Hledat  

Yolanda masáže

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod ufo » stř 6. pro 2017, 16:20

krtek01 píše:Ufo, nezlob se, ale myslím že si tu píšeme spíš s Yolandou než s nějakým spokojeným zákazníkem. Stačí se podívat na registraci a počet postů. Najednou tolik chvály :P
Už před dvěma měsícema jsem Ti psal zprávu, kterou sis dodnes ještě ani nepřečetl. I z toho soudím, že tě tenhle web vůbec nezajímá. Prostě tahle tvoje recenze není věrohodná ani omylem :(

Yolanda rozhodně nejsem . Porovnej si první inzeráty Yolandy a moji registraci. Ty ses za 7 let taky nepřetrhl tak odhaduji že budeš taky masérka :D Jo a psal jsi před měsícem ,před dvěma tam recenze nebyla.
ufo
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. kvě 2014, 8:48

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod L27 » pát 14. pro 2018, 9:22

Zdravím. Muže někdo doporučit dobrou masáž v Brně. Zatím jsem navštívil pouze Yolandu a Mischel.
Obě jsem našel na Amatérech. Moje hodnocení 
Yolanda Mischel
Prostory - Velké a příjemné. Velké a příjemné.
Čistota - Čisté vše nové. Čisté
Vzhled masérky - Krásná mladá příjemná. Příjemná starší.
Masáž - Výborná masáž ( stál celou dobu  ) Masáž průměrná.
Čas - Nehledí na hodinky domluvenou dobu dodrží. Dohodnutá doba byla hodně zkrácena.
Cena - Dobrá 1800 za 90minut 1500 za 90 minut ale masáž trvala jen 70 minut.
Celkem - Yolanda 95% Mischel - 75%
L27
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 14. pro 2018, 8:35

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod zatoichi » pát 14. pro 2018, 14:51

.
Naposledy upravil zatoichi dne stř 3. bře 2021, 16:01, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod slimjims » čtv 16. dub 2020, 8:49

Domluva o ničem..silně nedoporučuji..Holka arogantni az paranoidni..raději jde do lesa aniž by řekla že masaž ruší..pry si myslela že asi nepřijedu..Opravdu přístup ke klientovi děs.Navic se na ní nesmi ani šáhnout nikam.Za ty penize dost málo.
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod Zvíře » čtv 16. dub 2020, 17:41

Chtěl jsem k ní už dřív, ale už jen to co o sobě píše na Amatérech je arogance sama. :roll: Holka asi spadla z vesmíru :shock:
Zvíře
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 6. bře 2020, 1:04

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod slovit » ned 2. srp 2020, 21:28

Yolandu som navstivil cca pred rokom, dohodli sme si hodinovu masaz (polovica sportovo-relaxacna, druha polovica eroticka). Masiruje v sukromnom byte v Lisni, je tam dobra dostupnost autom.
Domluva bez problemov cez telefon, pripadne SMS. Yolanda je mlada zena, jej vzhlad zodpovedal fotkam na amateroch.

Pred aj po masazi samozrejme sprcha, ocenujem obrovsky sprchovy kut :wink: Masaz prebiehala na maserskom lehatku, na ktorom sa lezi moc prijemne pretoze ma ulozny priestor na ruky aj hlavu :D Pocas masaze je naha, zacina zadami a konci chodidlami. Nutno zmienit ze ma neskutocnu silu v rukach a dokaze pritlacit tam kde je to potrebne. Yolanda je nie len zrucna ale aj prijemna, takze si rada pokeca o comkolvek :wink: My sme presli od fitness, cez auta az po vztahy :D Samozrejme poradi aj v oblasti fyzioterapie, za co som bol moc vdacny.
Po otocke nasleduje kratka jemna masaz spredu a potom sa sustredi iba na penis. V tejto pozicii niekolko krat spomalila a zvolnila masaz, aby oddialila moj orgazmus. Obcas zamestnala aj svoje prsia :wink: Zaverom je nutne dodat ze to bol jeden z najlepsich orgazmov z masazi.

Platil som 1300 za hodinu masaze, cas dodrzala. Pred aj po masazi mensi prijemny pokec.
PS: Jej profil na amateroch ziari aroganciou a drzostou, ale mozem povedat ze je to naozaj prijemne a sympaticke dievca. Mozno to zavisi od toho ako sa ini chovaju k nej.
Naposledy upravil slovit dne stř 4. srp 2021, 19:58, celkově upraveno 1
slovit
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 13. črc 2020, 15:17

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod vovik913 » ned 30. srp 2020, 14:41

za me je to nejlepsi maserka v Brne, ktera opravdu umi masirovat.
vovik913
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 1. úno 2016, 15:47

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod Jopy » úte 23. úno 2021, 0:55

Zvažuji k ní zajít, ale má uvedeno, že hovoří anglicky, tak jak tedy.
Komunikuje česky nebo pouze anglicky? Dá se sní domluvit i česky.
Díky pánové
Jopy
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12. úno 2021, 16:12

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod prog » úte 23. úno 2021, 11:46

Yolanda je češka, možná moravačka, nebo slezanka... nevím, neptal jsem se :-)
Je to inteligentní dívka, mluví i francouzsky...
Zkus jí tedy požádat, zdali na Tebe bude mluvit česky, třeba ti vyhový :-)
prog
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 18. úno 2006, 12:07

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod krtek01 » čtv 25. úno 2021, 0:00

Na Amíkách jsem si s ní psal, ale bohužel to nějak nedopadlo. Psala hodně povýšenecky, moc se mi nechce věřit že se takhle nechová i doopravdy :(
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod bilmc » čtv 25. úno 2021, 15:16

krtek01 píše:Na Amíkách jsem si s ní psal, ale bohužel to nějak nedopadlo. Psala hodně povýšenecky, moc se mi nechce věřit že se takhle nechová i doopravdy :(


Taky jsem s ní prohodil pár zpráv a mám z toho naprosto stejný pocit. Neopomenula zmínit kolik vystudovala vysokých škol a používala hodně anglických termínů pořád dokola, například waving, edging (v souvislosti s masáží) a tak. Pro někoho, kdo neumí anglicky, to musí působit úplně debilně. Chápu, že se snaží zaujmout ale mě osobně to také definitivně odradilo.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod cambiss » čtv 25. úno 2021, 16:13

Je úplně na pohodu chlapi .. stačí se k ní chovat normálně a tak se bude chovat i ona :) není čeho se bát
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod cipiq » pon 1. bře 2021, 1:50

Za mě super zkušenost, určitě budu opakovat. Namistrovaná není, jen se asi nerada vybavuje s blbcema. :D
cipiq
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. led 2021, 11:22

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod archandel_m » čtv 1. črc 2021, 21:04

Pokud hledáte kvalitní masáž na míru s krásnou příjemnou slečnou v krásném prostředí, tak jste na správném místě. Masáž předčila má očekávání. Jde vidět, že je to profesionálka a masáž opravdu umí. Cítil jsem celou dobu, že vmímá mé tělo a je tu jen pro mě. Popravdě jeden z nejlepších orgasmů, které jsem kdy zažil. Ještě teď mám úsměv na tváři. :D
archandel_m
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 1. črc 2021, 20:58

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod Zvíře » pát 2. črc 2021, 14:23

cipiq , archandel_m
Registrace nedávno, první příspěvek a hned tolik chvály. Víc okatěji to už nejde :wink:
Zvíře
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 6. bře 2020, 1:04

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník