Hledat  

Yolanda masáže

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod krtek01 » pon 26. čer 2017, 10:45

Můžu potvrdit, že masáž je opravdu dobrá. Ale mám trochu problém s cenou a s tím, kam slečnu zařadit. V podstatě jde o masáž a vyhonění. Když budu brát jen tu masáž, tak vím na koho se obrátit a budu mít stejně kvalitní masáž nebo i lepší za třetinu nebo polovinu ceny. A platit pak 7 stovek navíc jen za obyčejné vyhonění mi přijde dost.
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod dablik1180 » pon 3. črc 2017, 0:25

Nedávno jsem narazil na hodně dobrou masérku. Původně jsem k ní šel na Tantru, ale dostal jsem něco úplně jiného, což mne ve výsledku obohatilo mnohem víc. Byl to ohromný zážitek, který dodnes nevím kam přesně zařadit. Holka nikde neinzeruje, jde si svou cestou a dělá všechno úplně jinak než ostatní masérky. Má v Brně u sebe doma své vlastní Welness studio s vířivkou, saunou atd.. Dělá tam všechny možné typy masáží vč. senzuálních a je v tom opravdu dobrá.
Jak bude chvilka času, něco tu o ní napíšu. Bude to zase nejspíš román. :wink:[/quote]

Hele maš někde kontakt na tu holku , docela rád bych ji vyzkoušel :D
dablik1180
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 8. zář 2015, 10:41

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod felix » stř 12. črc 2017, 16:43

Telefon nebo mail na ni nemáš ?
Felix
felix
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:16
Bydliště: Brno

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod Max49 » pát 14. črc 2017, 0:49

zachovalj píše:... Nedávno jsem narazil na hodně dobrou masérku. Původně jsem k ní šel na Tantru, ale dostal jsem něco úplně jiného, což ...

Domnívám se, že jde o tohle ...
Max49
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 6. srp 2007, 0:45

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod JozinzBazin » pát 4. srp 2017, 0:13

U Yolandy jsem byl třikrát, můžu maximálně doporučit.
V Brně moc mladých masérek - studentek není, co to mají jako přivýdělek a ne hlavní job. Takže krom příjemné masáže si u toho člověk i dobře popovídá. Nemůže úplně vždy, kvůli škole, ale zas má svoje rezervovaný termíny. Teď o prázdninách je to v poho.
Byt je to soukr., v novostavbě, pro mě ženáče ideál anonymita.
Yolanda má super postavu, masáž si užívá a jako bonus beru že dělá kvalitní sportovní masáž. Prý se dá objednat i jen na ni, je to levnější, ale zas když už tam jedu si to neužít :) Dělá po domluvě i víkendy, což taky není častý. Cena podobná jak u holek v krpoli.
Sex je tabu a nedá se ukecat. U ní sem to ani nečekal. Jednak to má napsaný na profilu a nepatřím mezi kokoty co neumějí číst a taky je to u těchto studentek běžný.
Takže jestli hledáte dobrou masáž, za mě 1.
JozinzBazin
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30. črc 2017, 23:25

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod felix » pon 7. srp 2017, 12:26

A jaké má ceny ? Dík.
Felix
felix
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:16
Bydliště: Brno

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod ufo » pon 6. lis 2017, 10:14

Zdravím.
Po delší době se pokusím podělit o informace k masáži,která mě hodně potěšila a překvapila.
Narazil jsem na masérku Yolandu, tel. 773013001 Pročetl jsem dostupné recenze a odhodlal se ji navštívit.
Komunikuji prostřednictvím sms. Tak jsem se objednal na termín. Odpověď přišla vzápětí a nezbývalo než se těšit (objednávám se vždy několik dní dopředu). V den masáže jsem vyrazil na cestu s velkým předstihem. Ti co znáte Brno tak do Líšně se přes celé Brno dostat je problém a nerad chodím pozdě. Na místě jsem byl o deset minut dřív a hned mě mile překvapilo parkování. Přímo před domem je veliké parkoviště. V určený čas jsem zazvonil a bylo mě hned otevřeno,výtahem jsem dorazil do příslušného patra a dveřím. Zazvoním a ve dveřích se objevila vysoká a krásná modrooká blondýnka. Proběhlo seznámení a zároveň jsem po očku prohlédl prostory. Vše vypadalo ok,tak jsme se dohodli na druhu masáže. Byl jsem obdarován velkým a voňavým ručníkem a odeslán do sprchy. Koupelna nová,velká a hlavně luxusně čistá. Mýdla byl taky dostatek. Po dokončení sprchy jsem přišel do pokoje kde na mne čekala Yolanda zabalená v ručníku který vzápětí odložila. No a začalo to. Oči začaly hltat její postavu, hlavně výstavní prsa. Erekce byla okamžitá a zároveň nastal problém,jak ho upravit,aby netlačil na lehátku. Yolanda začala s masáží a hned po prvních hmatech bylo jasné,že masážím rozumí hodně dobře. Poznala který sval je zatuhlý a po dohodě se zaměřila na ty části,které masáž potřebovaly nejvíce. Chci podotknout,že i při zaměření se na bolavá místa věnovala celému tělu tolik péče, kolik jen mohla. Po sportovní masáži jsem postřehl,že sahá do stolku a slyšel jak nasazuje rukavici (dohodl jsem se předem na masáži prostaty). Nejprve začala opatrně ale vzápětí rozpoutala koncert,jaký jsem zatím nezažil. Její masáž byla něco,co jsem zatím nepoznal. (Byl jsem na masáži prostaty u Mischel, Hanky – masáže Joly a Meginky). Proti tomu,co semnou udělala Yolanda,jsou tyto masérky amatérky. Měl jsem hodně co dělat,abych masáž ustál a neskončila o hodně dřív,než jsem plánoval. Po masáži prostaty následovala otočka a masáž pokračovala vesele dál. Yolanda si hodně zkušeně pohrávala s mojí chloubou (žádné rychlé vyhonění). Vždy,jakmile zjistila,že to nedám,tak zvolnila tempo a zaměřila se jinam. Takhle mě trápila poměrně dlouho (hodiny jsem nesledoval). Pak přišel závěr, při kterém jsem pozoroval,že si ho Yolanda si užívá spolu semnou. Následovala sprcha,zaplacení a krátká konverzace. Celkové hodnocení. Parkování 1, Prostor 1, Čistota 1, masáž 1*. Cenu neuvádím,kdo na to nemá,má smůlu.
Na závěr vůbec mě nevadilo že Yolanda masíruje v kalhotkách. Šel jsem na masáž a plně respektuji její rozhodnutí. Za Yolandou jsem zašel ještě jednou a doufám,že ne naposled. Při druhé masáži jsem jí řekl,jak bych si masáž představoval já. A Ylanda ji upravila tak,jak jsem chtěl. Proto se nebojte a řekněte co očekáváte.
ufo
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. kvě 2014, 8:48

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod felix » pon 6. lis 2017, 10:36

"Cenu neuvádím,kdo na to nemá,má smůlu." - Větší kravinu může vymyslet jen idividuum ducha mdlého a s IQ 26 s celým pakárnou dohromady....
Felix
felix
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:16
Bydliště: Brno

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod ufo » pon 6. lis 2017, 10:59

felix píše:"Cenu neuvádím,kdo na to nemá,má smůlu." - Větší kravinu může vymyslet jen idividuum ducha mdlého a s IQ 26 s celým pakárnou dohromady....

Vypadá to že seš ten co chce vyhonit za 300
ufo
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. kvě 2014, 8:48

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod acx » pon 6. lis 2017, 12:27

ufo píše:
felix píše:"Cenu neuvádím,kdo na to nemá,má smůlu." - Větší kravinu může vymyslet jen idividuum ducha mdlého a s IQ 26 s celým pakárnou dohromady....

Vypadá to že seš ten co chce vyhonit za 300


Vypadá to UFONE, že si to může dovolit kvůli takovým, jako ty. :roll: Jinak s IQ souhlasím ... . :P
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod ufo » pon 6. lis 2017, 14:31

Dívám se že je tady samej EINSTEIN. Každý nemůže mít vysoké IQ . Cenu jsem nepsal schválně. Chcete dobrou masáž tak je cena vedlejší.
ufo
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. kvě 2014, 8:48

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod acx » pon 6. lis 2017, 15:19

ufo píše:Dívám se že je tady samej EINSTEIN. Každý nemůže mít vysoké IQ . Cenu jsem nepsal schválně. Chcete dobrou masáž tak je cena vedlejší.


Velmi dobrou masáž dostaneš do 700,- za hodinu. Pokud je pro tebe přídavná hodnota vyhonění také 700,- , vždyť ani není nahá, tak jsi grand. Ale nenavážej se laskavě do ostatních, protože nikdo nedá za rohlík 50,- když ho ani nutně nepotřebuje.
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod ufo » úte 7. lis 2017, 6:43

Myslel jsem že se tady podělíme o informace která masáž je dobrá a která ne.Zatím to vypadá že probíhá debata na hodně vysoké úrovni.Dík a zdravím všechny pekaře. :?: :!:
ufo
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. kvě 2014, 8:48

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod acx » úte 7. lis 2017, 10:21

ufo píše:Myslel jsem že se tady podělíme o informace která masáž je dobrá a která ne.Zatím to vypadá že probíhá debata na hodně vysoké úrovni.Dík a zdravím všechny pekaře. :?: :!:


Recenze se bere, ale formulace typu, kdo na to má, 300, ... jsou někde jinde a hlavně podobně se vyjadřuje určitá vyčleněná skupina :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod krtek01 » pon 4. pro 2017, 18:45

Ufo, nezlob se, ale myslím že si tu píšeme spíš s Yolandou než s nějakým spokojeným zákazníkem. Stačí se podívat na registraci a počet postů. Najednou tolik chvály :P
Už před dvěma měsícema jsem Ti psal zprávu, kterou sis dodnes ještě ani nepřečetl. I z toho soudím, že tě tenhle web vůbec nezajímá. Prostě tahle tvoje recenze není věrohodná ani omylem :(
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků