Hledat  

Samantha z Kociánky?!

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod On.olon » úte 19. pro 2017, 19:01

Byl někdo?
On.olon
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 29. dub 2017, 16:57

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod acx » úte 19. pro 2017, 22:55

On.olon píše:Byl někdo?


jistě že byl :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod Mikecs1 » čtv 8. lis 2018, 11:59

Bylo fajn, jen na muj vkus male prsa. Az pojedu pres Brno uvazuji o opacku.
Mikecs1
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 8. lis 2018, 11:42

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod normalnikluk1 » ned 2. pro 2018, 14:43

Mikecs1 píše:Bylo fajn, jen na muj vkus male prsa. Az pojedu pres Brno uvazuji o opacku.


Mohl by jsi napsat něco vic? Ceny, průběh, co lze...
normalnikluk1
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24. bře 2013, 17:38

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod Thomas3333 » úte 2. dub 2019, 14:51

Byl jsem u ni dvakrat prijemna mlada mila slecna,dobre se s ni povida. Na uvod kafe,voda,sprcha a pak samostatna akce masaz supr. Necha se hladit vsude i dole. Vrele doporucuji
Thomas3333
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 28. bře 2019, 8:57

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod croisante » úte 14. kvě 2019, 12:48

Tak jsem také vyzkoušel, potvrzuji, co píše Thomas3333 v předchozím příspěvku. Vůbec není hloupá a opravdu dobře si popovídáte. Skoro jsem při tom kecání zapomněl, proč tam vlastně jsem :-).Čili GFE.

Platí, že hezká mladá holka, masáže má jen jako přivýdělek, údajně dělá max. jednu denně. Na čas se absolutně nehledí (byl jsem tam přes dvě hodiny...). Masáž samotná super, hladit se nechá, přitulí se (i když říkala, že ne ke každému.) Ano, prsa má malá, taková spíš holčičí, ale jsou velmi hezká a příjemná na hlazení (nicméně platí, že dle vkusu každého soudruha :-)). Tento stav považuji za stokrát lepší, než kdyby si je nechala nacpat silikonem. Pokud se zadaří,

Určitě budu opakovat.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod 530i » sob 18. kvě 2019, 6:05

A ceny ?
530i
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 15. lis 2012, 5:57

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod croisante » čtv 23. kvě 2019, 10:02

Platil jsem 1500 (takže celkem klasika). Za ty peníze to stojí.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod mil » čtv 23. kvě 2019, 12:20

Zdravím osazenstvo. Byl jsem před nedávnem vyzkoušet na základě zdejších recenzí a musím konstatovat, že za mne nejhorší zážitek... Žena nebo chlap, těžko říct, asexualní, byt tragédie, prsa nula, masáž nula, cena 1.500 Kč, čas není pro aktéra důležitý, cca +,- 1 hod. Nedoporučuji, vyhnout se obloukem. Mám pocit, že je to chlap přeoperovanej na ženskou, fuj...
mil
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 13. čer 2008, 15:06

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod croisante » pát 24. kvě 2019, 9:07

milovi se tímto omlouvám, za možná ne úplně přesné první hodnocení. Člověk se snaží o objektivitu, ale nic naplat, po pěkném zážitku se subjektivnímu pohledu nevyhneme...

Dodatek: Možná jsem to nenapsal v mém hodnocení úplně přesně - Samantha je svá, masáže ji primárně neživí - řekl bych jiná, než ty holky obvykle jsou. Jak sama říkala, nemá problém klienta vypakovat, když se neumí chovat - z toho usuzuji, že jí ne každý sedne (a ona jemu). Pokud vám jde o velikost prsou etc. tak hledejte jinde, nabídka je opravdu široká. Prohlédněte si fotky Samanthy, odpovídají realitě (nejpřesnější je asi ta technicky ne moc povedená selfie v koupelně). Prostě hubená, vysoká holka.

To, co se mě zejména líbilo, byl ten přístup - bylo to jako zaskočit za kamarádkou, dobře si popovídat u čaje - ne banální pokec o blbostech, ale opravdu si mít, co říct, a následně se ještě příjemně nechat namasírovat a pomazlit se i po masáži. V spektru podobných služeb neobvyklé...

Že by vypadala jak chlap, to bych neřekl, ale podle vkusu každého soudruha :wink:

Samantha prostě něco nabízí, ne každému to musí vyhovovat. Trh zde máme volný a skutečně neregulovaný, lepší už to IMHO nebude...
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod masazesamantha » ned 26. kvě 2019, 20:50

Všem se omlouvám a především Milanovi, :( vypadá to, že jsem omylem nařkla nesprávného klienta. Svůj předchozí komentář tedy nahrazuji Tímto. Moc mě to mrzí a propadám se hanbou! :( Vypadá to tedy, že ten človíček se zdejším nickem (MIL), u mě nejspíše ani nikdy nebyl. Všem přeji ať se daří a třeba někdy na masáži. Vaše slečna masérka Samantha
Naposledy upravil masazesamantha dne pon 27. kvě 2019, 17:51, celkově upraveno 4
masazesamantha
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 26. kvě 2019, 20:13

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod acx » ned 26. kvě 2019, 23:00

masazesamantha píše:
................................
Vzhledem k tomu co umím, si sebe vážím a mám hoodně velké ego. (Mnoho mých klientů ví). Tááák k věci: Když se Milan cca okolo 2. odpoledne objevil ve dveřích, rozdíl mezi naší výškou byl opravdu markantní. Byl oproti mne cca o 20cm nižší. Řekla bych, až vychrtlá verze jakéhosi čehosi, co připomínalo nejspíš něco jako jezevčíka. :D Faktem je, že se svými 182cm jsem si připadala jako chlap oproti němu spíše já :D :D :D . Zeptala jsem se ho, zda mu tento rozdíl nevadí, kdyby byl problém, může odejít. Tvrdil, že ok. Dále přiznávám, že takovejhle sráč, kterého bych i já doslova zamáčkla pouhým malíčkem (a to levé ruky) mi opravdu jako muž nic neříká. Není se tedy čemu divit, že když tento ehm (malý muž bohužel neumí ani hezky sáhnout), vzrušením zrovna 2x nehořím. :D
.................................


Tak si doplň do inzerátu, že praktikuješ se sebezapřením i zoofilii :lol:
Jinak není pod úroveň, ubohé, se předvádět na úkor, podle tebe naprostého chcípáka, stojí ti to za to?
Každý pochopil, že jeho recenze je velmi osobní, mstivá,nestojí za poznámku. A co jsi udělala teď ty? :P
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod petras60 » pon 27. kvě 2019, 7:08

Samatho ja bych se třeba rád stavil a nemůžu na Teba sehnat kontakt ,kde inzeruješ a pod čim a měřím 190 cm.Tak si třeba sedneme.Petr
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod acx » pon 27. kvě 2019, 11:02

petras60 píše:Samatho ja bych se třeba rád stavil a nemůžu na Teba sehnat kontakt ,kde inzeruješ a pod čim a měřím 190 cm.Tak si třeba sedneme.Petr


Umíš číst ? :shock: Tak co třeba naprivat.cz :P
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Samantha z Kociánky?!

Příspěvekod mara6 » pon 27. kvě 2019, 13:02

Tak bezvadný, jsem fakt nadšenej, co o mně samantha napsala. Bohužel se sakra spletla, já, i když jsem u ní fakt byl toho 21.5. ve 14 hod, tak jsem o ní doposud nic nenapsal, takže ty urážky jsou fakt trapný. Navíc jsem stejně vysokej a i když vychrtlej, tak co jako? Taky nejsi miss a nic špatnýho jsem neřek. Jen abys věděla, že urážíš nesprávného.
Naposledy upravil mara6 dne úte 28. kvě 2019, 15:57, celkově upraveno 1
mara6
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 25. dub 2014, 21:22

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků