Hledat  

Ellen 736 266 856

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Ellen 736 266 856

Příspěvekod jakk » stř 28. pro 2016, 15:52

Sdělíte mi někdo co můžu čekat od Ellen? Jak masíruje, případně jak ukončuje masáž?
jakk
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 23. pro 2016, 10:36

Re: Ellen 736 266 856

Příspěvekod lojza201 » pát 6. led 2017, 13:25

Bohuzel jsem mel tu smulu ze jsem ji zkusil...Rozhodne nedoporucuji,tady je proc:

Domluva: V telefonu prijemna, mila, domluva na case OK
Misto: Je to Stefanikova 9, tj zrejme i Privat, byt myslim 4 pokoje jen s posteli a malym stolkem na radio, 1 sprcha pro vsechny, rozvrzana podlaha, steny skoro bezodhlucneni (tj je slyset vedlejsi mistnost a jeji kolegyne ktera ma zakaznika na sex...)
Masaz: Trik - hodiny v pokoji jsou posunute o cca 9minut dopredu. Po sprse , zacatek masaze normalni na zadech, spis hlazeni nez nejaka masaz, za asi 5min otocka na bricho a suche vyhoneni, bez jakehokoliv oddalovani, proste to chtela mit hotove! Pote uz si jen povida a jinak nic.
Muzes na ni sahat, I do ni, docela vzdechala. Z domluvenych 45 min ale celkova "masaz" asi 12min.
Maserka Ellen: Totalne neodpovida fotkam nebo jsou fotky X let stare a hlavne pred ditetem (schovava vytahane bricho satkem), navic ma proti fotkam asi 4 dost velke tetovani. Proti fotkam tak 10kg nahoru. Bud to neni ona nebo jsou opravdu stare.
A jak ukoncuje? No jedina moznost je tohle co delala. Nic jineho nenabizela.

Shrnuti: Vyhozene penize a sem uz nikdy. Maji I stranky Shiva studio (https://www.shivastudio.cz/maserky/ellen/). Ted uz se nezobrazuje jeji telefon, snad uz skoncila.
lojza201
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 2. srp 2016, 15:54


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: 11ford1 a 3 návštevníků