Hledat  

Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pon 10. říj 2016, 22:19

Při prohlížení ceníku Wellness Royal (dále jen WR) mě zaujala uvolňující masáž zad za 280,-. Nebudu lhát, že by mě nelákala právě cena (kterou by snad akceptovali i zdejší neoblomní odpůrci „honíren“) :oops: . WR sídlí na Božetěchové, dům nelze přehlédnout, reklama na wellness je umístěna celkem výrazně. Nepovažuji to však za indiskrétní, a to ani když máte v plánu využít službu erotického charakteru. Nikdo z případných kolemjdoucích nemá šanci uhodnout, zda jdete do vířivky, sauny, na klasickou či jinou masáž. Před domem vytáčím číslo podniku, ptám se na přítomnost Terezy či Amy (dvou kandidátek, které jsem si předem zvolil) a když je mi sděleno, že Amy se ve studiu nachází a právě nikoho nemasíruje, domluvili jsme se na mém okamžitém příchodu. Návštěva bez objednání by asi nemusela být problém, vstup dovnitř není podmíněn zavoláním (jak jsme většinou zvyklí), pouze hrozí možnost nedostupnosti vybrané slečny.

Uvnitř se ocitám v kavárně. Prostředí nemohu hodnotit jako zcela nekuřácké, nevidím sice oblaka dýmu, ale někdo tam nedávno jistě kouřil :( . Žena za barem mě vyzve, abych se na chvíli posadil a obslouží přítomný pár, který zavede do sauny. V rohu stojí menší blonďatá dívka v bílém županu, vzhledově hodně mladá, jde se k baru napít ze sklenice a mě si nevšímá. Barmanka/recepční se vrací, objednám si masáž zad za 280,- a na baru ji ihned zaplatím. Dívka v županu odchází, barmanka mě žádá o strpení, slečna prý jde nachystat pokoj. Nyní mám zcela jistotu, že se jedná o Amy, i když mi ji žena za barem ani nepředstavila. Skoro jsem měl pocit, jako by Amy mou přítomnost zatím nevzala na vědomí. Ač jsme spolu v kavárně strávili několik minut, ani se na mě nepodívala :oops: . Důvodem předtím mohla být přítomnost páru, který se šel saunovat. Ale nyní?

Konečně mohu za Amy do pokoje, tento pokyn mi zprostředkuje barmanka. V pokoji s dvěma vanami a masérským lehátkem Amy pozdravím a představím se. Konečně na mě promluví. Podá mi ručník, ukáže sprchový kout a odchází. Po sprše si sedám na lehátko a čekám na Amy. Instruuje mě, jak si mám lehnout a na můj opatrný dotaz, zda bude po celou dobu v županu odpoví, že ano. Svléká se až u erotické masáže. Uznávám, že čekat nahotu za necelé tři stovky :roll: ... Masážní olej nemá žádnou výraznou vůni a později zjišťuji, že je možné ho snadno smýt. Masáž zad bez erotických prvků jsem zažil poprvé a hodnotím ji pozitivně. Konverzace probíhá stylem, že se Amy na něco zeptám a ona mi odpoví. Čekám, až se více aktivně zapojí, třeba aspoň jednou otázkou na cokoliv, ale nic. Nechci si připadat jako vyslýchající, tak se už raději moc neptám :( . Možná se u masáže musí mlčet a Amy se nechtělo mi to říct přímo. Ke konci masáže začínám v pokoji cítit cigaretový kouř přicházející z kavárny, která s pokojem sousedí. Po uplynutí zaplaceného času (přesně jsem ho nehlídal, ale ošizen jsem se necítil) mi Amy sděluje, že si mohu dát ještě sprchu a zmizí. Během své návštěvy ji už WR neuvidím :shock: . Nestihl jsem se s ní ani rozloučit. Po sprše se obléknu a přes kavárnu mířím k východu. Barmanka debatující u stolu s jinou ženou, mi přeje pěkný zbytek dne. Jedna z nich kouří :evil: .

Za 280,- jsem zažil masáž od celkem pěkné slečny (hodnotím obličej, tělo zůstalo skryto v županu) v čistém a moderním prostředí. Cigaretový kouř mi ale dojem zkazil. Nerad bych ale, abyste si WR díky mně představovali jako „čtvrtou cenovou“, kde se pohybujete v kouřové cloně, prostě jen kouř z cigaret nesnáším a do podniku, který nabízí služby prospěšné pro zdraví, podle mého názoru nepatří.

Později jsem se rozhodl WR dát další šanci. Personál jsem zastihl kouřit venku, takže jsem možná nebyl jediný, komu se kouření uvnitř nelíbilo. Doufám, že přicházející zima nezažene kuřáky zpět dovnitř. Na další masáž za 280,- se mi ale objednat dosud nepodařilo. Když jsem do WR volal, připraven na okamžitou návštěvu a vzdálen jen několik metrů od studia, relaxační masáže (tj. uvolňující masáž zad a celotělová masáž bez intimních partií) praktikuje prý jen Elen, která se ale nachází na dovolené. Dostupná Laura, kterou mi recepční předala, se prý zabývá výhradně erotickými a tantrickými masážemi. S určitým odstupem času jsem zaslal do WR email s dotazem na celotělovou masáž bez intimních partií (45 min. za 690,-) a dívky, které masáž poskytují. Odpověď - Elen, Tereza, Nika a Lucia. OK, odpoledne mířím k WR. Pár kroků od WR se ale po telefonu dozvídám, že minimální doba masáže je hodina :oo: . Jsem stále zmatenější... Abych vyloučil špatnou komunikaci z mé strany po telefonu, vznáším písemný dotaz na nejlevnější cenu masáže (nyní si nejsem jistý, zda jsem před masáž vložil slůvko „hodinové“). Odpověď :shock: - tantrická 1.200,-/hod. a erotická 1.500,-/hod. Možná jsem nechápavý, ale jak je to tedy s relaxačními masážemi ve WR :oops: ?

Uvidím, zda se do WR na masáž za necelé tři stovky ještě někdy dostanu. Škoda, že něco podobného nenabízejí priváty. Myslím, že bychom možnost takového předběžného půlhodinového seznámení se slečnami za 280,- uvítali a ve finále i hodně ušetřili :D . Já osobně bych se s řadou slečen po „zkušební“ půlhodině již nikdy nechtěl setkat...

Zní to naivně, ale celkem mě zajímá, zda na masáži za 1.500,- není skutečně něco tak extra, co by ospravedlňovalo tuto cenu :lol: . Možná někdy obětuji zmíněnou částku, abych se přesvědčil na vlastní kůži.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod M57 » stř 12. říj 2016, 20:52

Obecně masáže zad - a i kvalitní - jsou od 200 Kč za 30 minut.
Na čistě erotické masáži za 1500 Kč za hodinu je zvláštní pouze cena. Běžně bývá za 800 - 1000 Kč za hodinu, a to velmi kvalitní.
Opravdu za hodinovou erotickou masáž jednou masérkou chtít 1500 je drzost !!!
Mirek
M57
 
Příspěvky: 177
Registrován: pon 25. črc 2005, 7:28
Bydliště: Brno

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod lukasadamek » čtv 13. říj 2016, 12:30

Máš nějaké ověřené masérky za cenu 800-1000Kč za hodinu?
lukasadamek
 
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 30. čer 2016, 19:16

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod M57 » čtv 13. říj 2016, 12:44

Gábina v Černých Polích - ale někdy inzeruje adresu na Hybešově ul.
Mirek
M57
 
Příspěvky: 177
Registrován: pon 25. črc 2005, 7:28
Bydliště: Brno

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 13. říj 2016, 13:22

lukasadamek píše:Máš nějaké ověřené masérky za cenu 800-1000Kč za hodinu?


M57 píše:Gábina v Černých Polích - ale někdy inzeruje adresu na Hybešově ul.


Naposledy, co jsem se díval, chtěla Gábina za hodinu 1.300,- :shock: . Před 4 lety to bylo jen 900,-
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod M57 » čtv 13. říj 2016, 13:31

Ony tady byly dvě - jedna Gábina jen masáž bez sexu za 900, nicméně tenkrát už někdo prorokoval zde, že brzy asi podraží.
A druhá Gábina to měla se sexem za 1200 - už asi také podražila.
Ještě byla v Kr. Poli jedna čtyřicítka, která se sexu při sympatiích nebránila, to bylo za 1000, ale už jsem ji dlouho neviděl inzerovat,
už si nevzpomínám přesně, jak si říkala - něco s kudrnami ... také Zuzka z Mendláku s bobrem byla za 1000, ale už asi také zdražila.
Mirek
M57
 
Příspěvky: 177
Registrován: pon 25. črc 2005, 7:28
Bydliště: Brno

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod Dylenhunt » pát 14. říj 2016, 10:00

M57 píše:také Zuzka z Mendláku s bobrem byla za 1000, ale už asi také zdražila.

Má tu někde vlákno?
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod acx » pát 14. říj 2016, 10:52

Dylenhunt píše:
M57 píše:také Zuzka z Mendláku s bobrem byla za 1000, ale už asi také zdražila.

Má tu někde vlákno?


Má, ale hlavně ještě jako nemasérka, najdi si je ... . :idea:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod Dylenhunt » pát 14. říj 2016, 18:58

Něco sem našel, ale podle všeho už jenom šudlá, hm…navíc prej i před tím dost profi přístup. Tak to asi nic.
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod juro703 » sob 15. říj 2016, 12:17

je jch celkem dost za 1000 a celkem kvalitních jen je zapotřebí hledat třeba na stránkách seznamka69
lukasadamek píše:Máš nějaké ověřené masérky za cenu 800-1000Kč za hodinu?
juro703
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 4. črc 2013, 16:05

Re: Valerie (ex-Amy z Wellness Royal)

Příspěvekod jarjaroslav » stř 19. říj 2016, 21:37

Amy asi změnila působiště a stala se z ní Valerie (http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... ?noErase=1)...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Valerie (ex-Amy z Wellness Royal)

Příspěvekod jarjaroslav » ned 2. dub 2017, 20:03

Opět změna působiště...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod M57 » ned 2. dub 2017, 20:19

Klikl jsem na odkaz, ten se otevřel, ale tam nic kromě dvou fotek a asi 5 nebídek na další priváty.
Že by skončila?
Mirek
M57
 
Příspěvky: 177
Registrován: pon 25. črc 2005, 7:28
Bydliště: Brno

Re: Valerie (ex-Amy z Wellness Royal) 704 205 259

Příspěvekod jarjaroslav » ned 2. dub 2017, 21:25

M57 píše:Klikl jsem na odkaz, ten se otevřel, ale tam nic kromě dvou fotek a asi 5 nebídek na další priváty.
Že by skončila?

Neskončila, pouze nyní neinzeruje (proto neuvádím nezveřejněnou adresu nového působiště).
Naposledy upravil jarjaroslav dne pon 3. dub 2017, 5:59, celkově upraveno 1
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Amy (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod M57 » pon 3. dub 2017, 1:40

Tak máme my ostatní smůlu ...
Mirek
M57
 
Příspěvky: 177
Registrován: pon 25. črc 2005, 7:28
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků