Hledat  

Tyrkysek

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Tyrkysek

Příspěvekod 4000006 » sob 19. lis 2016, 21:08

Docela se divím že jsem tady ještě nikde nenašel info o masérce Tyrkysek z amatérů:

https://www.amateri.com/cs/user/1492701

Byl jsem u ní už asi 4x a pokaždé jsem velmi spokojen, je moc pěkná, menší, ale pevný prsa, a v obličeji opravdu moc pěkná.

Co se týče samotné masáže, tak masáž probíhá na posteli, možná je to trochu škoda, na masérském lehátku by to mohlo být lepší, ale zase na posteli je to víc takový domácký, a vlastně celá návštěva probíhá v takovým tom domáckým prostředí, což se mě moc líbí, u některých masérek kde jsem byl to sice bylo na lehátku ( ale taky ne pokaždý) a takový neosobní, tady si připadám jako s milenkou. Masáž začíná na zádech, a dokonce i body to body, a potom otočení na záda a začne ta pravá masáž. Je vidět že ji to opravdu baví, ráda se přitom dívá do očí a sleduje reakce, což mám rád i já, důležitý je že závěr není jen samotné vyhonění, oblečení a honem dom, ale prostě masáž ptáka tak jak to má být.

Osobně ji musím doporučit, takových příjemných, pěkných a sympatických moc není, a nebo jsem zatím měl jen smůlu.




Bydlí ve Šlapanicích v rodinným domku, bližší info sem dávat nebudu, kvůli zachování diskrétnosti.

Určitě ji na amatétech napište, nebudete litovat.
4000006
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 1. říj 2009, 17:08

Re: Tyrkysek

Příspěvekod jarjaroslav » sob 19. lis 2016, 23:51

Ahoj, dělám masáže pro muže,ale v případě velkých sympatií se nebráním bližšímu seznámení.Už mě nebaví být pořád sama.Masáž je erotická celotělová relaxační, se šťastným koncem. Délka dle situace, cca hodina, cena 1000 kč. Vzhledem k rozšiřující se řadě stálých klientů jsem se rozhodla je odměnit. Tzn. každá 10. masáž (hodinová) za polovinu ceny. Na masáž se lze objednat tady,ale nejsem tu pravidelně, takže raději s předstihem. Určitě se termín najde. Mám práci, tak nemohu odepisovat hned. V případě zájmu prosím o fotku.

:oo:
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tyrkysek

Příspěvekod Pajon » pon 21. lis 2016, 1:02

4000006 píše:Docela se divím že jsem tady ještě nikde nenašel info o masérce Tyrkysek z amatérů:

https://www.amateri.com/cs/user/1492701

Byl jsem u ní už asi 4x a pokaždé jsem velmi spokojen, je moc pěkná, menší, ale pevný prsa, a v obličeji opravdu moc pěkná.

Co se týče samotné masáže, tak masáž probíhá na posteli, možná je to trochu škoda, na masérském lehátku by to mohlo být lepší, ale zase na posteli je to víc takový domácký, a vlastně celá návštěva probíhá v takovým tom domáckým prostředí, což se mě moc líbí, u některých masérek kde jsem byl to sice bylo na lehátku ( ale taky ne pokaždý) a takový neosobní, tady si připadám jako s milenkou. Masáž začíná na zádech, a dokonce i body to body, a potom otočení na záda a začne ta pravá masáž. Je vidět že ji to opravdu baví, ráda se přitom dívá do očí a sleduje reakce, což mám rád i já, důležitý je že závěr není jen samotné vyhonění, oblečení a honem dom, ale prostě masáž ptáka tak jak to má být.

Osobně ji musím doporučit, takových příjemných, pěkných a sympatických moc není, a nebo jsem zatím měl jen smůlu.




Bydlí ve Šlapanicích v rodinným domku, bližší info sem dávat nebudu, kvůli zachování diskrétnosti.

Určitě ji na amatétech napište, nebudete litovat.



Kolik jí cca je? Podle fotky vypadá docela oplácaně a menšíma prsama?
Pajon
 
Příspěvky: 50
Registrován: pon 13. črc 2015, 15:06

Re: Tyrkysek

Příspěvekod 4000006 » pon 21. lis 2016, 22:43

Myslím že je jí tak 40 let, oplácaná určitě není, normální ženská, a prsa má menší, ale nádherně pevný, tak akorát do ruky :)
4000006
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 1. říj 2009, 17:08

Re: Tyrkysek

Příspěvekod majkl.wrc » čtv 3. srp 2017, 18:29

Ahoj, byl někdo v poslední době? Nějaké další zkušenosti? Díky za odpověďi
majkl.wrc
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 9. dub 2012, 11:07

Re: Tyrkysek

Příspěvekod ka.mil » pon 27. lis 2017, 16:44

Jestli je dobrá, tak doufám, že jsem k tomu přispěl trochu i já.
Byl jsem u ní na masáži a zřejmě jsem byl jeden z prvních klientů. Domluva v poho na masáž ve večerních hodinách.
Trochu se divila, že se chci vysprchovat, nakonec mě poslala do sprchy, která je hned naproti pokoje přes chodbu s upozorněním, že ji vypověděla karma, takže teče jenom studená. Nejsem zase taková citlivka tak jsem dal ledovou sprchu a šlo se na masáž.
Podle prvních tahů bylo jasné, že zkušeností moc nemá a když už mě asi 5 minut jezdila po noze, tak jsem ji navrhl, že se vystřídáme a já ji ukážu jak to mají chlapy rádi. Lehla si na bříško a já ji masíroval přesně tak jak to mám rád.
Dlouhé tahy po zádech, masáž zadku, pěkně zajet mezi půlky a promasírovat to tam, zajet na třísla, promasírovat buchtičku pěkně ze spodu(bylo vidět, že roztává), pak otočka, masáž prsou(v jejím případě prsíček) a nakonec kundičky. Rozjel jsem takovou harmonii, že za chvilku vzdychala při nefalšovaném orgasmu. Když se zklidnila a vydýchala se, opět jsme si vyměnily role. Lehl jsem si na záda a těšil se na finále. Poprosil jsem ji o zakončení orálkem a musím uznat, že ji to, k mé spokojenosti, docela šlo. Dnes inzeruje, že sprcha je samozřejmostí tak už má asi karmu opravenou. Kdyby nebyla ve Šlapkách tak zopakuji. Je pravda, že si na nic nehraje a prostředí je takové domácí. Starší domek, tomu odpovídá i zařízení, ale je to v pohodě.
Prsa má menší, ale to mě nevadí spíš naopak, trochu oplácaná asi je ale nic hroznýho. I když se tady najdou norníci co se mnou nebudou souhlasit protože jim připadá tlustá i opuchlá nit.
Možná ze zvědavosti znovu vyzkouším. V Brně je trochu problém jít na erotickou masáž a tu masáž si opravdu užít. Většina jakoby masérek 3/4 hodiny rozpatlává olej, otočka rychlá hoňka a pryč. A je v podstatě jedno, jestli za to chce 1000,- nebo 1300,-
Uvítal bych tip na dobrou masáž. I od starší masérky. Nemám s tím problém
ka.mil
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Re: Tyrkysek

Příspěvekod zachovalj » pon 27. lis 2017, 17:01

Kamil:
Marina
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Tyrkysek

Příspěvekod ka.mil » pon 27. lis 2017, 18:15

zachovalj píše:Kamil:
Marina


chodil jsem k ní když byla ještě na Václavské, cena 1000,- a pro stálé klienty 800,- Jednu dobu jsem byl stálej klient, takže cena dobrá a masáž skvělá přímo bezkonkurenční. Teď mě odrazují dvě věci. Cena. 1500,- za masáž je docela dost a taky Židenice jsou pro mne trochu z ruky, ale to by se dalo překousnout. Asi se za ní možná stavím, abych si připomněl jak vypadá pořádná senzuální masáž.
Za masáž jsem ochotnej dát tak kolem 1000,- ale v jejím případě se za kvalitu se platí.
ka.mil
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Re: Tyrkysek

Příspěvekod zachovalj » pon 27. lis 2017, 19:41

ka.mil píše:
zachovalj píše:Kamil:
Marina


chodil jsem k ní když byla ještě na Václavské, cena 1000,- a pro stálé klienty 800,- Jednu dobu jsem byl stálej klient, takže cena dobrá a masáž skvělá přímo bezkonkurenční. Teď mě odrazují dvě věci. Cena. 1500,- za masáž je docela dost a taky Židenice jsou pro mne trochu z ruky, ale to by se dalo překousnout. Asi se za ní možná stavím, abych si připomněl jak vypadá pořádná senzuální masáž.
Za masáž jsem ochotnej dát tak kolem 1000,- ale v jejím případě se za kvalitu se platí.

jj, má tam i nějaké slevy. Když k ní jdeš po druhé, tak už je to za 1200. A jak říkáš. Za kvalitu se platí. Hlavně to není žádná holka z privátu co nic neumí a po které se za pár měsíců slehne zem. Dělá sama na sebe, učí se, zdokonaluje se a je vidět, že má veliké zkušenosti v tom co dělá :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Tyrkysek

Příspěvekod SnecekMichal » stř 4. dub 2018, 14:43

Když už tady píšete, což je ten důvod proč se všichni chodíme, dávejte sem prosím telefonní číslo. Jména si holky mění, ale telefony jsou pro mě důležité. Tyrkysek nemá telefon ani na amatérech. A marína jak by smet.
SnecekMichal
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 4. dub 2018, 13:16

Re: Tyrkysek

Příspěvekod acx » stř 4. dub 2018, 17:05

SnecekMichal píše:Když už tady píšete, což je ten důvod proč se všichni chodíme, dávejte sem prosím telefonní číslo. Jména si holky mění, ale telefony jsou pro mě důležité. Tyrkysek nemá telefon ani na amatérech. A marína jak by smet.


Nevšiml jsem si, že by jsi něco zajímavého publikoval. :lol:
Jinak platí pravidlo, že pokud slečna neuvádí v inzerci číslo a nedá svolení k publikování zde, neuvádí se a musíš si je od slečny vyžádat osobně, tedy pokud na to vůbec máš. :lol:
Navíc web není k tomu, aby se jen četl, ale k výměně informací. :wink: Pokud by se všichni chovali jak ty, tak není proč zde chodit. :!:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Tyrkysek

Příspěvekod zachovalj » stř 4. dub 2018, 23:10

SnecekMichal píše:Když už tady píšete, což je ten důvod proč se všichni chodíme, dávejte sem prosím telefonní číslo. Jména si holky mění, ale telefony jsou pro mě důležité. Tyrkysek nemá telefon ani na amatérech. A marína jak by smet.

Marína má webové stránky se všemi kontakty a i Facebook. Má živnost a dělá to zcela veřejně, nijak se tím netají. Zkus hledat na Google. Není problém ji najít. :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků