Hledat  

775994874 masáž

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: 775994874 masáž

Příspěvekod Libalek » úte 6. úno 2024, 9:30

Tak jsem taky vyzkoušel. Na modrym funguje jako "kacoch" nebo "katkarelax". Byt v Krpoli, parkovaní celkem v pohodě i domluva rychlá, když člověk zavolá. Přivítá vás v županku starší žena cca 45+,trochu silnější, větší prsa na kterých se podepsala gravitace a celkem bříško. Sprcha v rodinné koupelně, pak masáž na matraci,nejdříve masáž tělo na tělo na břiše, pak otočka, masáž na zádech a ruční dokončení. Příjemná hudba, byt čistý. Na pokec mi přijde taková nesmělá, nebo introvertní nevím jak to popsat, nebylo to úplně vončo. Hodnotím 3/5, jsem asi náročnější. 1800 Kč/ hod, opakovat nebudu.
Libalek
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. úno 2023, 9:31

Re: 775994874 masáž

Příspěvekod DonDon » pon 8. dub 2024, 18:47

Po delší době přispěji trochu do mlýna. Najít prima masérku není pro mne vůbec jednoduché. Vzhled sice není u masérky na prvním místě, ale musí mi být sympatická a hlavně příjemná na dotek. Dále musí umět a neflákat klasickou masáž a v neposlední řadě následně navodit a udržet erotickou atmosféru. U Katky jsem našel postupně všechno a navíc to má tendenci se dalšími návštěvami stupňovat. Ze začátku byla komunikace slabší, přece jen je trochu introvertní, ale samotná masáž byla kvalitní od první návštěvy a to jak část na břiše, tak na zádech. Způsob zapojení prs je dle mého parádní a co mě fakt dostalo, je pro mě zatím nejlepší práce po výstřiku, kde se nic neutíná, ale pěkně a citlivě pokračuje až do úplného odeznění a až pak tě utře, prostě servis jak má být. Na to by většina eromasérek (nejen z Brna) měla k ní jít povinně na školení! Tož tak, berte to prosím jako pár ryze subjektivních plků od vitálního 55+.
DonDon
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 4. kvě 2015, 16:58

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: xxx00 a 4 návštevníků