Hledat  

Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » ned 2. dub 2017, 21:44

Tradiční úvod shrnu tentokrát jen dvěma slovy: nedostupná Lily :( . Po několika neúspěšných pokusech vybírám náhradnici, masérku Terezu z Wellness Royal. Objednávám se k ní SMSkou až v šalině, čímž podstupuji riziko, že pokud nebude k dispozici, budu muset vystoupit na nejbližší zastávce a vrátit se opačným směrem. Operátorka mi odpovídá, že Tereza je aktuálně volná a žádá o sdělení termínu. Spokojí se i s neurčitým termínem, že se stavím do půl třetí. Uvědomuji si svůj úmysl utratit patnáct stovek za masáž a předpokládám své veřejné lynčování na fóru :oops: , které mohu mírnit jen sypáním popela na svou hlavu, prohlašováním, že to za ty peníze rozhodně nestálo, a výzvou k bojkotováním předražených „honíren“.

Dorážím na místo a ve 14:01 volám do WR, zda mohu dovnitř. Jedna z masérek kouří venku. U baru krátkovlasá blondýnka Lucie, která předtím obsluhovala i telefon. Vyzývá mě, abych se posadil a nabízí něco k pití, v místnosti se nachází dvě masérky (včetně navrátivší se kuřačky). Starší černovláska (Elen?) by mohla vypadat před X lety jako Tereza. Téměř se lekám, zda se nebude jednat o Terezu :shock: . Masérky si mezi sebou povídají, jejich přítomnost mě příliš neznervózňuje a pokud si mě prohlížejí, dělají to nenápadně. Přichází Tereza, představíme se, domluvíme se na masáži „Laskavý dotek“, kterou mám zaplatit u baru. Tereza odchází připravit pokoj. Dovnitř mezitím vchází starší muž, který si objednává kafe, a sedá si k baru. WR je totiž možné využít také jako kavárnu. Barmanka se mě ptá, co jsem si vybral, načež odpovím: „Za patnáct set.“ Nevím, zda muž pochopil, že platím zrovna za erotickou masáž (za toto setkání, kterému nešlo zabránit, se mi později omlouvali).

Čekání se zdá být nekonečné. Jedna ze sedících žen mi konečně otevírá dveře do chodby, odkud vedou dveře patřící k jednotlivým pokojům. Zde si mě již přebírá Tereza. Rozhlížím se kolem, nevím, zda jsem větší pokoj v zařízení poskytujícím erotické služby někde viděl. Uvnitř se nacházejí ještě dvě sauny, vana a sprchový kout. V místnosti hoří svíčky. Nízká postel je povlečena růžovým (nebo červeným povlečením), na něm rozprostřeny lístky růži a ručníky na ležení (větší na položení těla, menší na hlavu). Na stole přichystána vedle složeného ubrousku (ve tvaru růže) velká bílá osuška. Pro lepší představu o pokoji doporučuji fotky na webu (kromě fotek č. 4 a 5 a dvou posledních). Mám se prý osprchovat a v klidu se položit na postel, Tereza za chvíli přijde. Je 14:11. Po sprše uléhám, z reproduktorů ve stěně hraje hudba. Čekám a čekám. Po zkušenosti v Luxury už téměř počítám s tím, že mi ubíhá zaplacený čas. Aspoň si kvůli tomu budu moct do WR „kopnout“ a snad mi kolegové Norníci snáze odpustí vysokou investici do masáže :D .

Kolem 14:25 přichází Tereza. Svléká se a začíná mi na záda nanášet masážní olej (prý bio olej, bez zápachu, snad vhodný i pro alergiky). Po namasírování těla zezadu se mám obrátit a začíná ta erotičtější část masáže. Terezy je možné se dotýkat všude kromě spodních intimních partií, zadek je myslím ještě OK (předpokládaná reakce čtenářů na fóru: „Patnáct stovek a člověk jí ani na.... nemůže sáhnout :evil: .“). Když se blíží vyvrcholení, Tereza to pozná a přestane. Takto mě trápí až do konce masáže. Snad neprozradím žádné velké tajemství, Tereza se v masážích neustále vzdělává, připadalo mi, že lidskému tělu asi opravdu rozumí, a nepatří k dívkám, které získaly certifikát v rychlokurzech pouze proto, aby jej mohli uvést v inzerci.

Na závěr se po soustavném oddalování a přerušování dočkám vyvrcholení. Připadá mi, že jsem tak plný, že se „to“ ani nemůže dostat ven --:o . Sperma Tereza pečlivě otírá připravenou žínkou. Před sprchou mi ještě nabízí, jestli mi nemá donést něco k pití. Po osprchování se oblékám, uvolněný sprchový kout obsazuje Tereza. Decentně se oblékám zády k ní, aby nemyslela, že ji okukuji (no dobrá, jednou či dvakrát jsem se lehce koukl :lol: ). Tereza mě vyprovází až k baru, dává mi vizitku - mohu si vybrat mezi „klasickou“ a „erotickou“ verzí. Mimochodem „klasická“ by možná umožnila přežití klientů po objevení jejich partnerkami, obzvláště, kdyby připojili větičku: „Zlato, chtěl jsem ti dát k... wellness zážitek/vyzvednout poukaz na wellness.“ Nakonec se rozloučíme, přítomné dámy se přátelsky usmívají (ještě, aby se mračily :D ). Odcházím (kupodivu) bez pocitu vyhozených peněz. Čas 15:42.

Hodnocení, při kterém čtenáři fóra budou skřípat zuby: Moderní, čisté a přátelské prostředí. Tentokrát bez nejmenších stop po cigaretovém kouři (nikoliv jako při návštěvě Amy). Se Séraphine (tak trochu staveništěm, během mé návštěvy, kde si za hodinu účtují 1.200,- :roll: ) není možné ani srovnávat. Ve WR jsem strávil téměř hodinu a tři čtvrtě, hodinová masáž netrvala méně než hodinu (takže jsem WR ze začátku podezříval neprávem). Tereza - hezká, milá, inteligentní dívka. Intenzivně se mi věnovala každou minutu masáže, tělesný kontakt nepřerušovala...

Nevím, zda jsem si tento zážitek neměl nechat pro sebe, původně jsem neočekával, že bych mohl dospět k pozitivnímu hodnocení. Tak se do mě pusťte, ať to mám(e) za sebou :oops: ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod cajky88 » úte 4. dub 2017, 17:26

Terezu som taktiez navstihil a viacmenej musim suhlasit s kolegou vyssie. Bol som celkom milo prekvapeny, sice toho baba moc nenahovori, ale zazitku sa venuje celkom dokladne. Urcite necakajte nejaku kvalitnu masaz (hlavne zad), skor erotiku a prijemnu masaz s oddalovanim v predu.
Len skoda, ze vo WR dbaju az moc na tie ich pravidla a casy.
cajky88
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. lis 2015, 14:23

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod Nads » ned 23. dub 2017, 19:30

Která z WR je nejhezčí?

Chápu to tak, že mě bude zkrátka honit?
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » ned 23. dub 2017, 19:55

Nads píše:Která z WR je nejhezčí?

Chápu to tak, že mě bude zkrátka honit?

Na první otázku Ti zodpovědně odpoví snad jen ten, který viděl v reálu všechny dívky ve WR :D . Což asi nikdo z nás... Navíc Tvůj vkus zase tolik neznáme.

Masáž, kterou jsem u Terezy absolvoval, bych určitě nehodnotil jako nějaké odfláknuté honění.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » ned 4. čer 2017, 19:59

Tereza - díl druhý

Tentokrát jsem se rozhodl přestat experimentovat a jít za slečnou, u které jsem očekával záruku spokojenosti. Ne, nezvolil jsem Lily. A to z jednoho prostého důvodu. Momentálně nepracovala. Když jsem si vybavil dívky, se kterými jsem strávil intimnější chvíle během předešlých měsíců a byl spokojen, volba padla na masérku Terezu z WR. Nejdříve posílám Tereze SMS, ale nereaguje. U SMSky zaslané na centrální číslo se setkávám s úspěchem. Tereza prý dorazí v X:00, takže bych se mohl nejdříve objednat právě na tuto hodinu. OK, souhlasím. Na místo se nedočkavě dostávám s půlhodinovým předstihem. Procházím se po okolí a uvědomuji si, kolik lokalit poznávám jen díky čekání na erotické služby :lol: .

Minutu až dvě před X. hodinou vcházím do WR. Za barem krátkovlasá masérka Lucie, vedle ní šéfová, na sedačkách starší černovlasá masérka (Elen?) a mladší dlouhovlasá zrzka. Nechybí ani Tereza, která se mě hned ujímá. Představuji se s poznámkou, že si nejsem jistý, zda si mě pamatuje. Prý ano. Nevím, zda je to dobře či špatně, ale v ten okamžik nemám čas se něčím podobným zabývat. Tereza v ruce drží nabídku masáží v deskách (podobný „jídelníček“ předložili i Bohušovi při návštěvě bordelu v Dědictví aneb... :lol: ). Rovnou si říkám o masáž za 1.500,- (samozřejmě bych uvítal i nižší cenu). Masáž se nazývá „Laskavý dotek“. Tereza mě požádá o zaplacení na baru a poté, abych chvíli počkal. Sama zamíří připravit pokoj. Čekání netrvá dlouho, moje masérka se brzy objevuje ve dveřích vedoucích k pokojům a zve mě dál. Přítomné dámy mi sborově přejí: „Příjemnou masáž!“ Nevím, co by mi přály, pokud by se jednalo o privát/club :lol: . Podotýkám jen, že se uvnitř nenacházel žádný další host.

Následuji Terezu do stejného pokoje, ve kterém mě masírovala již minule. Ptám se na možnost více vyvrcholení. Ano, bylo by to možné, ale v rámci tzv. „adrenalinové masáže“ za 2.200,- (na webu jsem ji nenalezl, pouze dvouhodinový „Venušin dotek“ s větším počtem vyvrcholení, na který mě jedna masérka již upozorňovala). Tereza nijak nenaléhá. Jelikož jsem nepřišel pouze kvůli jednomu vyvrcholení, nabídku přijímám (však Bohuš také nešetřil a zaplatil si „Cestu kolem světa“ :lol: ). Předávám Tereze tisícovku, za okamžik se vrací se třemi stovkami nazpět. Poté se každý jdeme osprchovat, já do koupelny na pokoji, ona jinam. Před odchodem mi sděluje, že donese něco na pití a probereme masáž. Po osprchování přichází Tereza se džbánkem vody s ledem a dvěma skleničkami. Sedli jsme si ke stolu a já měl vylíčit svou představu o masáži. Domluva netrvala dlouho, pouze jsem požádal o několik vyvrcholení. „Adrenalinová masáž“ může zahrnovat i nějaké SM prvky nebo jiné netradiční záležitosti, ale já jsem SM absolvoval nedávno :roll: , takže jsem rozhodně neměl chuť.

Celkem během masáže došlo ke 4 vyvrcholením --:o . S masáží jsem byl spokojen, připadala mi intenzivnější než posledně. Tentokrát jsem téměř neviděl rozdíl mezi sexem a masáží, akorát nedocházelo k průniku. Tereza mi pokládala (moje) ruce na (svoje) prsa, stehnem mi jezdila po penisu, otírala svoji tvář o moji... Výše popsané využila vždy, když se snažila o vyvrcholení, takže možná vzhledem k potřebě vyššího počtu vyvrcholení než jednoho jsem zaznamenal vyšší intenzitu oproti předchozí masáží.

Po masáži sprcha, obléknutí, rozloučení a odchod. Trochu jsem byl rozhozený z platby 700,- navíc, s čímž jsem nepočítal :oops: . Chápu příplatky za SM, ale za více vyvrcholení... Kazilo mi to dojem z celé masáže :( . Kdybych připlatil padesátikorunu navíc, mohl jsem zkusit čtyřruční masáž, v případě dvou stovek dvě hodiny s Lily :roll: ...

Masáž za 1.500,- jste mi posledně odpustili, u vyšší částky jistě nebudete tak shovívaví. Ani se Vám nedivím...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » sob 2. zář 2017, 11:39

Znáte pořekadlo "kdo neměl zrzku, nepoznal lásku!" ?
Co se masáží týká, dalo by se říct "kdo neměl masáž od Terezy, nezažil opravdovou erotickou masáž!"
Tereza Tvé tělo promasíruje od hlavy až k patě a ukáže Ti, co všechno lidské tělo dokáže!
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... ?noErase=1

Nový text inzerátu :D
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod tomas017 » úte 21. lis 2017, 14:19

U Terezy je mozno i neco vic? líbacka atd?
tomas017
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 17. lis 2017, 23:14

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod On.olon » sob 16. pro 2017, 12:55

Když jsem u ní byl naposledy, pusou mi přejížděla po bradě a po tváři, fakt v těsném kontaktu že to i vypadalo že mě začne líbat. Klasická provokace. Když jsem to ale nevydržel a vlepil jí pusu sám od sebe, dostal jsem facku. Ptal jsem se i na orál ( pak měl chvíli strach, aby mi netrefila ještě jednu) a na to mi ani neodpovedela a masírovala dál jako by se nechumelilo. Po zbytek masáže mi přišlo, že jsem se jí asi trochu dotkl otázkou jestli mi ho vykouří, každopádně kvalitu masáže to nijak neovlivnilo, jen se zmenil výraz z usměvavé a holky na ledovou královnu.
On.olon
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 29. dub 2017, 16:57

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » sob 16. pro 2017, 13:11

On.olon píše:Když jsem u ní byl naposledy, pusou mi přejížděla po bradě a po tváři, fakt v těsném kontaktu že to i vypadalo že mě začne líbat. Klasická provokace. Když jsem to ale nevydržel a vlepil jí pusu sám od sebe, dostal jsem facku. Ptal jsem se i na orál ( pak měl chvíli strach, aby mi netrefila ještě jednu)

Promiň, ale dobře Ti tak :!: Při dotyku podbřiškem bys jí ho tam také hned nestrčil, ne :shock: ? Sahání na prsa a zadek OK, nutno však respektovat určitá pravidla. Ledovou královnu si představuji jinak :roll: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod zachovalj » sob 16. pro 2017, 21:31

On.olon píše:Když jsem u ní byl naposledy, pusou mi přejížděla po bradě a po tváři, fakt v těsném kontaktu že to i vypadalo že mě začne líbat. Klasická provokace. Když jsem to ale nevydržel a vlepil jí pusu sám od sebe, dostal jsem facku. Ptal jsem se i na orál ( pak měl chvíli strach, aby mi netrefila ještě jednu) a na to mi ani neodpovedela a masírovala dál jako by se nechumelilo. Po zbytek masáže mi přišlo, že jsem se jí asi trochu dotkl otázkou jestli mi ho vykouří, každopádně kvalitu masáže to nijak neovlivnilo, jen se zmenil výraz z usměvavé a holky na ledovou královnu.


Já bych Ti dal facku ještě i z druhé strany :shock: Erotická masáž je úplně jiná disciplína než sex někde na privátu a tím že ji začneš líbat jen ochuzuješ sám sebe o to napětí a vzrušení. A tím že narušíš její prostor, tak ona pak neví co si může dovolit a co od tebe dál čekat. Příště se raději předem zeptej co je dovoleno a co ne. Tereza se zachovala jako profík a opravdu buď rád, že to zbytek masáže nijak neovlivnilo. Jistě ji to nebylo příjemné a doufám, že ses alespoň omluvil. 8)
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » sob 16. pro 2017, 21:46

zachovalj píše:Tereza se zachovala jako profík a opravdu buď rád, že to zbytek masáže nijak neovlivnilo. Jistě ji to nebylo příjemné a doufám, že ses alespoň omluvil. 8)

Omluva po nežádoucím kontaktu proběhla asi ve stylu: "A vykouříš mi ho aspoň?" :lol:
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » pon 22. led 2018, 20:46

„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod jarjaroslav » sob 27. led 2018, 20:34

Tereza - díl třetí

Nebudu Vás déle napínat :D . Ano, po předchozí nepříliš dobré zkušenosti :( jsem ještě jednu šanci WR dal, rozhodnut, že pokud mě zklame i Tereza, už do salonu nevkročím.

V domluvený čas vstupuji do WR. Za barem Tereza a ještě jiná osoba, výrazněji nalíčená dívka, možná spíše žena. Přivítání s Terezou, zaplacení 1 500 Kč za hodinový „Laskavý dotek“ a jelikož bylo vše již připraveno, zamířili jsme rovnou na pokoj plný zapálených svíček. Mám se prý v klidu osprchovat a Tereza se za 5 až 10 minut vrátí. Sprcha fungovala úplně normálně. Na Terezu jsem čekal poněkud déle, ale doba čekání se do zaplaceného času nepočítala.

Masáž musím hodnotit velmi kladně, Tereza zapojila nové prvky (masírování kolenem...), takže se masáž stereotypně nepodobala těm předchozím :D . Vyvrcholení před koncem, poté pokračování masáže, aby nebyl výstřik považován za jediný cíl masáže. Čistý čas masáže - min. 58 minut, následně mám ještě chvíli ležet o samotě.

Sprcha, Tereza se vrací a sedá si ke mně. Žádné výmluvné stání v otevřených dveřích. Rozloučení již v pokoji, vracím se přes „kavárnu“ a opouštím WR. Odcházím s dobrým pocitem a příjemně naladěn :D . Za Terezou bych se určitě rád ještě někdy zastavil.

Když se člověk, od pradávna tvor nevděčný, cítí spokojeně, udělá nějakou hloupost, aby se alespoň o část spokojenosti připravil :roll: . Místo, abych nabit energií vyrazil domů, chtěl jsem si chvíle volna ještě užít a navštívil další erotický podnik :evil: ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Tereza + Lily (Wellness Royal) 728 583 242, 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pon 16. dub 2018, 21:13

Tereza - díl čtvrtý, Lily - díl druhý

Ze zvědavosti se objednávám do WR na hodinovou čtyřruční masáž (verze „Laskavého doteku“) s Terezou a Lily. Cena: 2 250 Kč (= 1 125 Kč masérka/hod.). Obě slečny jsem předtím již vyzkoušel, avšak každou zvlášť. Obávám se, že jedna slečna bude přebývat, a že se dívky budou spíše střídat, než abych zakusil čtyři ruce v akci zároveň. Další obavy se týkají případné nervozity z dvojnásobného počtu nahých ženských těl, než jsem běžně zvyklý :oops: .

Pět minut před pátou vstupuji dovnitř. Barmance-recepční sděluji, za kým jsem přišel, a rovnou platím. Jsem vyzván, abych se posadil. V „kavárně“ sedí ještě Elen. Nyní trochu chápu rozladění některého z kolegů, který narážel na rozdíl mezi fotkami Elen a realitou :D . No nic, mě masírovat nebude. Za chvíli přichází Tereza („v civilu“) a Lily (v rudé osušce). S dívkami se přivítáme. Lily odchází a já zůstávám v „kavárně“ s Terezou, která mi během přípravy pokoje dělá společnost. Při čekání zažiji ne zrovna příjemnou situaci. Lily se vrací v doprovodu klienta, kterého masírovala :shock: . Loučí se polibkem na tvář. Raději koukám do země, jsem v rozpacích :oops: . Kdo by nebyl, že? Klient mizí a já s oběma dámami mířím do stejného pokoje jako posledně. Na druhou stranu, pokud WR funguje tak trochu na principu clubu, kde si návštěvníci (zájemci o klasické i erotické služby) mohou posedět a dát něco k pití, neměl bych se tolik divit.

Na průběh masáže si určitě nemohu stěžovat (skoro bych se odvažoval mluvit o nadšení :D ), Tereza a Lily byly naprosto sehrané. Na postel jsme se všichni v pohodě vešli a konverzace proběhla v přirozeném a přátelském duchu. Po vyvrcholení --:o zkoušela Tereza ještě POT, který jsem krátce zažil u dvou domin, ale kam se na ni dotyčné hrabou. Neumím to slovy popsat, měl jsem pocit, že to nevydržím. Po ukončení „trápení“ ještě chvilka pokecu, následně odchod dívek a moje sprcha. V „kavárně“ rozloučení s oběma masérkami a opuštění WR.

Nevylučuji opakování v budoucnu, jen si asi budu muset zvyknout, že ve studiu mohu zahlédnout nejen ženy :roll: . Pokud někdo plánuje zpestření masáže, doporučuji objednat dvě ruce navíc (doporučení se vztahuje samozřejmě pouze na Terezu a Lily, v ostatních případech nemám zkušenost) :wink: .


Úpravy vyhrazeny.
Naposledy upravil jarjaroslav dne čtv 19. dub 2018, 23:38, celkově upraveno 1
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Tereza (Wellness Royal) 728 583 242

Příspěvekod zatoichi » úte 17. dub 2018, 20:05

...
Naposledy upravil zatoichi dne sob 27. úno 2021, 8:30, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků