Hledat  

Yolanda masáže

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod acx » pát 14. říj 2022, 0:27

pleskho píše:Tak návštěvu jsem zopakoval i když trochu trvalo najít termín a 2x se překládal ale bylo to fifty fifty, jednou to posunula ona, jednou já takže ok. Velké parkoviště u paneláků vždy je místo takže pohoda a dá se zastavit přímo před vchodem. Komunikace pořád v normě. To že píše stručně? Domlouváme termín, nesnažím se ji balit. V obou případech byla usměvavá a komunikace probíhala v přátelském duchu. Určitě by s ní byl super pokec ale bez chlastu nejsem moc ukecanej a je to na mě poznat a protože jezdím v autě komunikaci trochu brzdím. Nicméně jsme trochu odbočily od tématu masáží a posunuli je na vedlejší kolej. Prubnul jsem lehkou dominanci (hodná a milá domina) včetně strap-on. Takže přistál šátek přes oči, kožená pouta na zápěstí a začala zábava. Nebála se sem tam lehce zakousnout nějaký to plácnutí. Pak přišlo přivázání za pouta k masážnímu lehátku tak proběhla letmá masáž zad. Otočka na záda tam proběhla masáž (jak se s oblibou uvádí) Lingamu včetně masáže prostaty. Pak jsem si mohl vybrat velikost připínáku a šly jsme na postel a tam jsme vystřídaly 3 polohy a překvapivě jsem si to užil. I když jsem to zatím nezkoušel byl to zajímavý zážitek.


Když už si píšeš na sebe recenze, pohlídej si i/y v minulém čase a označení Lingam nemůže použít normální chlap. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod pleskho » pát 14. říj 2022, 13:50

acx píše:
pleskho píše:Tak návštěvu jsem zopakoval i když trochu trvalo najít termín a 2x se překládal ale bylo to fifty fifty, jednou to posunula ona, jednou já takže ok. Velké parkoviště u paneláků vždy je místo takže pohoda a dá se zastavit přímo před vchodem. Komunikace pořád v normě. To že píše stručně? Domlouváme termín, nesnažím se ji balit. V obou případech byla usměvavá a komunikace probíhala v přátelském duchu. Určitě by s ní byl super pokec ale bez chlastu nejsem moc ukecanej a je to na mě poznat a protože jezdím v autě komunikaci trochu brzdím. Nicméně jsme trochu odbočily od tématu masáží a posunuli je na vedlejší kolej. Prubnul jsem lehkou dominanci (hodná a milá domina) včetně strap-on. Takže přistál šátek přes oči, kožená pouta na zápěstí a začala zábava. Nebála se sem tam lehce zakousnout nějaký to plácnutí. Pak přišlo přivázání za pouta k masážnímu lehátku tak proběhla letmá masáž zad. Otočka na záda tam proběhla masáž (jak se s oblibou uvádí) Lingamu včetně masáže prostaty. Pak jsem si mohl vybrat velikost připínáku a šly jsme na postel a tam jsme vystřídaly 3 polohy a překvapivě jsem si to užil. I když jsem to zatím nezkoušel byl to zajímavý zážitek.


Když už si píšeš na sebe recenze, pohlídej si i/y v minulém čase a označení Lingam nemůže použít normální chlap. :lol:


Takže pro začátek ne nejsem ona. Asi by si na to dala pozor, ale vzhledem k tomu co jsem tam psal v těch 11 za nesmysly je kardinální úspěch že tam zbylo jen to y/i. Upřímně co se dá brát v dnešní době jako normální. Ten lingam jsem použil jako fór a nemusíš se bát jinde než tady takhle debilní slovo nepoužiju. A ani tyhle zkušenosti nikde mezi známýma prezentovat nebudu.
Ano je to nový profil protože o email k minulém účtu jsem přišel. Dá se říct že kdyby se neptala kde jsem na ni narazil asi bych ani tu první recenzi nepsal. Bylo to jen na popud toho, že jsme rozebiraly že většina lidí píše jen negativní recenze. Tak jsem zjistil že jsem na sebe upletl trochu bič. Abych šel morálně správně tak jsem s nechutí založil další účet a napsal recenzi.
pleskho
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 8. úno 2022, 19:03

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod KozelLuis » ned 16. říj 2022, 10:18

Hele fak nevím, co to tu máte za mánii, po každé kladné recenzi nařknout holku, že si jí napsala sama. Recenzi od pleskho můžu protvrdit, teda krom toho strap-on, do toho bych asi nešel. Jinak je popis dost věrný. Yo není levná, ale návštěva u ní patří rozhodně k dobrým zážitkům. V přepočtu na čas vlastně není ani drahá. Když si vezmu dnes běžných 1200-1500 za 30 min pichu typu "jaký si to uděláš, takový to máš"... No každému podle jeho gusta. Já si to u ní každopádně užil, pokud bude příležitost, určitě zopakuji.
Live long and prosper.
Uživatelský avatar
KozelLuis
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 21. bře 2010, 11:44

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod natanis » pát 14. dub 2023, 11:15

Ahoj kluci,
nevíte, zda Yollanda pracuje? ...psal jsem jí, před nějakou dobou, odepsala mi, že nedělá, ale že by chtěla zase začít pracovat....tak nevím, jaká je nyní situace? - jinak s Yollandou jsem byl vždycky spokojen, rád bych zase navštívil....
natanis
 
Příspěvky: 125
Registrován: ned 17. črc 2005, 18:52
Bydliště: athens

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod ugo » pát 14. dub 2023, 11:26

Ahoj zkus jí napsat na whatsapp, nepodařilo se mi s ní doladit termín, ale je tam milá v pohodě se domluví a dělá.
ugo
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 26. čer 2016, 13:33

Příspěvekod gumotavitasa » sob 17. čer 2023, 23:39

Yolanda žena ročníku 1988 (35 let) mě uvedla 1990, ale pravda to není, jelikož znám její pravé jméno, které nebudu uvádět, ale gogole šplíchne hodně věcí. Je vášnivá sportovkyně, profesionální masérka, která vystudovala Vysokou školu v oboru související s masážní činností v Norsku. V současné době studuje v oboru lékařském v Česku a její hlavní výdělečná činnost je v oboru masérském. Činnost erotických masáží provozuje v bytě na Houbalové ulici v Brně, jako příležitostný vedlejšák, což je svým způsobem již první zdroj problému. Domluva probíhá formou SMS, její potvrzené termíny jsou u ni nestálé, ale musím podoktnout, že jsem se do komunikace s Yolandou dostal v době jejich vážních zdravotních problémů 12/2022-04/2023, takže termíny posouvala, až to bylo nepříjemnné. Yolanda je vysoká sympatická ženská mírně oplácaná, ale sportovně festovně stavěná, a proto má v dlaních a prstech velmi velkou sílu a ve spojení se svými znalostmi toho dobře využívá při masáži. Vybavení masážního stolu je na špičkové úrovni, příjemně měkké a s vyhříváním :D . Její masáž je podle mého názoru na velmi špičkové úrovni, a klábosení s Yolandou je na pohodu :D . Ovládá dokonalou souhru prstů a dlaní, a na intimních partiích to byl pro mě to byl špičkově nádherný zážitek. Pokud bych si mohl hrát i s prsy, tak za mě 10/10 takhle 9.5/10. Byl jsem u ní i na klasické masáži a za mě plný počet 10/10 no prostě špičkový profík a masáž zdravotné účinná od bolesti pomáhající. Teď zápory- vzhledem k tomu, že to má jako vedlejšák s omezeným časem tak je velmi vybíravá a nestálá v termínech (Ano měla zdravotní trable) a to nejen u erotických masáží. Zákládá si velmi na tom, že na vás musí mít náladu. Jak bych to napsal diplomaticky, pokud nejste krasavec, filmová,či sportovní hvězda, prostě osobnost na kterou by měla chuť, tak se musíte smířit s nestálými termíny (můj zdroj nedorozumění s ní). V případě nějakého nedorozumění, a nedej bože následným přehmatem s vaší strany, přestane s vámi komunikovat a usměvavá šikovná sympatická ženská se promění ve velmi arogantního člověka u kterého vám omluvy s prosíkem nepomůžou a máte červenou na všech hřištích. Závěrem vzhledem k problémům při objednání a potvrzují to i předešlé recenze (nedostatek termínů) a bohužel arogantní povaze (nechci zde Yolandu urážet, ale musím zahrnout vše a pokud to čteš omlovám se nic ve zlém) tak při jednorázové akci a nebo jak se říká jednou za uherský rok 7/10, pro toho kdo není fešák lázeňský a chce určitou pravidelnost 3/10.
gumotavitasa
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2017, 19:47

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod peta25 » pon 19. čer 2023, 12:41

Napsal jsi to uplně přesně, plně souhlasím, také mám takovou zkušenost (bohužel).
peta25
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 1. čer 2005, 7:26

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod gumotavitasa » pon 19. čer 2023, 21:23

Ano sama se mi při klábosení zmínila o třech, kterým dala stopku, a to zmínila určitě jak se říká :shock: :shock: jen pověstnou špičku ledovce. Ano erotická masáž výborná, ale jinak má svoje klienty na háku.
gumotavitasa
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2017, 19:47

Re: Yolanda masáže

Příspěvekod DonDon » úte 11. črc 2023, 15:49

Gumotavitasa příspěvek o Yolande napsal bravurně, skláním poklonu! Všechno můžu podepsat a to Yolandu znám již hezkých pár let. Kdysi začínala tuším u Mischel (723 715 450).To se mi tady ještě nestalo, protože vnímaní těchto služeb je subjektivní jak sviňa :wink: Před pár lety byla Top 1 pro mne v Brně, bohužel poslední minimálně 2 roky tomu tak není...
DonDon
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 4. kvě 2015, 16:58

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron