Hledat  

Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod zatoichi » úte 17. dub 2018, 20:38

.
Naposledy upravil zatoichi dne stř 3. bře 2021, 16:10, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » úte 17. dub 2018, 20:55

zatoichi píše:Jaroslave, s chutí si čtu tvoje recenze, ale tady jsi to možná trochu odfláknul. Já jako začínající norník s málo zkušenostmi s dívkami, natož dominami, nevím, co je to POT. Z googlu vypadlo jen "zkouška a zápočet", ale tady asi nejsme na vysoké škole SDMS....

Omlouvám se, hned napravím - např.: https://www.lascivni.cz/slovnicek/pot-p ... m-torture/
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod zatoichi » úte 17. dub 2018, 21:59

...
Naposledy upravil zatoichi dne sob 27. úno 2021, 8:31, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod zatoichi » stř 18. dub 2018, 11:22

...
Naposledy upravil zatoichi dne sob 27. úno 2021, 8:32, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod zachovalj » stř 18. dub 2018, 12:53

zatoichi píše:...tak jsem si nakonec řekl, navnaděn recenzemi, že bych masáž s Terezou alespoň jednou vyzkoušel, nicméně vzhledem k tomu, že jaksi "užitná hodnota" masáže vzhledem k ceně je velmi nízká, nechtěl jsem tomu věnovat více než 30 minut. Můj návrh na zkrácení byl ale ze strany WR zamítnut, tak nad ním lámu hůl a nejspíše i nad celým Brnem, naštěstí mám dost sl. cest do matičky měst, to je, v tomto oboru, zcela jiná galaxie.


Ono jak se to vezme. Já u Terezy zatím nebyl, ale pokud se má jednat o erotickou masáž, myslím, že hodina je opravdu minimum. Potřebuješ čas na uvolnění, na vypnutí, není to na povel. Alespoň já to tak vnímám. Důležitá je i relaxační hudba. Mozek se potřebuje naladit na jinou vlnu, aby přestal vnímat běžné většinou pracovní věci. Prostě je to hodně o tom jak to ta masérka pojme. Pokud tě někdo masíruje a 10 min před koncem vyhoní, tak to u mě není erotická masáž. Bohužel erotické masáže moc holek neumí. V Brně možná tak dvě, o Praze nemám přehled.

Co se týče ceny, tak já platím 2-3500 kč za 90-180 min. Podle toho na co mám zrovna chuť. Jinak co se týče masáží, tak se rozmlsávám hlavně v Bangkoku. Tam jsou opravdu renomované salony a 90 min s nahou a velmi zkušenou dívkou tě vyjde na cca 700 kč. Můžu říct, že zatím jsem nenašel žádnou masérku, která by se svou masáží alespoň částečně vyrovnala těm v Thajsku.
Pokud srovnáváš cenu masáže se sexem, tak to se srovnat nedá. Obojí je úplně jiná disciplína a je to jako bys srovnával jablka s hruškama. Dobrá masáž bude vždy dražší než klasické erotické služby.
Terezu bych zkusil, už jen proto že ví co je to POT jak tu psal Jarda. Většina holek by na tebe koukala s otevřenou pusou a nechápali by co vlastně chceš. Mimochodem i mě se to líbí. Ale zase - musí se to umět.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod acx » čtv 19. dub 2018, 13:51

zachovalj píše:
.........................

Co se týče ceny, tak já platím 2-3500 kč za 90-180 min. Podle toho na co mám zrovna chuť. Jinak co se týče masáží, tak se rozmlsávám hlavně v Bangkoku. Tam jsou opravdu renomované salony a 90 min s nahou a velmi zkušenou dívkou tě vyjde na cca 700 kč. Můžu říct, že zatím jsem nenašel žádnou masérku, která by se svou masáží alespoň částečně vyrovnala těm v Thajsku.

Pokud srovnáváš cenu masáže se sexem, tak to se srovnat nedá. Obojí je úplně jiná disciplína a je to jako bys srovnával jablka s hruškama. Dobrá masáž bude vždy dražší než klasické erotické služby.
.............................


Tvůj názor na to, že kvalitní masáž bude vždy dražší než klasické erotické služby je velmi zavádějící ... .
Už to, že nic moc masáže u nás platíš, jak píšeš, až moc proti 700,-. :lol:
Nevím, kolik stojí v Thajsku na uvedenou dobu kvalitní klasický sex, GFE, ale řekl bych, že je dražší než masérka.
Pokud srovnáváš podržení s masáží máš pravdu, pokud patlání s GFE, tak ne.
Vše je relativní :mrgreen:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod zachovalj » čtv 19. dub 2018, 16:06

acx:
Myslím že jsi vůbec nepochopil co jsem tím chtěl říct. Ale neva :wink:
Co se týče Thajska, tak cena za sex je někde kolem 300 kč. Celá noc cca 800 kč. Pokud se máme bavit o celé noci, tak GFE je úplně jinde než u nás. Dobré masáže jsou tam většinou dražší než sex.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod modusvivendi » stř 13. čer 2018, 14:20

Přijde mi, že Tereza asi ve Wellness Royal skončila. Už ji tedy alespoň neinzerují.. Nevíte někdo, kde masíruje nyní?
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » stř 13. čer 2018, 18:10

modusvivendi píše:Přijde mi, že Tereza asi ve Wellness Royal skončila. Už ji tedy alespoň neinzerují.. Nevíte někdo, kde masíruje nyní?

Určitě ve WR neskončila, jen má nějakou delší pauzu. Více toho budou vědět ve WR (=> zavolej nebo napiš email/SMS) :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod RytirZBrna » sob 7. črc 2018, 9:46

jarjaroslav píše:... U baru krátkovlasá blondýnka Lucie, která předtím obsluhovala i telefon. ...

Prosímtě nevíš co se s touto Lucií stalo? byla to jedna z prvních holek, která mě pořádně promnula, ale už je to dávno, přemýšlel jsem o relaxu, a ona byla pěkný kus baby.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » sob 7. črc 2018, 21:18

RytirZBrna píše:
jarjaroslav píše:... U baru krátkovlasá blondýnka Lucie, která předtím obsluhovala i telefon. ...

Prosímtě nevíš co se s touto Lucií stalo? byla to jedna z prvních holek, která mě pořádně promnula, ale už je to dávno, přemýšlel jsem o relaxu, a ona byla pěkný kus baby.

Podle WR už nemasíruje, zastihnout ji můžeš max. na baru :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » sob 18. srp 2018, 22:05

Tereza - díl pátý

Věk: 23 let
Výška: 170 cm
Váha: 60 kg
Prsa číslo: 2


Domluva na termínu masáže ve WR klasicky přes prostředníka (resp. prostřednici). Na místo dorážím s větší rezervou. Nezkouším se však vetřít dříve a čas si krátím procházkou po okolí.

V domluvený čas vcházím dovnitř. Tereza čeká již v „kavárně“. Nastavuje se na pusu a já, který jsem to nepostřehl, jí místo toho podávám ruku :roll: . Mohlo to vypadat opravdu komicky. Tereza míří za bar a sama ode mne převezme 1 500 Kč. Hned poté mě vede do levého zadního pokoje se saunou. Než mě opustí, požádám ji, zda by mohla přijít v prádle, nikoliv jen v ručníku.

Tereza se vrací ještě, než opustím sprchový kout. V prádle, jak jsem si přál. Za chvíli ho samozřejmě odloží a jde se masírovat. K masáži, kromě obvyklé pochvaly :D , bych měl snad pouze menší výhradu - nepřesáhla 50 minut. Ani to však nic nemění na mém přesvědčení, že lepší masérku než Terezu jsem zatím nepotkal :D .

O to více mě mrzí, že v současnosti Tereza již nemasíruje :( a můžeme ji zastihnout max. na recepci/za barem ve WR. Stejně jako bývalou masérku Lucii.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: pesko a 5 návštevníků