Hledat  

Iveta-maserka 775 133 526

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Iveta-maserka 775 133 526

Příspěvekod faker90 » úte 23. kvě 2017, 13:14

Už jsem na pár masážích byl, erotických, tantra, "pseudotantra" ale tohle ...

No abych začal od začátku ... chtěl jsem zkusit nějakou starší a zkušenější, a narazil jsem na ivetu "masérku" na amatérech. V telefonu měla příjemný hlas, domluva byla relativně vpohodě a tak jsem si řekl proč ne.
Prostředí bylo super a tím pozitiva asi končí :P Barák novej, všechno fungl nový, atd. ... možná ještě ruční mohl být vypranej na víc nebo nějakou aviváž přidat, docela zatuchlej byl, ale s tím je problém u každé druhé maserky.

Iveta není žádna krasavice, menší, širší, ikdyž z fotky na amatérech to nešlo moc poznat. Možná má někde jiný, nevím nehledal jsem.
A když přišla na řadu masáž, tak to bylo něco strašnýho. Za těch pár let jsem byl na spoustě masáží, ale tohle byla hrůza a děs ... robotická masáž, každý dotek působil úplně asexuálně a mechanicky. Jako by se štítila a nechtěla se mě vůbec dotknout, chvili masírovala snad jen jednou rukou ... nevím měl jsem hlavu v "díře" na lehátku. Nakonec to dokonalo to její přejíždění nehtem po koulích, když to udělala asi po 3x, tak jsem jí řekl, že tohle nemám rád raději. Občas sice přitlačila na zádech, ale mě se zdálo že uplně na špatných místech ... sorry, ale k ní bych nešel ani na normální masáž, holka vůbec neví kde se dotkout, atd. Nakonec rychlá hoňka a bylo. Žádný doteky na koulích nebo břiše, jen jednoruční vyhonění a šup do sprchy.

Nevím nevím, ale dokud budou mít podobný "pseudomasérky" dost klientů, tak to v Brně asi lepší nebude. Výběr je tu poslední dobou dost žalostný.

+ Prostředí
+ Hlas v telefonu

- Postava
- Naprosto asexualní doteky
- Přejetí "drápem" po koulích ... auu
faker90
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. kvě 2017, 12:41

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků