Hledat  

Tantra masáže v Brně a okolí

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod Tulamor » pát 6. led 2017, 1:38

Zdravím, jsem tady už delší dobu, ale teprve teď jsem si vytvořil účet. Máte někdo zkušenost s tantra masážemi v Brně a okolí kde jde i něco víc?
Docela se mi líbí masérky v http://masazetantra.com/
Bojím se ale, aby to nebylo jen drahé vyhonění. Pokud máte někdo zkušenost prosím sem s ní :-)
Líbí se mi hubenější holky s malýma prsama max do 40 let 8)
Tulamor
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 6. led 2017, 0:40

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod jeje » pát 6. led 2017, 4:15

Umím si představit skoro totéž levněji ... zkusil bych to kdekoliv jinde .... i kdyby měly dobré reference ... ale já je nenašel, pokud si nedělají vlastní promo. Myslím, že půjde o dobré prodlužování a věřím že i o dobré vyhonění. Ale to lze i za 1,5 hod. a za polovic. Pokud se mýlím, tak pardón ... P.
jeje
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19. dub 2016, 20:14

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod juro703 » pát 6. led 2017, 13:33

tak tam se s těma cenama úplně pomátli!!!!!! minimální cena 3500 za 2 hodiny hlazení a příplatkové ceny například dalších 800 jen za škrabkání :lol: no doufám že je budou borci s rozumem ignorovat a nebudeme ze sebe dělat dojné krávy
juro703
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 4. črc 2013, 16:05

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod Tulamor » sob 7. led 2017, 1:06

No a máte někdo nějaký lepší tip? Je tady toho spousta, ale většina není moc aktuální :x
Tulamor
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 6. led 2017, 0:40

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod acx » sob 7. led 2017, 12:14

Tulamor píše:No a máte někdo nějaký lepší tip? Je tady toho spousta, ale většina není moc aktuální :x



Běž na běžný privát, kde nabízí masáž. Šudlání rádoby masérek zvládne každá a máš mnohem víc. Na tyto masáže jdou v drtivé většině ty, co zkrachovaly v oblasti sexu. Dřív se, pokud neměly kšefty, objevily svoje vlohy jako dominy. :lol:
Teď je móda "masérek" . :oo:
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod Tulamor » pon 9. led 2017, 23:02

Obávám se, že buď jste špatně četli, nebo špatně pochopili... Psal jsem právě že nehledám jen nějaký šmrdlání, ale někoho kdo opravdu umí tantra masáže. Cena za tenhle druh masáží je všude plus mínus takováhle ale taky to není jen o masáži.
Tulamor
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 6. led 2017, 0:40

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod acx » úte 10. led 2017, 0:32

Tulamor píše:Obávám se, že buď jste špatně četli, nebo špatně pochopili... Psal jsem právě že nehledám jen nějaký šmrdlání, ale někoho kdo opravdu umí tantra masáže. Cena za tenhle druh masáží je všude plus mínus takováhle ale taky to není jen o masáži.


Asi jsi to nepochopil ty.
To si jako vážně myslíš, že to v Brně nějaká umí. Zde nabízí tantra masáže ty, kterým se nechce sexovat nebo už s nimi nikdo nechce sexovat. No a aby to vydávaly za něco extra, musí to mít přece vysokopu cenu. :P
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod Max49 » úte 10. led 2017, 1:32

Tulamor,
myslím, že za vyzkoušení stojí Marína. V minulosti absolvovala kurz u Denisy Palečkové a Richarda Vojíka, kteří u nás špičkou v tomto oboru. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že umí!
Max49
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 6. srp 2007, 0:45

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod metypre » úte 10. led 2017, 16:07

V sexprivátu jsem narazil na Malířka obrazů Zdeňka tántra. Boužel nemám číslo, dokáže mi někdo pomoct? Jde o starší ženu s vělkým poprsím.
metypre
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 24. čer 2016, 7:48

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod Max49 » úte 10. led 2017, 16:35

Max49
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 6. srp 2007, 0:45

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod Tulamor » stř 11. led 2017, 0:30

Max49 píše:Tulamor,
myslím, že za vyzkoušení stojí Marína. V minulosti absolvovala kurz u Denisy Palečkové a Richarda Vojíka, kteří u nás špičkou v tomto oboru. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že umí!


Díky za odpověď, jsem rád že někdo pochopil co hledám :) Akorát na jejich webu mají v ceníku jen dvě verze masáže a to 60 a 120 minut. Můžeš se trochu rozepsat jak masáž probíhá?
Byl jsem v Brně na pár tantra masáží a je to rozdíl snad všude. Někde je masérka oblečená, jinde je atmosféra opravdu super, masérka i já jsme nazí a já si to užil, teplo, masáž na posteli. Budu rád když mi to trochu popíšeš ať zbytečně třeba neutratím prachy :(
Tulamor
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 6. led 2017, 0:40

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod jarjaroslav » stř 11. led 2017, 0:55

Tulamor píše:Máte někdo zkušenost s tantra masážemi v Brně a okolí kde jde i něco víc?
Docela se mi líbí masérky v http://masazetantra.com/
Bojím se ale, aby to nebylo jen drahé vyhonění. Pokud máte někdo zkušenost prosím sem s ní :-)

Minulý rok jsem jim psal email. Podle odpovědi mi připadalo, že hodně prožívají duchovní stránku masáže, energie (nejsem odborník, omlouvám se za příp. nepřesné označení) apod. Zkus poslat nezávazný dotaz a uvidíš, jaký z jejich stylu vyjadřování budeš mít pocit. Já jsem služeb tohoto salonu nevyužil, jelikož se mi nechtělo jednorázově investovat min. 3.500,-...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod acx » stř 11. led 2017, 1:12

jarjaroslav píše:
Tulamor píše:Máte někdo zkušenost s tantra masážemi v Brně a okolí kde jde i něco víc?
Docela se mi líbí masérky v http://masazetantra.com/
Bojím se ale, aby to nebylo jen drahé vyhonění. Pokud máte někdo zkušenost prosím sem s ní :-)

Minulý rok jsem jim psal email. Podle odpovědi mi připadalo, že hodně prožívají duchovní stránku masáže, energie (nejsem odborník, omlouvám se za příp. nepřesné označení) apod. Zkus poslat nezávazný dotaz a uvidíš, jaký z jejich stylu vyjadřování budeš mít pocit. Já jsem služeb tohoto salonu nevyužil, jelikož se mi nechtělo jednorázově investovat min. 3.500,-...


Hlavně prožívají svoje komentáře na sebe :oo: :oo:
http://masazetantra.com/faq/otazky-a-odpovedi
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod jarjaroslav » stř 11. led 2017, 1:26

acx píše:Hlavně prožívají svoje komentáře na sebe :oo: :oo:
http://masazetantra.com/faq/otazky-a-odpovedi

A popis studia + návod, jak se máš správně umýt: http://masazetantra.com/provozni-rad :D .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tantra masáže v Brně a okolí

Příspěvekod Max49 » stř 18. led 2017, 14:30

Článek o tantra masážích u Kučerky.
Max49
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 6. srp 2007, 0:45


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků