Hledat  

Yolanda masáže

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Yolanda masáže

Příspěvekod manzes » ned 20. lis 2016, 10:24

Zdravím místní osazenstvo,nemáte někdo prosím zkušenost s https://www.amateri.com/user/1524832?
manzes
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte 7. čer 2011, 18:12

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod Pajon » ned 20. lis 2016, 15:14

Taky by mě dost zajímalo :D
Pajon
 
Příspěvky: 50
Registrován: pon 13. črc 2015, 15:06

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod zachovalj » čtv 27. dub 2017, 14:58

Zaujal mě její inzerát. Chtěl jsem ji trošku poznat, mám rád když nejedu úplně na slepo. Trochu jsme si psali. Chtěl jsem se objednat a najednou jsem dnes zjistil, že si mě blokla. :D Mám na amatérech svoji fotku, tak teď nevím jestli do toho jít nebo ne. To mě docela mrzí, myslím že jsem nic špatného ani nevhodného nenapsal a v Brně je dobrých masérek fakt málo.
Naposledy upravil zachovalj dne pát 26. kvě 2017, 11:42, celkově upraveno 1
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 27. dub 2017, 20:03

zachovalj píše:Trochu jsme si psali. Chtěl jsem se objednat a najednou jsem dnes zjistil, že si mě blokla. :D Mám na amatérech svoji fotku, tak teď nevím jestli do toho jít nebo ne. To mě docela mrzí, myslím že jsem nic špatného ani nevhodného nenapsal a v Brně je dobrých masérek fakt málo.

Pisálci a informátoři:
Chápu,že chcete člověka poznat, když se jedná o takto intimní záležitost. Snažím se odpovědět všem. Pokud ale dopisování trvá půl roku a pak řeknete, že masáž je drahá... Zkuste hledat slečny na dopisování na stránkách "kamarád na dopisování", ne na erotické inzerci ;-) Předejdete tím mnoha nedorozuměním a faux pas ;) https://www.amateri.com/cs/user/1524832/YolandaMasaze


Ona asi pojem "trochu" chápe jinak :D . Dívky poskytující placené erotické služby nestojí o žádné dopisování, ani poznat Tě blíže...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod zachovalj » čtv 27. dub 2017, 21:57

To je mi jasné, ale tak všechno je o přístupu. Stačilo napsat něco jako sorry, nemám čas. Já ji chtěl dnes volat, ale když jsem úplně náhodou zjistil že si mě blokla, tak jsem raději zůstal doma a objednal se na zítra jinam. Bylo by mi to nepříjemné. Mám na amatérech normálně fotku s obličejem, neschovávám se za fotku penisu jako 90% uživatelů a ona by mě poznala.
Myslím že ona mě vyhodnotila jako klienta, který vyhledává ťapiny, v tom byl ten kámen úrazu. Mě ale sex nechybí a ani ho touto formou nevyhledávám. Podnikám a jsem finančně zajištěný. Nepotřebuji řešit nějaké ťapky. Hledám úplně jiné věci.
Ale asi je to tím, že nevím moc jak to chodí a beru to až moc z toho podnikatelského hlediska :) Jsem na Amatétech teprve několik dní :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod prog » ned 30. dub 2017, 14:34

Co tady vlastně vůbec řešíš? :roll:
prog
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 18. úno 2006, 12:07

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod zachovalj » pon 1. kvě 2017, 21:40

prog píše:Co tady vlastně vůbec řešíš? :roll:

Ahoj. Neřeším nic. Jen měl zajímalo, jestli někdo nemá nějaké zkušenosti. Joladce jsem poslal email s omluvou. Věřím že mě pochopila, protože na Amatérech si mě už odblokovala. Beru tedy zpět co jsem psal a vnímám to spíš jako nedorozumění a unáhlenou reakci.
Zkušenosti zatím nejsou, proto jsem se rozhodl, že ji brzy prubnu a něco o tom napíšu. Jen co se trochu zotavím. Lehl jsem s angínou.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod krtek01 » stř 24. kvě 2017, 21:17

