Hledat  

Viky (Wellness Royal) 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Viky (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » ned 21. led 2018, 22:27

Objednávám se k vytoužené blondýnce Viky z WR. Po telefonu od službukonající recepční zjišťuji nemožnost půlhodinové masáže :( . Ta prý probíhá pouze v dopoledních hodinách (v současnosti již není poskytována vůbec). Dopoledne nebo večer, jak mi tvrdili posledně :shock: ? Jako nadržený pitomec souhlasím s hodinou :oops: .

V domluvený čas vstupuji do salonu. Za barem krátkovlasá blonďatá dívka. Přichází za mnou Viky (která mi posledně připadala hezčí) ve vínových šatech. Po představení rovnou sděluji zájem o hodinovou masáž („Laskavý dotek“). Viky se však natahuje pro masážní „jídelníček“ a ukazuje mi jednotlivé masáže. Možná se jedná o povinný „rituál“ masérek :roll: . Rozhodně neplánuji utratit více než 1 500 Kč, původně jsem počítal, že se rozloučím „jen“ s tisícovkou... Předávám peníze recepční-barmance a čekám na přípravu pokoje. Poté si mě Viky do něj odvádí.

V pokoji (vzadu vlevo) mě předtím dvakrát masírovala Tereza. Mám si odložit oděv a osprchovat se. U sprchového koutu hledám marně dveře. Chybí :shock: . Voda teče jen velkou čtvercovou sprchovou hlavicí, na menší se mi nedaří přepnout (nenalezl jsem ani nic, čím bych se o to aspoň mohl pokoušet). Prý tam je nějaký zarezlý kolík a dostal jsem nabídku, že by se o nápravu mohla pokusit slečna recepční (což jsem odmítl).

Po nepříliš pohodlné sprše uléhám na nízkou postel. Viky přichází v XX:08. V porovnání s Terezou a Lily mi připadá její masáž méně intenzivní, při „body to body“ si nevzpomínám, že by po mně výrazněji klouzala tělem i zepředu. Když jsem oznámil blížící se vyvrcholení, vyděsila se a začala mě plácat :shock: . Jako by se při předčasném vyvrcholení měl spustit ve WR alarm :lol: . Nakonec vyvrcholení přichází až tehdy, když to určí Viky.

Viky nepůsobila nepříjemně, spíše chvílemi trochu nejistě. Vzhledově hodnotím Víky kladně - obličej i tělo. Konec masáže v XX:58. Placeno za 60 minut masáže, realita - 50 minut, zkráceno o 10 minut :evil: . Gentlemansky nepočítám, že si Viky odskočila, aby se napila.

Na očistu a obléknutí mi Viky vyměřila 5 minut. Zastihne mě proto nepřipraveného. Za chvíli se vrací a ptá se, zda už můžeme, přičemž dveře již nechává otevřené. V rychlosti se doobléknu, rozloučíme se a opouštím WR s pocitem, že pokud dám salonu na Božetěchové ještě šanci, tak Viky ale nikoliv.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků