Hledat  

Klea 731 880 665

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Klea 731 880 665

Příspěvekod manzes » ned 22. říj 2017, 10:38

Důrazně nedoporučuju,fotky jsou asi její,ale ve skutečnosti o dost větší prdel a břicho.Masírovat absolutně neumí,když na sebe necháte nalít olej a rozetřít rukou pětileté dítě,tak budete mít úplně stejný zážitek.Sáhnout na sebe pořádně nenechá,masáž tělo na tělo,kterou inzeruje,v podstatě nedělá,masáž tvého kamaráda,jak taky inzeruje,taky skoro žádná a za tuto hrůzu chce 1500 peněz za hodinu.Absolutně vyhozený peníze,doporučuju vyhýbat se obloukem a nechat vyhladovět. :?
manzes
 
Příspěvky: 39
Registrován: úte 7. čer 2011, 18:12

Re: Klea 731 880 665

Příspěvekod stopa » úte 24. říj 2017, 15:02

Mel sem ji vyhlednutou,tak jsem rad ze jsem to nestihl :-) diky
stopa
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 14. led 2015, 16:55

Re: Klea 731 880 665

Příspěvekod ka.mil » pát 27. říj 2017, 15:05

Taky jsem si ji vyhlídl, takže škrtám ze seznamu.
Některé masérky slibují v inzerci hory doly a skutek utek. Natrefit na masérku, kterou masírování baví a nemá problém pěkně namasírovat zadek a pohrát si sem tam s fešákem než se dojde do finále, je asi problém.
ka.mil
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Re: Klea 731 880 665

Příspěvekod zachovalj » pát 27. říj 2017, 15:15

ka.mil píše:Taky jsem si ji vyhlídl, takže škrtám ze seznamu.
Některé masérky slibují v inzerci hory doly a skutek utek. Natrefit na masérku, kterou masírování baví a nemá problém pěkně namasírovat zadek a pohrát si sem tam s fešákem než se dojde do finále, je asi problém.


Máš nějaký tip ?
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Klea 731 880 665

Příspěvekod Klea » sob 28. říj 2017, 17:59

Dobrý večer,

ráda bych se, alespoň touhle formou, vyjádřila k téhle aféře s tímhle klientem. Podotýkám, že se jedná o jedinou negativní recenzi na mě!

Tento klient na mě ze začátku působil příjemným dojmem, a to po emailech. Jsem dosti tolerantní a trpělivá, tudíž jsem mu věnovala svůj čas a na emaily mu odpovídala. Konverzace byla slušná a příjemná. Podle jeho emailů jsem čekala slušného člověka, nenapadlo mě, že už ve dveřích se z něj vyklube něco tak arogantního.
Tak abych to upřesnila. jsem žena, co ocení pevný stisk při podání ruky. Hodně to o člověku vypovídá. Podala jsem tedy tomuhle klientovi ruku, načež on mi ji podal jako leklá ryba a jeho arogantní a vyjevený pohled ani nekomentuji. Řekla jsem si ok, a snažila se to přehlédnout. Nastala ovšem druhá věc, která mě zarazila poněkud více. Klient mi dal 2 000 kč, s tím, že mu mám vrátit. To je v pořádku. Řekla jsem mu, že si ale nejsem jistá, zda mám na vrácení. Koukal na mě tím svým arogantním pohledem, jakože přece není možné, abych neměla na vrácení! Měla jsem, tak jsem mu vrátila správnou částku, ale jeho chování už mi nebylo příjemné a tušila jsem, že na něm nebude něco v pořádku.
Masírovala jsem tak, jako je uvedené v mém inzerátu. Nemůžu za to, že klient ruční masáž penisu nepovažoval za masáž. Jeho arogantní otázka při masáží ,,A masáž tělo na tělo jako nebude?" Ach, prosím! Masérka ví, co má dělat, kdy to má dělat, a jak to má dělat.
U tohoto druhu masáže jsou povoleny JEMNÉ doteky! Tento klient to ovšem ale nepochopil, plazil se po mém těle rukama po celou dobu masáže, zajel mi skoro až mezi nohy. Musela jsem mu (už nasraně) odhodit ruku, bylo mi to vážně nepříjemné.
Masáž skončila, klient začal být ještě více arogantní. Opravdu jsem byla ráda, když odešel. Po jeho odchodu mě začala nesnesitelně bolet hlava, což o něčem svědčí. Ono se to nezdá, ale pokud masérka masíruje, tak energie z klienta se přenáší na masérku.
Mrzí mě, že jsem chytla právě takového klienta. Já každému z klientů věnuji svůj čas, masáže mě baví. Ale když masérce přijde někdo takový, opravdu to pro nás není příjemné!
Děkuji za přečtení, měla jsem jen nutkání se k téhle aféře vyjádřit- Samozřejmě je pouze na Vás, jak to přijmete.
Přeji všem hezký zbytek dne/večera,
s pozdravem,

Klea
Klea
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 28. říj 2017, 17:14

Re: Klea 731 880 665

Příspěvekod noname45290 » ned 29. říj 2017, 14:30

manzes píše:Důrazně nedoporučuju,fotky jsou asi její,ale ve skutečnosti o dost větší prdel a břicho.Masírovat absolutně neumí,když na sebe necháte nalít olej a rozetřít rukou pětileté dítě,tak budete mít úplně stejný zážitek.Sáhnout na sebe pořádně nenechá,masáž tělo na tělo,kterou inzeruje,v podstatě nedělá,masáž tvého kamaráda,jak taky inzeruje,taky skoro žádná a za tuto hrůzu chce 1500 peněz za hodinu.Absolutně vyhozený peníze,doporučuju vyhýbat se obloukem a nechat vyhladovět. :?


Jsem rád, že to slečna vysvětlila. Z tvé recenze bych si teď vzal už snad jen to, že má větší prdel, což považuji za plus.
noname45290
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 31. srp 2016, 17:38

Re: Klea 731 880 665

Příspěvekod zachovalj » ned 29. říj 2017, 18:01

Lidi, uvědomte si že jdete na erotickou masáž. Ať už je kvalita jakákoliv, určitě to neznamená že se každá masérka nechá osahávat jak se vám zachce. Od toho jsou jiné podniky :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Klea 731 880 665

Příspěvekod jarjaroslav » ned 29. říj 2017, 18:09

zachovalj píše:Lidi, uvědomte si že jdete na erotickou masáž. Ať už je kvalita jakákoliv, určitě to neznamená že se každá masérka nechá osahávat jak se vám zachce. Od toho jsou jiné podniky :wink:

Ideálně seznámit klienta s pravidly předem a konkrétně - "jemné doteky" si každý může vyložit trochu jinak. Pokud se tak nestane, raději se sám ptám, kam mohu sahat.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Klea 731 880 665

Příspěvekod prog » pon 30. říj 2017, 20:25

Domluvit si pravidla je jedna věc, ale co když klient domluvená pravidla nerespektuje? Co si myslet o jeho křivém chování, když tu dívku zde ještě pošpiní! Nechápe, že za peníze nelze koupit vše a ještě škodí. Když se tedy choval jak hulvát, měl radši držet hubu !
prog
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 18. úno 2006, 12:07


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků