Hledat  

Lily (Wellness Royal) 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Lily (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » ned 21. led 2018, 21:40

Ne, z Lily se nestala masérka :D . Mám na mysli jinou Lily. Když jsem se díval na nabídku masérek ve WR, zaujala mě právě ona, i když jsem si pravostí fotek nebyl zrovna dvakrát jistý (po setkání s dotyčnou však musím konstatovat, že se tentokrát moje obavy ukázaly jako zbytečné).

V „Den D“ nemám chuť honit se za nějakými „rekordy“. Proto telefonicky zjišťuji dostupnost vybrané masérky a ověřuji možnost půlhodinové masáže (více času jsem masáží nechtěl věnovat). Ano, za 1 000 Kč. Alespoň dle dívky na telefonu. Později volám ještě jednou a chci mluvit přímo s Lily. Přijít mohu klidně v mnou navrhovaný čas, ale půlhodinové masáže nabízejí až večer :shock: . Než se stihnu vůbec ohradit, Lily (podle dalších hlasů asi po poradě s někým) přistupuje na půlhodinu.

Ve stanovený čas vstupuji dovnitř. Za barem mladá sympatická dívka, v „kavárně“ Lily a ještě nějaká masérka. Přivítání, zaplacení u baru a chvíle čekání na pokoj. Poté mě Lily odvádí do pravého zadního pokoje se zakrytou vířivkou. Během očisty ve sprchovém koutě zjišťuji ucpaný odtokový kanálek :evil: a po vypnutí sprchy stále slyším: „Kap, kap...“

Masáž hodnotím jako velmi příjemnou a intenzivní. Lily považuji za pohlednou netuctovou dívku (tento typ se však nemusí líbit každému, sám jsem si zpočátku nebyl jistý, zda se mi líbí :D ), se kterou si lze v pohodě pohovořit. Na závěr se dostavilo vyvrcholení --:o .

Lily odchází a já mířím do sprchy, abych ze sebe smyl masážní olej. Netřeba zdůrazňovat, že jeho odstranění trvá déle než krátká sprcha na privátě. Někomu by však zdůraznění neuškodilo :roll: . Nechci zbytečně zdržovat, sám spěchám, proto se po 5 minutách nacházím již v oblékací fázi. Lily však asi očekávala větší rychlost a přišla pro mne. Když zjistila aktuální stav, opět mě opustila a při dalším jejím návratu jsem ji již následoval. Během loučení jsem zahlédl v „kavárně“ starší černovlásku a dvě blondýnky, mladší s delšími vlasy a starší s krátkými vlasy. Mladší se mi celkem zamlouvala. Rozloučení s Lily a odchod. Čas jsem přesně nehlídal, myslím však, že masáž určitě nebyla výrazněji zkrácena.

Návštěvu Lily bych v budoucnu nevylučoval. Ani na blondýnku jsem nepřestal myslet :oops: a podařilo se mi zjistit, že se jednalo o Viky.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lily (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod p_kabi » pon 21. kvě 2018, 12:01

Jako skoro začátečník jsem se znovu objednal mailem do WR den předem. Nabídli mi čtyři slečny, které budou k dispozici a já si vybral Lily. Bohužel jsem po příchodu asi 15 minut čekal, než se uvolní pokoj, takže jsem se tam potkal s předchozím zákazníkem. Tak s tím holt počítejte, že na soukromí se tu nehraje. Poté Lily přišla s jejich papírovou nabídkou, kde jsme se shodli na hodinové masáži LD za 1500. Já zaplatil, mezitím slečna zašla připravit pokoj, pak pro mě přišla a šli jsme na pokoj, tam jsem si měl dát sprchu a počkat na ní až se připraví.
Pokoj v pohodě jako minule. Lily přišla v ročníku, který si hned sundala a byla nahá. Postava mladá pěkná, super prsa :D , sympatický obličej, krásné nakudrnacené vlasy. Věk asi odpovídá +-. Masáž nohou, zad, nohou, zad, byla kvalitní, ale trvala asi 40 minut, pak tělo na tělo, to bylo super, protože masírovala zadečkem i pipkou. Otočit na záda, masáž hrudníku, pak zase tělo na tělo. Penis si otírala o bradavky i o podbřišek, nechala se hladit na zadku a prsou. A pak rychle vyhonit. Začátek byl teda skvělý až moc dlouhý, závěr měla pro srovnání Heli lepší, vzdychala, oční kontakt, pousmála se, přitulila se...
Čas dodržela, celá masáž 60 min.
Těžko známkovat, tak třeba 2+ za ten závěr a klidně bych i zopakoval :wink: .
Akorát nevím, proč ty holky hned jak chlap vystříkne přestanou honit. Nevím jak to máte vy ostatní, ale je třeba končit honění pomalu a postupně... jo a taky by tam mohli dát na stěnu zrcadlo a společná sprška by byla určitě taky přínosem.
p_kabi
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 7. úno 2018, 17:21

Lily (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pát 1. čer 2018, 22:17

Lily - díl třetí

Adélu jsem nechtěl opakovat tak brzy, Lily nezvedala telefon, takže jsem zkusil zjistit stav dostupných dívek ve WR. Tereza nedostupná, ze zbytku mi připadala „použitelná“ jen masérka Lily. Opět musím ocenit komunikaci prostřednictvím emailu a SMS ohledně „rozvrhu“ jednotlivých dívek :D (když už ten webový přestal fungovat někdy v březnu :roll: ). U konkurence bych musel na emailovou odpověď čekat v řádech dnů nebo bych se nedočkal vůbec. Přes SMS se tak objednávám k Lily.

Ve stanovený čas vcházím do studia. Za barem mladá sympatická recepční-barmanka :D , kterou jsem zde již potkal, hned ví, za kým jdu. Platím rovnou 1 500 Kč za „Laskavý dotek“. Lily se zvedá z křesla a jde mě přivítat. Poté mizí nachystat pokoj. Za chvíli se vrací a zve mě dále do útrob salonu. Vede mě konkrétně do zadního pravého pokoje se zakrytou vířivkou, kde jsem spolu strávili naše první setkání. O samotě se osprchuji a poté čekám na Lily. Připadá mi, že před masáží je (až zbytečně) hodně času na očistu, zato po masáži naopak málo.

U masáže jsem stereotyp nezažil :D , tentokrát pro změnu věnovala Lily v první polovině masáže celkem velkou pozornost chodidlům a prstům na nohách, a záda mi intenzivně masírovala svým rozkrokem :D . Vyvrcholení dvakrát oddáleno, napotřetí mě už Lily netrápila. Následně ještě pár minut masírování.

Ukončení masáže - 53 minut od začátku. Pak mám prý ještě chvíli ležet (o samotě). Raději si hned ale zajdu do sprchy, co kdyby si pro mě Lily opět přišla příliš brzy. V duchu ještě nadávám na částečně ucpaný odtokový kanálek :evil: . Lily se vrací během oblékání, jak jsem předpokládal. Než se obléknu, uklízí postel, povídáme si. V „kavárně“ se loučíme a mizím.

Pro nějaké příště zvažuji Terezu nebo čtyřruční masáž od obou slečen. Na samotnou Lily jsem však určitě také nezanevřel :D .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lily (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod modusvivendi » pát 20. črc 2018, 12:55

Před pár dny jsem byl na masáži u slečny Lily a odcházel jsem velmi spokojený. Jednalo se o hodinovou masáž, zvanou Venušin dotek (měli ji prý zrovna v akci). Čas délky masáže byl dodržen (i přesto, že jsem vlivem špatné dopravní situace dorazil do WR na masáž o něco později), vystupování masérky bylo příjemné a milé, masáž byla intenzivní a dle mého soudu kvalitně vedená. Navíc Lily je opravdu hezká dívka se zajímavou vizáží. Za mě tedy hodnotím kladně a pokud toužíte po erotické masáži od hezké, netuctové a komunikativní dívky, která ji provádí poctivě, v čistém a pěkném prostředí, kde je dobrá domluva (to i e-mailem), mohu za sebe doporučit. Jako mínus (netýká se přímo konkrétně masérky Lily) pak osobně vnímám to, že nemají ve WR zrcadla a v tzv. kavárně je možné se potkat s jinými zákazníky, o což nějak zvlášť nestojím.
modusvivendi
 
Příspěvky: 75
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Lily (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pon 6. srp 2018, 23:24

Lily - díl čtvrtý

Lily jako jediná ze zvažovaných kandidátek volná v době, kdy ji potřebuji. Před vchodem do WR potkávám kouřící Elen a Heli. Za barem (kupodivu :D ) barmanka-recepční. V křeslech asi Sára a Lily. Krátké přivítání se s Lily, na baru předávám 1 500 Kč za „Laskavý dotek“ a usedám do jednoho z křesel. Lily jde nachystat pokoj. Recepční mě upozorňuje, že je sprcha mimo provoz a budu muset použít sprchu v pánské šatně :shock: .

Tentokrát příprava pokoje (opět zadní vlevo, se zakrytou vířivkou) netrvá dlouho. Lily mě zavede dovnitř a ukáže náhradní sprchu téměř naproti. Pánskou šatnu připomínají snad jen skříňky a lavička. Jinak místnost obsahuje plnohodnotný sprchový kout a ve vedlejší místnosti WC. Nemusel jsem se rozhodně tísnit v žádném kumbále :D .

V ručníku se vracím na pokoj. Poté mě následuje moje masérka. Lily do masáže zapojuje opět nové prvky :D , více se soustřeďuje na prsty na všech čtyřech končetinách. Na záda pořádně tlačí kolenem (téměř jako by na mě seděla URNA :D ) a lýtkem. Kvůli klimatizaci v práci oceňuji masáž krku.

Po obrácení se na záda opět vnímám změny. Penisem v ruce přejíždí po podbřišku a během body to body cítím, že je Lily oholena kromě proužku. Pokec v pohodě. Po vyvrcholení mě Lily ještě chvíli masíruje.

Ve sprše se dívám na hodinky, které mi prozrazují, že tentokrát čistý čas masáže lehce překročil 45 minut. Lily se však snažila, k masáži nemám výhrady, takže tento nedostatek mohu prominout. Něco jiného představuje záměrné, s prominutím, ojebávání jinde, navíc spojené s mizernou kvalitou služeb a celkového přístupu.

V pokoji se setkávám s Lily, která poklízí. Loučíme se v „kavárně“. Zde přítomno několik dívek, registruji Elen a Vanessu. A jednoho staršího klienta :shock: . Během krátkého pohledu zjišťuji, že zažívá stejné pocity jako já kdysi. Ani já ho nevidím moc rád, jen nejsem tolik vyvedený z míry.

Lily nezklamala, plánuji za ní někdy v budoucnu opět zajít :D .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Lily (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pát 19. říj 2018, 21:20

Lily - díl pátý

Od doby, kdy Tereza nechala masírování :( , nemám ve WR jinou možnost, než zvolit Lily. Když se objednávám, v telefonu slyším povědomý hlas. Na místě zjišťuji, že mě sluch neklamal. Tereza za barem, Lily se zvedá a jde mě přivítat.

Na baru předávám 1 500 Kč za „Laskavý dotek.“ Zkouším přemluvit Terezu, aby by se k nám připojila, ale marně :( . Za chvíli mě Lily zavede do pravého pokoje se zakrytou vířivkou. Před odchodem ji požádám, jestli by mohla přijít do pokoje v prádle, což odmítá :( . A opravdu se poté dostaví jen v ručníku. Škoda, u masérek mi vadí, když po svléknutí ručníku neexistuje ještě nějaký mezistupeň před úplnou nahotou...

Masáž jako celek musím pochválit, zejm. rozmasírování zatuhlých míst na zádech (příčina - klimatizace) :D . Vyvrcholení na závěr. Pokec s Lily v pohodě. Lily mě láká na Venušin dotek, prý mnohem erotičtější masáž s vyvrcholením na začátku i na konci. Třeba někdy vyzkouším... Celkový čas masáže - kolem 50 minut :roll: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Lily (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pát 11. led 2019, 17:39

Lily - díl šestý

Věk: 25 let
Výška: 176 cm
Váha: 60 kg
Prsa číslo: 2


Zjišťuji dostupnost Lily z WR a s recepční se telefonicky domlouvám na termínu.

Za barem jedna ex-masérka, na křeslech Lily v bílých šatech s modrými pruhy a mladší černovláska Rose, v obličeji celkem sympatická, ale preferuji štíhlejší dívky. Tentokrát se rozhoduji pro Venušin dotek - za 2 000 Kč. Krátké přivítání s Lily, chvilka čekání v „kavárně“ a následuji svou masérku do pravého zadního pokoje se zakrytou vířivkou. Než Lily zmizí, žádám ji o setrvání v prádle. Sprchový kout trošku mastný od oleje jako obvykle :roll: . V pokoji si všímám skutečnosti, že se čas na mých hodinkách a nástěnných hodinách liší o 5 minut (hodiny jsou napřed).

Lily se vrací do pokoje v bílém prádle, ve kterém je zachycena i na fotce v inzerci. Poté se pustí do masírování a ptá se mě, jestli stihnu i dvojí vyvrcholení za hodinu. První vyvrcholení proběhlo úspěšně a zatím netuším, že mi v ten den Lily druhého již nedopřeje :( . Předtím mi sice slibovala, že Venušin dotek představuje mnohem více erotičtější masáž než Laskavý dotek, ale já osobně jsem ji takto nevnímal :( a pro příště bych se vracel k obvyklé masáži. Jediný bonus za 500 Kč navíc - Lily se svolila masírovat chvíli v prádle :roll: . Proč se nekonalo druhé vyvrcholení, netuším. Možná jsme se zakecali a Lily začala mít pocit, že se vyvrcholení nestihne. Ale čistý čas masáže nepřekročil 52 minut včetně krátkého odběhnutí masérky :evil: .

Když mi Lily oznámuje, abych si skočil ještě do sprchy, trvá chvíli, než uvěřím, že odejdu bez dalšího vyvrcholení. Možná jsem i přemýšlel, zda mi nějaké neuniklo :lol: . No nic, sprcha, obléknutí a rozloučení s Lily v „kavárně“.

Venušin dotek mě zklamal a min. s Lily si jej neplánuji zopakovat :( . Pokud bych zůstal u Laskavého doteku, odcházel bych spokojen jako obvykle. Ale tížila mě myšlenka vyhozené pětistovky :evil: ...

Ani jsem nezaregistroval, že Lily WR opustila.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků