Hledat  

Yolanda masáže

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod Looni Merdmann » pon 5. črc 2021, 8:51

Zvíře píše:cipiq , archandel_m
Registrace nedávno, první příspěvek a hned tolik chvály. Víc okatěji to už nejde :wink:


Naprosto chápu podezřívavost, taky přistupuju ke komentářům od čerstvě zaregistrovaných s rezervou, ale v tomhle případě tomu skutečně věřím. Byl jsem u Yolandy tedy už před lety a plánuju to zopakovat, protože ten zážitek mám stále v paměti. Podobně kvalitní masáž jsem zažil ještě u Timei, ale u Yolandy mě vyhovovalo víc prostředí nové bytovky, Yolanda jako taková (Timea byla hrozně štíhlounká, jsem spíš na festovnější ženy, byť by to u masáže mělo být jedno... mě ale prostě není, holka se mi musí líbit :) ) a celkově spolehlivý a profi přístup. Ale říkám, byl jsem před lety, láká mě zjistit, jak to vypadá nyní. :)
Looni Merdmann
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 24. bře 2017, 11:28

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod kandula » čtv 23. zář 2021, 6:28

Nezveda telefony
kandula
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22. čer 2009, 12:22

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod natanis » ned 28. lis 2021, 21:49

Ahoj . funguje Yolanda ještě???
natanis
 
Příspěvky: 124
Registrován: ned 17. črc 2005, 18:52
Bydliště: athens

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod Nikol70 » čtv 2. pro 2021, 13:37

V říjnu ještě fungovala.
Nikol70
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 2. pro 2021, 12:53

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod peta25 » sob 2. črc 2022, 15:47

Nabízí ještě masáže? Má někdo info z poslední doby? Děkuji
peta25
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 1. čer 2005, 7:26

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod lenfagkseee » úte 12. črc 2022, 8:10

Sex seznamka - https://victoriamilan.com Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.
Naposledy upravil lenfagkseee dne čtv 22. zář 2022, 19:09, celkově upraveno 1
lenfagkseee
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. črc 2022, 8:02

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod natanis » úte 12. črc 2022, 21:39

No dobrá, ale kdy jsi byl naposledy???
natanis
 
Příspěvky: 124
Registrován: ned 17. črc 2005, 18:52
Bydliště: athens

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod pleskho » stř 13. črc 2022, 9:18

Pořád funguje tento týden jsem u ní byl. Domluvna za mě super přes SMS nemusím čekat kdy bude mít volno a pořád vidím na čem jsme se domluvily (ale i tak se mi podařilo faupax při domouvaní termínu a došlo ke zdržení ale protože to byla moje vina tak jsem to neřešil). Parkování super hned před vchodem velké parkoviště. Prostory v novostavbě v bytě je čisto a uklizeno. Je to malá garsonka masážní lehátko s vyhříváním, velká postel kuchyňská linka, co víc by bylo potřeba. Před akcí pokec a krátká domluva co a jak. Evidentně to nedělá jen pro peníze ale protože ji to baví. Přístup určitě někomu sedět nebude hlavně pokud vše řeší tím že mává pracama a čeká ze si všichni sednou na řiť. Slečna vysoká, postava průměr, prsa výstavní. Masáž hodně dobrá, umí zabrat a nebojí se toho, rozhodně budu opakovat. A hledám termín.
pleskho
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 8. úno 2022, 19:03

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod HonzaBrzda » pon 18. črc 2022, 9:18

Nedávno jsem u Yolandy byl. Byla to má první návštěva a musím říct že jsem nemohl být více spokojen. Domluva byla bez problému a parkování také. Po příchodu do bytu proběhla krátká milá konverzace, kdy jsme se dohodli co a jak a byl jsem poslán do sprchy.
Po příchodu ze sprchy jsem byl požádán ať si stoupnu a zavřu oči. Yolanda udělala přivítací rituál a už v tu chvíli jsem cejtil jak mi tvrdne. Následně jsem ulehl na masážní lehátko na břicho a začala masáž. Yolanda má silné ruce a masážím rozumí, jde vidět že jí to baví a věnuje se tomu ráda. Masáž zad byla výborná a vůbec jsem nečekal že se mi dostane tak kvalitní masáže.

Ovšem vůbec jsem nečekal co příjde po tom co se otočím na záda. Yolanda se pustila do masáže lingamu a musím říct že ta holka sakra dobře ví co dělá, a také jí to evidetně baví. Domluvili jsme se na znamení skrz oddalování a vše proběhlo naprosto dokonale. Po orgasmu jsem cejtil brnění po celém těle. Opravdu nejlepší masáž co jsem kdy zažil. Určitě doporučuji. Já už mám domluvený další termín :twisted: :D
HonzaBrzda
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 4. črc 2022, 15:32

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod pert.rudny » pon 18. črc 2022, 14:00

Ceny? Klasické masáže jsou za 3 stovky bez honění na konci, preplacet za fungi a jiné tantry mi přijde v této době zbytečné
pert.rudny
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod HonzaBrzda » pon 18. črc 2022, 14:06

pert.rudny píše:Ceny? Klasické masáže jsou za 3 stovky bez honění na konci, preplacet za fungi a jiné tantry mi přijde v této době zbytečné

Já tam nechal Yolandě 2K .. a vůbec nelituji
HonzaBrzda
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 4. črc 2022, 15:32

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod slimjims » ned 24. črc 2022, 13:18

[quote="HonzaBrzda"]Nedávno jsem u Yolandy byl. Byla to má první návštěva a musím říct že jsem nemohl být více spokojen. Domluva byla bez problému a parkování také. Po příchodu do bytu proběhla krátká milá konverzace, kdy jsme se dohodli co a jak a byl jsem poslán do sprchy.
Po příchodu ze sprchy jsem byl požádán ať si stoupnu a zavřu oči. Yolanda udělala přivítací rituál a už v tu chvíli jsem cejtil jak mi tvrdne. Následně jsem ulehl na masážní lehátko na břicho a začala masáž. Yolanda má silné ruce a masážím rozumí, jde vidět že jí to baví a věnuje se tomu ráda. Masáž zad byla výborná a vůbec jsem nečekal že se mi dostane tak kvalitní masáže.

Ovšem vůbec jsem nečekal co příjde po tom co se otočím na záda. Yolanda se pustila do masáže lingamu a musím říct že ta holka sakra dobře ví co dělá, a také jí to evidetně baví. Domluvili jsme se na znamení skrz oddalování a vše proběhlo naprosto dokonale. Po orgasmu jsem cejtil brnění po celém těle. Opravdu nejlepší masáž co jsem kdy zažil. Určitě doporučuji. Já už mám domluvený další termín :twisted: :D[/quote
Tak Jolando tohle je velký špatný..takhle si psát recenze..styď se:)
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod HonzaBrzda » pon 25. črc 2022, 11:07

slimjims píše:
HonzaBrzda píše:Nedávno jsem u Yolandy byl. Byla to má první návštěva a musím říct že jsem nemohl být více spokojen. Domluva byla bez problému a parkování také. Po příchodu do bytu proběhla krátká milá konverzace, kdy jsme se dohodli co a jak a byl jsem poslán do sprchy.
Po příchodu ze sprchy jsem byl požádán ať si stoupnu a zavřu oči. Yolanda udělala přivítací rituál a už v tu chvíli jsem cejtil jak mi tvrdne. Následně jsem ulehl na masážní lehátko na břicho a začala masáž. Yolanda má silné ruce a masážím rozumí, jde vidět že jí to baví a věnuje se tomu ráda. Masáž zad byla výborná a vůbec jsem nečekal že se mi dostane tak kvalitní masáže.

Ovšem vůbec jsem nečekal co příjde po tom co se otočím na záda. Yolanda se pustila do masáže lingamu a musím říct že ta holka sakra dobře ví co dělá, a také jí to evidetně baví. Domluvili jsme se na znamení skrz oddalování a vše proběhlo naprosto dokonale. Po orgasmu jsem cejtil brnění po celém těle. Opravdu nejlepší masáž co jsem kdy zažil. Určitě doporučuji. Já už mám domluvený další termín :twisted: :D[/quote
Tak Jolando tohle je velký špatný..takhle si psát recenze..styď se:)



Hele tohle Jolanda fakt nepsala :D
HonzaBrzda
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 4. črc 2022, 15:32

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod KozelLuis » ned 21. srp 2022, 11:30

Myslím, že Yolanda opravdu nemá důvod si psát recenze sama.
Velmi příjemný zážitek. Vše podstatné již bylo napsáno. Neměl jsem absolutně žádný pocit namachrovanosti. Na tom, že si slečna stanoví své podmínky nevidím nic špatného. Kdo chce sex, má na výběr ze spousty slečen, které ho poskytují. Když jdu na erotickou masáž, je nesmysl očekávat nebo vyžadovat sex. Když jdu do zeleniny, taky tam nebudu požadovat rohlíky.
Obecně si myslím, že spousta norníků si od slečen odnáší hlavně to, co si tam přinesou s sebou.
Plánoval jsem v týdnu ještě opakování, ale už to bohužel neklaplo. Snad někdy příště.
Live long and prosper.
Uživatelský avatar
KozelLuis
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 21. bře 2010, 11:44

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod pleskho » čtv 13. říj 2022, 23:56

Tak návštěvu jsem zopakoval i když trochu trvalo najít termín a 2x se překládal ale bylo to fifty fifty, jednou to posunula ona, jednou já takže ok. Velké parkoviště u paneláků vždy je místo takže pohoda a dá se zastavit přímo před vchodem. Komunikace pořád v normě. To že píše stručně? Domlouváme termín, nesnažím se ji balit. V obou případech byla usměvavá a komunikace probíhala v přátelském duchu. Určitě by s ní byl super pokec ale bez chlastu nejsem moc ukecanej a je to na mě poznat a protože jezdím v autě komunikaci trochu brzdím. Nicméně jsme trochu odbočily od tématu masáží a posunuli je na vedlejší kolej. Prubnul jsem lehkou dominanci (hodná a milá domina) včetně strap-on. Takže přistál šátek přes oči, kožená pouta na zápěstí a začala zábava. Nebála se sem tam lehce zakousnout nějaký to plácnutí. Pak přišlo přivázání za pouta k masážnímu lehátku tak proběhla letmá masáž zad. Otočka na záda tam proběhla masáž (jak se s oblibou uvádí) Lingamu včetně masáže prostaty. Pak jsem si mohl vybrat velikost připínáku a šly jsme na postel a tam jsme vystřídaly 3 polohy a překvapivě jsem si to užil. I když jsem to zatím nezkoušel byl to zajímavý zážitek.
pleskho
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 8. úno 2022, 19:03

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník