Hledat  

Amarylis

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Amarylis

Příspěvekod trenbolon » sob 3. úno 2018, 22:30

Nenasel jsem tema tohodle podniku tak zakladam recenzi.

Objednal jsem si Caroline a Alex na dvojitou erotickou masaz. Prijdu, holky hezke, mile, pratelske. Fotky pravy. Samotna masaz super, fakt se snazi, otiraji se celym telem, nechaji na sebe sahat a celkove je to velice prijemne :) Cena mela byt 1950 ale byl jsem tak spoko ze jsem jim nechal 2500 :lol: a ne nelituju toho.

Nikdy jsem nemel tantrickou masaz takhle s timhle porovnat nemuzu ale z hlediska cloveka co chce proste zazit neco fakt prijemneho a udelat se u toho musim pochvalit :)
trenbolon
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 18. říj 2013, 16:04

Re: Amarylis

Příspěvekod sumiiik » ned 4. úno 2018, 16:16

trenbolon píše: Cena mela byt 1950 ale byl jsem tak spoko ze jsem jim nechal 2500 :lol:

Kristova noho kde to jsme :?: :shock:
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Amarylis

Příspěvekod faust » ned 4. úno 2018, 17:54

Můžeš tu napsat rozumný důvod,proč tohle děláš trenbolone?Nekaž ty slečny tak,schovej prachy na trenbolone,za chvíli je léto :D
faust
 
Příspěvky: 295
Registrován: pát 6. lis 2015, 20:13

Re: Amarylis

Příspěvekod felix » pon 5. úno 2018, 10:06

Buď si to psaly Hondy samy nebo je to debil a ještě se s tím chlubí !
Felix
felix
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:16
Bydliště: Brno

Re: Amarylis

Příspěvekod trenbolon » pon 5. úno 2018, 13:32

Byl jsem mile prekvapen a penez ted mam dost :D

Opravdu to neplanuju delat pokazde. Jestli mne to dela debilem tak budiz :)
trenbolon
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 18. říj 2013, 16:04

Re: Amarylis

Příspěvekod bushmills » úte 6. úno 2018, 13:52

trenbolon píše:Byl jsem mile prekvapen a penez ted mam dost :D

Opravdu to neplanuju delat pokazde. Jestli mne to dela debilem tak budiz :)


Je hezke, ze to neplanujes delat pokazde, ale co myslis, ze bude priste? Jako ze reknes, hele minule jsem to prepiskl a dnes uz nemam tolik penez, tak vam dam min?
No a pak muze nastat ten lavinovy efekt se zvysovanim ceny vsech a vsem.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Amarylis

Příspěvekod juro703 » čtv 8. úno 2018, 8:49

naprosto souhlasím - holky by se neměli rozmazlovat nesmyslným přeplácením - pak chtějí neskutečné ceny a většinou se pak člověk mlátí do hlavy co zas udělal z apitomost :-)
juro703
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 4. črc 2013, 16:05

Re: Amarylis

Příspěvekod zachovalj » čtv 15. úno 2018, 18:53

Možná se mnou nebudete souhlasit, ale osobně si myslím, že každá věc by měla být vyvážena určitou peněžní protihodnotou. Pokud byl spokojený, tak se nedivím že jim dal víc. Já bych jim to dal taky. Proč ne ? Za Tantru dávám i 4000 kč
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Amarylis

Příspěvekod TomDoll » stř 24. črc 2019, 15:48

TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Amarylis

Příspěvekod Targamak » sob 27. črc 2019, 14:30

Tedy, koukám, že Caroline Ardolino má těch videí několik. Přes tuto reklamu má o návštěvy na "masáž" postaráno :-D
Targamak
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 27. led 2019, 10:58

Re: Amarylis

Příspěvekod modusvivendi » pát 20. lis 2020, 15:24

Letos v létě jsem byl na masáži u Caroline a bylo to v pohodě. Cena 1.400,- Kč za hodinu, Caroline byla příjemná, přiměřeně komunikovala, prostředí je hezké, čisté a upravené. Caroline asi nějak vzhledově popisovat nemusím, v tomto vláknu odkazovaných videích je vidět úplně vše :D Masírovala v kalhotkách, ale mně to nějak nevadilo (byť většinou u tohoto typu masáží jsou masérky zcela nahé) a ani jsem se jí neptal, zda je ochotna si je sundat. Masáž jsem osobně vnímal jako jakýsi slušný standard (alespoň v brněnských podmínkách).
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Amarylis

Příspěvekod Lumpík » úte 5. říj 2021, 15:26

Ahoj Vsem,

navstivil jste nekdo studio v posledni dobe? Zaujala me maserka Alex, muzete dat nekdo recenzi at se zbytecne nespalim? Diky
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Amarylis

Příspěvekod vrs220 » ned 10. říj 2021, 20:26

https://www.amateri.com/cs/alba/1786877 ... rylis-alex

U Alex jsem byl cca před měsícem.
Navnaděn fotografiemi dělám objednávku.
Objednávka probjehla bez problému přes operátorku(Alex bývá dost omezeně).
Při příchodu již Alex čeká s otevřenými dveřmi od bytu schovaná za dveřmi. Po vykouknutí z poza dveři mě čeká zklamání. Fotky jsou její, krásnou spotrovní postavu kazí obličej, na ulici bych se za ní neotočil, ale nic hrozného. Byt čistý,moderní,po seznámeni masérka milá tak jsem zůstal. Masáž na břiše začíná pomocí šátku kdy vás s ním jemně šimrá. Rukama jemně roztírá olej po celém těle, parkrát zapojí i prsa. Po otočce na záda to samé. Ke konci masáže si ke mě lehá a přitulí se a masíruje(spíše honí) penis až k vyvrcholení, ale nepřetáhne pláštěnku :shock:
Masáž zaměrena spíše na relax, jemné doteky z mé strany povoleny, celou dobu masíruje v kalhotkách. Alex je milá a přátelska, dá se sní v pohodě pokecat. Platil jsem až při odchodu.
Odcházel jsem celkem spokojen, ale na opáčko to není.
vrs220
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 4. úno 2019, 13:39

Re: Amarylis

Příspěvekod AlbertCamus » sob 4. pro 2021, 12:33

There were few enterprises that had low prices and Amarylis was one of them. Not anymore.
They went from 1400/h to 1500/h for a while and now 2000/h.

From one hand, the demand is always high no matter what. That's why for example Paradise Spa survived with 2500/h for so long now.
From the other hand, most if not all the other enterprises offer a bigger variety of services: The sum of sub charges would be really high (for example with 69 ending, or COB), but to be fair I believe most of us go for this extra and not for a plain handjob at the end.

Despite the cons:
- Masseuses don't keep time (except the new ones like Sofia who I suppose want to build a client base).
- Their techniques are repeateable. If you go twice to same masseuse, you will know for sure what will happen the third time.
- I prefer to not name names, but very few of them delay the ejaculation. The rest do some basic touching, some little b-2-b and then, move on to handjob.
I always picked Amarylis for their prices. This advantage is now off.




This is a generic observation, not for Amarylis only: Why would anyone pick massage over sex with the current state of prices?

My $0.02
“We don't have the time to completely be ourselves. We only have the room to be happy.”
Uživatelský avatar
AlbertCamus
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 14. pro 2019, 17:20

Re: Amarylis

Příspěvekod Jurij » pon 20. pro 2021, 17:43

Pěkně zvedly ceny. Ještě v roce 2020 za 1300 na hodinu masáž B2B bez kalkotek. Na jaře myslím 1500 za hodinu a v kalhotkách, a teď sem čuměl na web a tam 2000 za hodinu. To už mne tam nikdo neuvidí za 2 litry to nestojí.
Jurij
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 15. čer 2019, 11:26

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CJay a 2 návštevníků