Už teda někdo vyzkoušel ? Co Zachovalj ? :)
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod zachovalj » stř 24. kvě 2017, 22:59

krtek01 píše:Už teda někdo vyzkoušel ? Co Zachovalj ? :)

Zatím jsem nenalezl odvahu k ní zajít :D Je to ale velmi příjemná, inteligentní a sebevědomá dívka. Celkem dost jsme si psali. Bojím se že jestli mě pozná, tak mi za ty moje žvásty utrhne penis :D
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod mlsnyVaclav » úte 20. čer 2017, 18:22

ani k ní nechoď , ta si kalhotky nesundá a hladit ji dole, prachy jsou na ...
mlsnyVaclav
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 9. čer 2017, 23:05

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod viktor001 » úte 20. čer 2017, 22:01

mlsnyVaclav píše:ani k ní nechoď , ta si kalhotky nesundá a hladit ji dole, prachy jsou na ...

Prachy jsou na co ? Nerozumím. Zkus psát česky
viktor001
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 18. dub 2017, 17:26

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod mlsnyVaclav » úte 20. čer 2017, 22:49

no myslel jsem to takto, nedá si dolu šáhnout a na finanční nabídky nereaguje, nechce, jinak je ale moc milá a příjemná žena pro milovníky masáží,
mlsnyVaclav
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 9. čer 2017, 23:05

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod zachovalj » stř 21. čer 2017, 17:44

mlsnyVaclav píše:ani k ní nechoď , ta si kalhotky nesundá a hladit ji dole, prachy jsou na ...

Ono asi záleží hodně na tom, co od toho člověk očekává. Pochopil jsem, že Yolandka si zakládá hlavně na kvalitní masáži s příjemným zakončením. Píše to i na Amatérech. Nenabízí tedy erotickou masáž jako takovou. Také tam píše, že si nechává kalhotky na sobě, což bys měl asi respektovat. Patrně to pramení z jedené nepříjemné zkušenosti, o které mi psala. Je to trošku škoda, že se drží tohoto konceptu masáží. Má takovou lákavou a zajímavou ženskou postavu. Pokud by uměla a dělala i senzuální masáže, mohlo by to být určitě zajímavé. Když budu chtít kvalitní masáž, vím na koho se obrátit a nepotřebuji u toho žádnou erotickou tečku. Je fakt, že každá služba má svého kupce a i ona má určitě své spokojené zákazníky.

Nedávno jsem narazil na hodně dobrou masérku. Původně jsem k ní šel na Tantru, ale dostal jsem něco úplně jiného, což mne ve výsledku obohatilo mnohem víc. Byl to ohromný zážitek, který dodnes nevím kam přesně zařadit. Holka nikde neinzeruje, jde si svou cestou a dělá všechno úplně jinak než ostatní masérky. Má v Brně u sebe doma své vlastní Welness studio s vířivkou, saunou atd.. Dělá tam všechny možné typy masáží vč. senzuálních a je v tom opravdu dobrá.
Jak bude chvilka času, něco tu o ní napíšu. Bude to zase nejspíš román. :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod mlsnyVaclav » čtv 22. čer 2017, 11:37

Dík, pokud to za to stálo a dalo by se to stihnout do neděle, dej prosím echo - dík
mlsnyVaclav
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 9. čer 2017, 23:05

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod Looni Merdmann » pát 23. čer 2017, 15:50

O dva příspěvky výše to kolega popisuje dobře. Yolanda nabízí masáž a pokud někdo touží po něčem navíc, může doufat, ale ne to vyžadovat nebo pak být zklamaný.
Jinak jsem u Yolandy byl cca před půlrokem a byl to to veskrze příjemný zážitek jak po stránce masáže, tak atmosféry a konverzace. Yolanda má hlavně sílu v rukou a ví, kde zabrat, takže je to někde úplně jinde, než hlazení při senzuálních masážích.
Looni Merdmann
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 24. bře 2017, 11:28

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků