Hledat  

Tantrické masáže Vanesa 608 914 610

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Tantrické masáže Vanesa 608 914 610

Příspěvekod Atr3y » úte 14. lis 2017, 11:25

Budu celkem stručný jakožto i samotná akce. Byl jsem na "tantrické" masáži poprvé,takže nemůžu srovnávat,ale za tu cenu (1100půlh) hlazení pírkem nevím.. co chodím na erotické masáže, tak tam je alespoň nějaký pokus masírovat. Vrátím se k tantře, po tom hlazení otočka na záda a pokus o masáž přirození, přičemž jsem to musel vzít do vlastních otěží. Ten výraz a sledování budíku jsem už neustál :roll: Závěrem - Vanesa je celkem pěkná holka,pěkný tělo i prsa, foto sedí. To je bohužel asi jediné plus za mne. Lepší zajít do klasického privátu kde vám slečna udělá lepší masáž a to i s šukem.
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Tantrické masáže Vanesa 608 914 610

Příspěvekod zachovalj » úte 14. lis 2017, 17:42

Uff, to je teda zkušenost. :( Měla tě varovat už jen ta délka masáže. Opravdová Tantra je min 3 hodiny a víc a za dvoj až trojnásobnou cenu. Fakt nevím na co si ty holky někdy hrají. :(
Jestli chceš zkusit opravdovou Tantru, tak zkus třeba Danu z http://www.oazadoteku.cz
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Tantrické masáže Vanesa 608 914 610

Příspěvekod cumprcampr » čtv 15. bře 2018, 1:05

Tak jsem si to buhuzel přečetl až po vlastní zkušenosti.... Mladá hezká slečna.... Tim to vse končí... Uplná komedie,
30min strojove hlazeni pírkem po zádech, kdyz jsem to nevydržel a otočil se, tak si psala druhou rukou sms.... Pak otočka na zada a snaha rychle vyhonit, no a pod rucnikem zase telefon a u toho psaní sms... Strašný, odesel jsem a musel jsem se smát tomu co jsem tam prozil za 1500kč.
cumprcampr
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 3. bře 2010, 17:30

Re: Tantrické masáže Vanesa 608 914 610

Příspěvekod lojza201 » pát 6. dub 2018, 12:51

totalni souhlas s tim, co je napsane vyse...moje recenze:
Mlada, hezka, hubena kocicka co masiruje v Malomericich (stejny dum jako maserka Monika).
Potetovana, opravdu moc sexy holka, akorat je odtazita,cela masaz probiha spise pres nejaka
pericka, chlupate rukavice a podobne kraviny (tedy az na zaver kdy je to tradicni rucni
prace). Nicmene holka pouziva klasicky posez kdy na ni nemuzete dosahnout i kdybyste
chteli. Necha vas maximalne sahnout na prsa kdyz si sednete, cele to je takove jako udelej
se a bez, 10min pred koncem upozorni ze uz by ses jako teda mel udelat. No..atmosfera nic
moc. Prostredi je nic moc, kolem jezdi auta a je to dost hlucne, sprcha stara,neni si
poradne kam dat veci.Celkove hodnoceni 6/10, pokud chcete mladou,hezkou,stihlou holku a je
vam jedno jak to dela tak asi ok. Ja opakovat rozhodne nebudu.
lojza201
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 2. srp 2016, 15:54


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník