Hledat  

Alesinka nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Alesinka nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Příspěvekod nomurr » čtv 23. bře 2017, 16:16

https://www.amateri.com/cs/user/1478680/alesinka
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... enca-9301/

Obrázek

Již dlouho jsem měl "Renču" alias Alesinku uloženou k vyzkoušení dle úžasného popisu na amatérech:
https://www.amateri.com/cs/user/1478680/alesinka

Dal jsem 1300, sahat možno všude kromě dole, ale...

Je to fakt malinká holka, příjemná, krásný vlasy, postava, zadek, prsa, břicho - všech ok. A teď negativa..usmívá se jen před a po. Masáž = 15 min hlazení olejem, 15min hlazení lehce prsty/nehty (to bylo fajn), masáž zad a zadku prsy, a to samé ale bez prsou zepředu + ruční finále bez emocí. Staví se opatrně, aby na ní nešlo moc sáhnout.

Její reklama mě nalákala a představa byla rozhodně jiná=uvedu na pravou míru:
...Milý pánové, zvu vás na jedinečné chvíle, plné vzrušující vášně a něžných dotyků = o vášni nemohlo být řeč
...umasíruji vaši chloubu k bezvědomí=ani náhodou
...Zasvětím vás do tajů rozkoše=možná jindy
... Těším se z vašeho uspokojení=totáně bez emocí při akci ani kousek mimiky pro podporu "vášně"
....nejpříjemnější masáž celého těla, kterou jste kdy zažili, zažijete dokonalý koncert, v tom jsem nejlepší = chtělo by to zajít někam kde to fakt umí a získat trochu sebereflexe. Třeba Šarlota z ústí nemá zdaleka takové tělo (v obličeji je ale moc hezká) ale to byla vášeň, stupňování vzrušení, totální vcítění do mých pocitů, oční kontakt, úsměvy, radost ze vzrušení.
Renča nemá nic z toho a myslím nikdy mít nebude, nebaví jí to. HOWGH.

Zase jsem si ověřil, že je pro mě důležitější software než hardware.
Naposledy upravil nomurr dne stř 2. srp 2017, 10:02, celkově upraveno 1
nomurr
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 4. čer 2013, 12:05

Re: Alesinka 735292926 nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Příspěvekod jarjaroslav » stř 19. dub 2017, 10:12

Odchod z Luxury?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Alesinka 735292926 nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Příspěvekod acx » stř 19. dub 2017, 12:36

jarjaroslav píše:Odchod z Luxury?


Já bych to viděl na reinkarnaci Renča Barča ... :lol: :lol: :lol:
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Alesinka 735292926 nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Příspěvekod jarjaroslav » stř 19. dub 2017, 13:54

acx píše:
jarjaroslav píše:Odchod z Luxury?

Já bych to viděl na reinkarnaci Renča Barča ... :lol: :lol: :lol:

Díky, to mi nějak nedošlo :oops: .

Momentálně nabízí "Pouze masáže" a zároveň "Oboustranný orál", "Klasika", "Erotické masáže", "Masturbace", "Orál", "Masáž", "69" :roll: . V popisku je sex také uveden:
Ahoj, jsem sexy madičká kočička jménem Barča a
Velmi ráda Vás uvítám u sebe v soukromí v sexy prádelku na něžné i divoké milování, mazlení, oboustranný orál, autoerotiku, po domluvě i orálek bez, masáže a nebo na troječku s kamarádkou...
Jsem mazlivá i divoká, přijď se přesvědčit a věřím, že se budeš rád vracet :) Moje fotečky jsou originál https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... arca-9301/

Osobně ale čekám (opět) popření nabídky čehokoliv jiného než masáží :D .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Alesinka 735292926 nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Příspěvekod zachovalj » stř 19. dub 2017, 14:16

Nechci se ji zastávat, to promo řeší většinou privát ve kterém pracuje. A ti tam napíšou takové věci, že ani sami holky někdy nevědí co se o nich vlastně píše. :) Když už je ten zákazník pak v privátu a je nějaký problém, tak většinou stejně asi neodejde a vezme si jinou.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Alesinka 735292926 nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Příspěvekod acx » stř 19. dub 2017, 14:46

zachovalj píše:Nechci se ji zastávat, to promo řeší většinou privát ve kterém pracuje. A ti tam napíšou takové věci, že ani sami holky někdy nevědí co se o nich vlastně píše. :) Když už je ten zákazník pak v privátu a je nějaký problém, tak většinou stejně asi neodejde a vezme si jinou.


nemyslím si, že Baruss, Alesinka, Renča, Barča, ... má IQ smetáku, podávala si sama inzeráty, aby si nemohla přečíst, co o ní píší. :P
Nedělej z ní totálně vypatlanou smažku ... :twisted:
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Alesinka 735292926 nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Příspěvekod zachovalj » stř 19. dub 2017, 15:04

acx píše:
zachovalj píše:Nechci se ji zastávat, to promo řeší většinou privát ve kterém pracuje. A ti tam napíšou takové věci, že ani sami holky někdy nevědí co se o nich vlastně píše. :) Když už je ten zákazník pak v privátu a je nějaký problém, tak většinou stejně asi neodejde a vezme si jinou.


nemyslím si, že Baruss, Alesinka, Renča, Barča, ... má IQ smetáku, podávala si sama inzeráty, aby si nemohla přečíst, co o ní píší. :P
Nedělej z ní totálně vypatlanou smažku ... :twisted:


Podle toho co píšeš, tak to právě znamená že IQ smetáku :D Kdyby se alespoň trochu snažila, tak by si každý půlrok nemusela měnit jméno. :) Tady jsou holky, co tu mají vlákna i 10 let. Za celou dobu mají stejné jméno, stejný telefon, kupu dobrých referencí a ještě víc stáláků co chodí pravidelně.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Alesinka 735292926 nyní Renča 721 173 335 (Luxury)

Příspěvekod acx » stř 19. dub 2017, 15:33

zachovalj píše:
acx píše:
zachovalj píše:Nechci se ji zastávat, to promo řeší většinou privát ve kterém pracuje. A ti tam napíšou takové věci, že ani sami holky někdy nevědí co se o nich vlastně píše. :) Když už je ten zákazník pak v privátu a je nějaký problém, tak většinou stejně asi neodejde a vezme si jinou.


nemyslím si, že Baruss, Alesinka, Renča, Barča, ... má IQ smetáku, podávala si sama inzeráty, aby si nemohla přečíst, co o ní píší. :P
Nedělej z ní totálně vypatlanou smažku ... :twisted:


Podle toho co píšeš, tak to právě znamená že IQ smetáku :D Kdyby se alespoň trochu snažila, tak by si každý půlrok nemusela měnit jméno. :) Tady jsou holky, co tu mají vlákna i 10 let. Za celou dobu mají stejné jméno, stejný telefon, kupu dobrých referencí a ještě víc stáláků co chodí pravidelně.


U ní to není IQ smetáku, ale naivita mládí, nepoznání nutnosti. :lol: :lol: :lol:
Nechce se jí šukat, možná to ani neumí a chce mít fatamorgánu, že masáž (vzhledem k tomu, že je mladá a pěkná a mladá), kde ani neukáže pipku, není zase tak zlá a uloví kapříky. :mrgreen: Ale ouha, málo zájemců. Vždy když změní jméno a místo, nějakou dobu je schopna se uživit. :D Zajímavé je, že teď inzerát migruje na sex vždy v době, kdy je třeba platit něco jako nájem, inkaso, .... . Takže asi žádné IQ smetáku, ale vyčuranost, poznaná nutnost, ... . :oo:

IQ smetáku bych viděl u masáží, kde bych se bál tělo na tělo vzhledem k těžké váhové disproporci a nebezpečí otřesu mozku z 10 poprsí. 8) To je skutečné zoufalství, tam není volba :(
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků