

jarjaroslav píše:
Doriska píše:Zdravím, jen bych ráda vysvětlila, že cenu neurčujeme, stejně jako inzerci nepíšeme a sexik nenabízíme...


Já myslel, že cenu si určí každá dívka svobodně (resp. ovlivněna pouze trhem) :shock: ...


Od kdy si v práci zaměstnanec určuje cenu? Pokud bych nebyla podnikatelka či nepracovala sama na sebe... Ale tomu tak není...
Doriska
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. říj 2016, 22:11

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod jarjaroslav » sob 29. říj 2016, 18:45

Doriska píše:Od kdy si v práci zaměstnanec určuje cenu? Pokud bych nebyla podnikatelka či nepracovala sama na sebe... Ale tomu tak není...

Takže erotická masérka je klasické zaměstnání a provozování erotických masáží klasické podnikání (teď nemyslím nějakou morální stránku)? Nic osobního, jen se ptám :wink: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod Doriska » sob 29. říj 2016, 20:51

jarjaroslav píše:
Doriska píše:Od kdy si v práci zaměstnanec určuje cenu? Pokud bych nebyla podnikatelka či nepracovala sama na sebe... Ale tomu tak není...

Takže erotická masérka je klasické zaměstnání a provozování erotických masáží klasické podnikání (teď nemyslím nějakou morální stránku)? Nic osobního, jen se ptám :wink: .


Která práce zde byla vždy? A za čím šel i ten nejvýše postavený muž? Erotická masáž, tantra, je podle mě dobrá alternativa.
Doriska
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. říj 2016, 22:11

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod jarjaroslav » sob 29. říj 2016, 21:18

Doriska píše:Která práce zde byla vždy? A za čím šel i ten nejvýše postavený muž? Erotická masáž, tantra, je podle mě dobrá alternativa.

Však já neupírám "nejstaršímu řemeslu" (a příp. "příbuzným" oborům) jejich nezpochybnitelné místo ve společnosti :D . Jen mi nějak nesedly pojmy "zaměstnanec", "podnikatel(ka)"...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod Doriska » ned 30. říj 2016, 1:00

jarjaroslav píše:
Doriska píše:Která práce zde byla vždy? A za čím šel i ten nejvýše postavený muž? Erotická masáž, tantra, je podle mě dobrá alternativa.

Však já neupírám "nejstaršímu řemeslu" (a příp. "příbuzným" oborům) jejich nezpochybnitelné místo ve společnosti :D . Jen mi nějak nesedly pojmy "zaměstnanec", "podnikatel(ka)"...

I zde se podniká a ve velkém :) a když člověk nedělá sám na sebe tak je zaměstnanec ni?
Doriska
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 28. říj 2016, 22:11

Re: Doriska - BrnoBohunice

Příspěvekod jarjaroslav » ned 30. říj 2016, 23:06

Doriska píše:I zde se podniká a ve velkém :) a když člověk nedělá sám na sebe tak je zaměstnanec ni?

Já myslel oficiální podnikatele a oficiální zaměstnance ve svém oboru :D ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: 11ford1, HereIGoAgain a 8 návštevníků