Hledat  

Janina 607 399 241

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Janina 607 399 241

Příspěvekod jardomon » čtv 2. lis 2017, 10:52

Minulý týden jsem byl na masáži u Janiny na Veveří. Domluva proběhla v pohodě. Byt je velký, pěkný, koupelna s vanou čistá. Janina v inzerátu uvádí věk 48 a myslím, že to odpovídá. Je sympatická, štíhlá. Před masáží nabídla čaj nebo vodu. Masíruje na lehátku. Je vidět, že jí to baví, snažila se, připadalo mi, že si masáž taky užívá. Hodně masírovala celým tělem. Nechá se hladit na prsou. Víc jsem nezkoušel...90 minut bylo za 2000,-. Čas moc neřešila. Za mě doporučuji. Určitě to nebylo jenom nějaké patlání oleje.
jardomon
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 3. čer 2009, 11:08

Re: Janina 607 399 241

Příspěvekod acx » čtv 2. lis 2017, 13:40

jardomon píše:Minulý týden jsem byl na masáži u Janiny na Veveří. Domluva proběhla v pohodě. Byt je velký, pěkný, koupelna s vanou čistá. Janina v inzerátu uvádí věk 48 a myslím, že to odpovídá. Je sympatická, štíhlá. Před masáží nabídla čaj nebo vodu. Masíruje na lehátku. Je vidět, že jí to baví, snažila se, připadalo mi, že si masáž taky užívá. Hodně masírovala celým tělem. Nechá se hladit na prsou. Víc jsem nezkoušel...90 minut bylo za 2000,-. Čas moc neřešila. Za mě doporučuji. Určitě to nebylo jenom nějaké patlání oleje.


Jsi opravdu hodně, ale hoooooodně velkorysý, .... . :roll:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Janina 607 399 241

Příspěvekod tiger » pon 26. úno 2018, 16:11

Máte ještě někdo zkušenosti s touto masérkou? Na fotkách vypadá celkem dobře. Dělá jen masáže nebo se dá přemluvit i k něčemu víc? Díky.
tiger
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 6. srp 2006, 18:53

Re: Janina 607 399 241

Příspěvekod ka.mil » stř 21. bře 2018, 13:15

jardomon píše:Minulý týden jsem byl na masáži u Janiny na Veveří. Domluva proběhla v pohodě. Byt je velký, pěkný, koupelna s vanou čistá. Janina v inzerátu uvádí věk 48 a myslím, že to odpovídá. Je sympatická, štíhlá. Před masáží nabídla čaj nebo vodu. Masíruje na lehátku. Je vidět, že jí to baví, snažila se, připadalo mi, že si masáž taky užívá. Hodně masírovala celým tělem. Nechá se hladit na prsou. Víc jsem nezkoušel...90 minut bylo za 2000,-. Čas moc neřešila. Za mě doporučuji. Určitě to nebylo jenom nějaké patlání oleje.

Vyhledávám spíše starší masérky, proto jsem i já byl u Janiny. To bylo v době, když ještě masírovala v Líšni. Podle mě je o trošku starší než udává, ale to je jenom můj odhad. Domluva v pohodě, přístup taky, byt byl pěkný, 1000,-/hod, masírovala na lůžku. Nicméně samotná masáž mě moc nenadchla.
Požádal jsem ji jestli by mohla být, stejně jako já u masáže nahá, což mě vyhověla. Postavu má na svůj věk docela v pohodě. Při poloze na břiše si na mě nasedla a roztírala mě olej po zádech, bez náznaku erotiky (kromě toho, že jsme byli nazí). Mám rád, když masérka zajede mezi nohy, na třísla, pohraje si s varlatama, s penisem atd. aby to mělo ten správný erotický náboj. Bohužel to mi u Janiny chybělo. Po otočce zaujala takovou pozici, že se na ni nedalo dosáhnout, tak jsem se o nějaké pohlazení ani nesnažil. Ve finále mě ho tak zvláštně třela, pořádně ho nevzala ani do ruky, takže jsem se musel hodně snažit, abych vyvrcholil. Po téhle zkušenosti jsem již neopakoval. S masáží od SensualLady se to nedá srovnat.
Jsem mile překvapen současným přístupem masérky Janiny, nicméně 2000,-/90 min. mě přijde, u starší dámy, trošku mimo mísu, a dost dobře si nedovedu představit jak masíruje celým tělem na masérském lehátku.
ka.mil
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Re: Janina 607 399 241

Příspěvekod zachovalj » stř 21. bře 2018, 15:27

ka.mil:
Kdo je Sensual lady ?
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Janina 607 399 241

Příspěvekod jarjaroslav » stř 21. bře 2018, 22:00

zachovalj píše:ka.mil:
Kdo je Sensual lady ?

:arrow: https://www.amateri.com/cs/lide/540827/SensualLady
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Janina 607 399 241

Příspěvekod croisante » stř 4. dub 2018, 8:18

tiger píše:Máte ještě někdo zkušenosti s touto masérkou? Na fotkách vypadá celkem dobře. Dělá jen masáže nebo se dá přemluvit i k něčemu víc? Díky.


Potvrzuji, co píše v prvním příspěvku jardomon. Sáhnout na sebe nechá, a řekl bych, že se jí to i docela líbí a užívá si to (nebo to fakt dobře hraje). Celkově hodnotím kladně styl masáže (hodně tělo na tělo, to mám rád) a fajn přístup, cítím se tam spíš jako u kamarádky. Někteří tady žehrají, že je to za 2 tisíce - což je pravda, ale pokud jde o mě, tak říkám, že si ty peníze zaslouží a už jsem u ní byl vícekrát.

Jestli se dá přemluvit k něčemu víc (mimo "sahat všude") jsem nezkoumal, mně se to líbí, jak to je :-).
Naposledy upravil croisante dne stř 4. dub 2018, 14:41, celkově upraveno 1
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Janina 607 399 241

Příspěvekod zachovalj » stř 4. dub 2018, 9:22

Trošku mě odrazují ty dlouhé nehty. S tím se blbě masíruje :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Janina 607 399 241

Příspěvekod slimjims » stř 26. kvě 2021, 9:24

Silně nedoporučuji..už komunikace je velmi tristni..jak kdyby nemela ani zajem ..ma to jako vedlejsak..Samotná masaz pouze na luzku,coz pri B2B je az smešné a neprakticke...celkove chladna..dotykani se ji evidentne nelibi..a vrchol vseho velmi nevzrusive sudlani penisu..neumi ho vzit ani do ruky..jen ho tre o bricho..musel sem se udelat sam..A tato pani ktere je pres 50let chce za hodinu 2tis...Neni co dodat..Ma jeste nekdo chut?:)
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník