Hledat  

Paula (Séraphine) 604 609 087

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod jarjaroslav » ned 14. kvě 2017, 18:58

Recenze na Paulu z tématu „Masáže Séraphine“:
felix píše:Byl jsem před časem u Pauly. Fotky originální. Dle mého gusta mladá, štíhlá, dosti hezká slečna, příjemná. Masáž na docela slušné, o něco lepší než průměrné úrovni. Objednal jsem se na 45 min za 1000 Kč.
Paula - kdo si chce nechat vyhonit péro od mladé a hezké holky, potěšit se pohledem, tak bude spokojen.

Bohužel, kvalitu, kterou v Brně měla masérka Timea z Brillant masáží, už v současné době nemá žádná masérka...

Maxime píše:Byl jsem u obou. Obe jsou to vystavni mlade kocky. Paula se vic snazi, vice oddaluje, dokaze navodit lepsi atmosferu a masazi se da rikat masaz.
Denisa je mi sice vzhledove o neco blizsi ale samotna masaz slabsi, pusobila trosku nezaujate a skoncili jsme po 50 minutach...


V nabídce salonu mě zaujala Paula. Několikrát jsem se s ní snažil domluvit přes SMS, ochotně odpovídala, ale vždy měla plno. Až nyní se nám podařilo najít čas vyhovující oběma stranám. (Podotýkám, že jsem předtím vyzkoušel dostupnost slečen poskytujících čtvrthodinovou společnost za 600,-.) Masážní salon disponuje vlastním vchodem, vedle něj nechybí reklamní plachta, která odkazuje na klasické masáže, které na stejném místě probíhají (600,-/hod.). O Séraphine ani zmínka. Ano, každý kolemjdoucí pozná, že jdete na masáž, ale „seriózní“. Na místo dorážím dříve. Informuji o tom Paulu SMSkou. Přiznám se, že se mi venku nechtělo čekat. Paula odepisuje, že hned pro mě přijde :wink: .

Za chvíli mi otevírá sympatická dívka s delšími kudrnatými vlasy v domácím úboru. Krátké představení a masérka mě odvádí do místnosti, která předtím byla rozestavěná, a sousedí s koupelnou. V pokoji, připomínajícím (mi) spíše chodbu, se nachází stolek, dvě křesla, radiátor do zásuvky a na podlaze masážní podložka. Předem jsme se domluvili na vyhonění za pětikilo, tudíž tuto částku předávám Paule, která s penězi na chvíli odběhne.

Masážní olej odmítám (abych nemusel do koupelny :roll: ). S Paulou lze normálně mluvit. Dočkal jsem se vyvrcholení, při kterém jsem se pořádně nahodil :lol: , proto se odvažuji opatrně použít koupelnu. Na rozbité dlaždice ve sprchovém koutě si nemohu tentokrát stěžovat, někdo do sprchového koutu na podlahu umístil gumovou předložku :roll: . Obléknutí, rozloučení se s Paulou, která mě vyprovázela jen v ručníku až ke dveřím.

Hodnocení Pauly? Milá, pohledná a stále usměvavá dívka. Přesto mi 500,- za vyhonění a pár masážních tahů připadá hodně. Ale pokud neseženete nikoho na sex a chcete se rychle vyprázdnit ve společnosti dívky s výše uvedenými vlastnostmi, tak nemáte zase tolik možností :( ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod viktor001 » pon 15. kvě 2017, 11:54

Jardo, promiň, nějak tomu nerozumím. Rád si přečtu Tvoje recenze. Ale třeba o Seraphine jinde píšeš něco ve smyslu že pochybuješ o tom, že 18 leté masérky mohou mít nějaké zkušenosti s erotickým napětím atd. A dnes píšeš tohle. Není to poprvé co hodnotíš negativně a tu samou dívku pak navštívíš znovu. Tím teď nemyslím Seraphine. Čistě ze zajímavosti, proč je znovu navštěvuješ když jsi nebyl spokojený ?
Nedávno se o tom psalo. Všichni nadávají jak jsou holky drahý a chladný. Nerozumím tomu. Proč je v tom těma svýma návštěvama pořád podporujete ? Holky na to kašlou a když za nima budete chodit, tak se nic nezmění. Naopak ještě zdraží.
viktor001
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 18. dub 2017, 17:26

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod acx » pon 15. kvě 2017, 13:42

viktor001 píše:Jardo, promiň, nějak tomu nerozumím. Rád si přečtu Tvoje recenze. Ale třeba o Seraphine jinde píšeš něco ve smyslu že pochybuješ o tom, že 18 leté masérky mohou mít nějaké zkušenosti s erotickým napětím atd. A dnes píšeš tohle. Není to poprvé co hodnotíš negativně a tu samou dívku pak navštívíš znovu. Tím teď nemyslím Seraphine. Čistě ze zajímavosti, proč je znovu navštěvuješ když jsi nebyl spokojený ?
Nedávno se o tom psalo. Všichni nadávají jak jsou holky drahý a chladný. Nerozumím tomu. Proč je v tom těma svýma návštěvama pořád podporujete ? Holky na to kašlou a když za nima budete chodit, tak se nic nezmění. Naopak ještě zdraží.



Než se zeptáš, tak si zjisti info, Paula 18 nemá, ale přes 25 ... . :P
A stejně můžeš ty vysvětlit, jak může mít čerstvě 18 letá velké zkušenosti v erotických masážích, když do 18 je to pod zákon? To začínala, kdy? Protože pochybuji, že cvičila na spolužácích zrovna masáže. :mrgreen:
Jinak Jarda tam nebyl na masáži, ale obyčejné hoňce ze zoufalství, ne napětí. :D Možná kdyby šel do vhodné hospody, tak mu ho tam na WC vykouří markytánka za 200 a měl by lepší prožitek. :lol:

Ale souhlasím, drahý a chladný nechat vyhladovět, ale to by drtivá čtoucí, ale nepřispívající většina, musela taky spolupracovat. :(
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod viktor001 » pon 15. kvě 2017, 14:09

acx:
Asi jsme si nerozuměli. Jarda psal ve vedlejším vlákně tohle, viz druhý řádek a na to jsem reagoval.
Jedná se o celotělovou olejovou energetickou masáž kombinovanou s dalšími technikami díky bohatým zkušenostem našich masérek. https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... saze-2171/

Jaké bohaté zkušenosti mohou 2 "čerstvě plnoleté" masérky s masáží plnou "erotického napětí" :roll: ?

Ty holky v inzerátu mají 18 a 19 let a nabízejí masáže plné erotického napětí. S Jardou souhlasím. Myslím že v 18 letech o sobě tvrdit takové věci je dost přehnané. Zatím jsem nenarazil na zkušenou pod cca 25 let. Ale možná se pletu.
Proto jsem se Jardovi divil.
viktor001
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 18. dub 2017, 17:26

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod jarjaroslav » pon 15. kvě 2017, 18:35

Teď nějak nevím, na co reagovat :D . Odpověděl bych asi jako acx.

viktor001 píše:Není to poprvé co hodnotíš negativně a tu samou dívku pak navštívíš znovu. Tím teď nemyslím Seraphine. Čistě ze zajímavosti, proč je znovu navštěvuješ když jsi nebyl spokojený ?

Myslím si, že ze stejných důvodů jako ostatní:
1. nedostupnost favoritky (nebo favoritek)
2. nadrženost
3. nepoučitelnost

Pokud nejsme v některém erotickém podniku spokojení, pravděpodobně se tam přesto někdy vrátíme. Důvody? Výše uvedený trojlístek, nedostatek dalších příležitostí v případě bojkotu více podniků a zvědavost.

acx píše: Možná kdyby šel do vhodné hospody, tak mu ho tam na WC vykouří markytánka za 200 a měl by lepší prožitek.

Kdyby ses zmínil dříve, mohl jsem za ta léta ušetřit slušnou sumu :D ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod krtek01 » pon 15. kvě 2017, 19:18

To se pak nedivím že je tu tolik holek ojebávaček :) Vždycky se někdo najde kdo jim zaplatí, podruhé a i po třetí i když není spokojený. Je to spíš smutné.
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod jarjaroslav » stř 17. kvě 2017, 20:03

Paula - díl druhý

Úvod poslouží jako odpověď konkrétním příkladem na otázku od viktor001. Jsem ve městě a zvažuji návštěvu nějakého domu neřesti. Privát Mia - volám na centrální číslo, na privátě přítomny Alex a ještě jedna kolegyně, nejbližší volný termín až za téměř 5 hodin. Diamond - podle telefonistky aktuálně k dispozici Elis a Klára. I pokud bych se rozhodl pro jednu z nich, čtvrthodina by mě vyšla na 800,- :evil: . Do SOHO volám spíše pro získání uceleného přehledu (platíte min. za 30 min.). Dostupných 7 slečen, které podle mého názoru překročily třicítku :( . V Mystery - aktuálně volný nikdo, později Lisa :( .

Ideální řešení? Odjezd domů. Jenže se iniciativy chopil „malý Jarda“, který následně převzal celé velení :evil: . Volám tedy ještě do Séraphine, kam jsem již nadrženě vyrazil. Ano, čtete správně, do SÉRAPHINE :roll: . Paula aktuálně volná, klidně do 5 minut mohu přijít. „Billboard“ stále pověšen na vchodové mříži. Po zaklepání na dveře mi otevírá Paula a vede mě do pokoje, který mi spíše připomíná chodbu (stejně jako minule).

Placeno 500,- za 15 minut. Vynechávám návštěvu koupelny. Jsem tak nadržený, že již v úvodu žádám o vyvrcholení. Otázka: „Kam to má být?“ Přijímám nabídku, že na Paulina prsa. Následuje konverzace. Ptám se na čas, do konce zaplacené čtvrthodiny zbývají 2 minuty, tak vyzvu Paulu k přípravě druhého vyvrcholení, které se skutečně podaří --:o . Utření ubrouskem, rozloučení a hurá ven.

Jsem naštvaný sám na sebe, že jsem opět sáhl k „náhražce“, ač jsem si předsevzal, že tak nečinit nebudu :evil: . Zbytečně takto utrácím zdánlivě malé částky (500,- za vyhonění ale zase tak málo není, když „klasika“ stojí 600,-) místo jedné pořádné návštěvy :roll: ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod xxx52 » pát 19. kvě 2017, 11:55

To ses jako vazne udelal 2x behem 15 minut? lol
xxx52
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 25. led 2017, 17:54

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod zachovalj » pát 19. kvě 2017, 13:50

xxx52 píše:To ses jako vazne udelal 2x behem 15 minut? lol

Nepřijde mi to nijak nereálné. Já osobně nemám problém i 3x během 15 minut. Záleží hlavně na masérce jak je zkušená. Resp. nevím jak v privátech, píšu o své partnerce. Ta s tím problém nemá. Musel jsem ji ale hodně věcí naučit.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod jarjaroslav » pát 19. kvě 2017, 13:53

xxx52 píše:To ses jako vazne udelal 2x behem 15 minut? lol

Ano, vážně :wink: . Poprvé hned v úvodu, podruhé na konci. Nečekej ale, že bych to (navzdory matematice) zvládal 8x za hodinu :D .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod Tonda Blanik » čtv 7. zář 2017, 11:23

Tak prihodím moje skúsenosti so Séraphine. Interiér, sprcha, čistota v pohode, nie je tomu čo vytknúť. Personál už tak ideálny nie je.

Bol som u Pauly a Lei. O Paule sa už jarjaroslav rozpísal, môj dojem je podobný. Milá, usmievavá, inteligentná, foto zodpovedá realite. Masáž ale nič moc, ako nejaká snaha tam aj hádam je, ale mohlo by to byť oveľa lepšie. Celé telo len 2-3 krát po chrbáte, po otočení už vôbec. Ako atmosféra tam určite je, ale zažil som už za porovnateľnú cenu oveľa lepšie služby.

Lea cca 35 rokov. Masáž horšia ako u Pauly, už to bola vcelku bieda. Na druhú stranu bolo trocha viac dotykov tela. Neviem, možno úplne nesadla chémia.

U obidvoch holiek málo muziky za tie peniaze. Holt v tých našich končinách človek asi ani nemá mať veľké očakávania...
Tonda Blanik
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 7. zář 2017, 10:56

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod xxx52 » čtv 9. lis 2017, 19:26

Zdravim, nevi nekdo, co se stalo se Seraphine? Stranky stale funguji beze zmeny, nicmene uz od zacatku listopadu je stavajici tel. cislo nedostupne, stejne tak bez reakce na SMS. Na webu je stale stejne tel. cislo. Nema nekdo info? Doufam, ze Paula se na to nevykaslala a kvuli tomu to ted nefunguje, jenze to tak vypada... :?
xxx52
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 25. led 2017, 17:54

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod Maxime » ned 12. lis 2017, 12:11

Netusim. Nejakou dobu nefungovaly, pak prisla sms ze se omlouvaji a dal funguji, nicmene mrize na salonu jsou jiz delsi dobu stale zavrena...
Maxime
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 2. bře 2017, 22:56

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod Atr3y » úte 14. lis 2017, 11:06

Stránky myslím nikdo již delší dobu nespravuje,takže to bych neřešil. Nevím co se tam děje, nicméně Paula jezdívala často do Prahy a není ani z Brna. Každopádně by to byla škoda, kdyby odešla.
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Paula (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod trolofon » ned 18. bře 2018, 20:34

stranky momentalne nefunguju ... pracuje este ?
trolofon
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. bře 2018, 20:14

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků