Hledat  

Klára (Séraphine) 604 609 087

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Klára (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 23. bře 2017, 15:01

Recenze na Kláru z tématu „Masáže Séraphine“:
Fuckingshit píše:Zkusil jsem dívku na masáž, Klára 31 let. Vůbec poprvé, zatím jsem na masáži nebyl. Holka celkem pěkná, jen na obličeji dost silný makeup. Masáž samotná, o nějaké technice se nedá mluvit, spíš jen hlazení, roztírá olej nahoru a dolů. Čekal jsem, že mi alespoň trochu pomačká trapézáky u krku, ale nic takového. Celou dobu jsem ležel na břiše, takže jsem na ní neviděl. Hodně ukecaná, pořád a ráda něco brebentí a vyzvídá na vás všechno. Masáž tělo na tělo, jen asi třikrát se na mě nachvíli položila... ze předu tedy vůbec. Ke konci sundala podprdu a vyhonit jsem si ho musel sám. Evidentně se jí nechtělo a ještě to prý bylo za odměnu, že si podprsenku nesundává. Na závěr nezapoměla pomluvit svojí kolegyni, jaká je to hvězda a má třikrát víc klientů než ona, na druhou stranu se moc nedivím... No zatím nemám s čím srovnávat, ale asi nic moc. Prubnu něco jiného příště a jsem zvědavý, jak to chodí i jinde.


Návštěva mně dosud neznámé dívky začala tradičně neúspěšnou snahou dovolat se Lily :cry: . Nebudu Vás zatěžovat popisem hledání vhodné náhradnice. Ve finále volám do Séraphine s cílem zaskočit na rychlé vyhonění (do telefonu jsem to nazval vznešeněji :D ). U telefonu Klára, není úplně nadšena mou nabídkou, ale 15 min. by šlo za 500,-. Zatím děkuji za info a loučím se. Možná škoda, že jsem u toho nezůstal :evil: . Za pár minut se opět spojím s Klárou a domlouváme se na mém příchodu do 10 minut.

Před vchodem s reklamní plachtou „... masáže“ volám a vstupuji dovnitř. Klára nevypadá špatně, prostředí po vstupu také ne. Krátké představení, domluva a provedení platby. Následuji Kláru do vedlejšího pokoje. Po svléknutí jsem vyzván k ulehnutí na masážní podložku (či jak to nazvat, na fotce se nachází vlevo). Sprcha mi nabídnuta není. Masážím nerozumím, ale masírování osprchovaného těla mi připadá vhodnější než těla zpoceného. V té době ještě netuším, že bych preferoval roztírání vlastního potu po zádech před sprchou v Séraphine :lol: . Klára si na mou žádost postupně odkládá prádlo. Nejedná se však úplně o nejlepší nápad, vykouklo na mě (podle mého názoru) povislejší poprsí. Masáž zahrnuje záda, ruce, nohy a intimní partie. Oceňuji, že Klára nerezignuje na pouhé rychlé vyhonění.

Po vyvrcholení dostávám roli papírových utěrek. Klára mě žádá, abych si vzal z pokoje své věci, takže se nahý a mastný od masážního oleje snažím pobrat oblečení a tašku :evil: . Vše si ukládám na kožený gauč ve vstupní místnosti. Přes rozestavěnou a prázdnou místnost (když nepočítám nářadí řemeslníků) následuji Kláru do koupelny. Ve sprchovém koutě s rozbitými dlaždicemi bych sprchoval tak max. gumové koberce z auta (samozřejmě kdybych nějaké někdy vlastnil :D ). Podotýkám, že nejsem příliš náročný a zvyklý na nějaký luxus, ale toto... Snad se situace po rekonstrukci zlepší.

Vracím se ke gauči, oblékám se a odkládám na okraj gauče ručník. Klára zapojí do zásuvky elektrický radiátor, na kterém je položen „komínek“ poskládaných ručníků, vezme můj ručník, nadzvedne ostatní ručníky, můj ručník rozprostře na topení a na něj položí zbývající ručníky :shock: . Třeba před praním ručníky ještě suší, snažím se přesvědčovat sám sebe... Klára se již oblékla do „civilu“, další masáž ji čeká až za hodinu. Prý mi dá pár minut a poté mě bude následovat ven, aby mě s ní nikdo neviděl. Opatření odmítám a vycházíme společně ven.

Rekonstrukce, podlé mého názoru trvající již příliš dlouho, nyní prý už více pokročila. Klára ze Séraphine odešla a pod jiným „uměleckým“ jménem údajně působí v dalším brněnském masážním studiu.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků