Hledat  

Amarylis

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Amarylis

Příspěvekod Adonis1 » pát 26. srp 2022, 15:12

Chlapi, obnovuji diskuzi.
Je tomu už delší dobu, co jsem do Amarylis zavítal, tehdy tam dělala tuším Alex. Koukal jsem, že s cenama se nemažou, nicméně Alex mi tehdy předvedla slušný zážitek. Nechci tu nostalgicky vzpomínat, nicméně byl někdo v poslední době? Holky se tam dost mění. Stojí některá za to? Za sdílení může stát-nestát i jejich druhá pobočka u výjezdu na Svitavy.
Adonis1
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 1. bře 2022, 2:11

Re: Amarylis

Příspěvekod Undrvasrman » pon 29. srp 2022, 9:48

Já tam chodil poměrně pravidelně kvůli stabilnímu personálu s více méně vyrovnanou kvalitou. Letos se to tam začalo ale jaksi střídat, ceny šly skokově jinam (ale to nejen tam), zažil jsem dvě tři slabší zkušenosti s novým personálem (nikdy to nebyl průser, ale ta kvalita už byla prostě níž) a mě to přestalo bavit.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Amarylis

Příspěvekod Adonis1 » čtv 1. zář 2022, 19:24

Na základě mé archeologické recenze s Alex, to šel ještě zkusit a jsem se rozhl dát tomuto dříve oblíbenému podniku šanci. Pytel plnej, sahám po mobilním aparátu a během pár minut přes WA dostávám odpověd, kdo je ,, dnes na skladě ‘’. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: nebudu lhát, operátorka nabídla Elis nebo Noemi. Dal bych přednost Elis, protože jsem spíš na vyšší a dominantnější typy. Pro jistotu se ještě ptám, dělá li Elis prvky ze SM. Po pár minutách operátorka volá nazpět, že , že se omlouvá, ale že je teď Elis na delší rezervaci obsazena. Začínám bejt nasranej a zkouším jiný studia. :oops: v kládě mi však hučí a já potřebuji upustit páru. Noemi je volná, praví operátorka z hnízda lásky. Je to kongresní hala, není těžké se dostat dovnitř. Kokot mi doslova praská ve švech a tak se ve dveřích s nadějí že bude aspoň ližba s Noemi domlouvám, že dáme 90min. Za dveřmi čeká roztomilá, ikdyž na mě trochu víc umělá ťapina. Slečna nebo paní není žádná vychrtlá holka, ale neřekl bych, že má nějaké kilo navíc. Mně tento typ vyhovuje. Prsa bych řekl 3. Ve sprše žádná větší divočina, šel jsem sám. Komunikace na bodu mrazu, nenabídla ani vodu ani kafe ( kávovar jsem jasně viděl v rohu masážní místnosti). Žádný pokus o navodění atmosféry, smooth talk, pouze hesla jako: dej si sprchu, tady si lehni, na břicho.
Část na břichu tragédie. Hlazení, neustálé koukání na telefon nebo na hodiny, zývání. Mám pocit, že telefon měla vedle matrace a neustále si psala. Do toho se vypla TV s hudbou, takže erotika jako blázen. Žádné cucáni oušek, žádné letmé polibky, foukání žaludu, 69 nečekejte už vůbec a při sahání dolů na vás paní vyletí jako na malého fagana: Co deláš???? Tak se se nesmí!!!! Uřvaná, nevychovaná :| lituji těch 2800,-. Původně jsem chtěl využít službu double lingam, nicméně slečna užívá stále dokola stejnou techniku, která po čase nudí a já měl nakonec problém dojít ke zdárnému konci…
Ach, kde ty naše šikovné ručičky jsou? Jo a ještě je to pěkná zlatokopka, platím 3000,-. Masérka nechápavě kouká, pak se zeptá tónem, jako bych byl nějaký chudák :mrgreen: Ty asi budeš chtít ty 200,- zpátky, že? Říkám ano, potřebuju na parkovaní. Přátelé, tak otrávený výraz jsem ještě neviděl :mrgreen: dobře jim tak, zlatokopka odněkud vylezla, mrskla mi 200,- do ruky a Ahoj se rozloučila. Tragédie! Výmitit tyhle zlatokopecký blbky. Co jí šlo asi nejlíp a za co dávám malé nepatrné plus je, nenucená konzervace po masáži a to, že mě umyla záda. Což pak stejně posrala tím dýškem. Dám šanci (az se vzpamatuju) ještě té Elis a s tímhle podnikem jsem skončil. Kde jsou ty časy, pánové, co ženský dělaly co nám viděli na očích….
Adonis1
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 1. bře 2022, 2:11

Re: Amarylis

Příspěvekod radeak » ned 6. lis 2022, 0:27

Byl jsem zhruba před měsícem u Elis, hodina za 2000.

Bylo to docela zklamání. Slečna Elis je velmi pěkná, vysoká blondýna, s krásnou postavou. Docela příjemná, na mě trochu moc rázná, ale to je fuk.

Naprosto to ale nenaplnilo moji představu o erotické masáži získanou z úžasné předchozí zkušenosti jinde. Byla to spíš obyčejná masáž s vyhoněním. Slečna odtažitá, erotický náboj nikde, žádné gradování vzrušení. Žádné sténání do ouška, polibky na záda a podobné maličkosti, které by měly masérky dělat, aby navodily intimnější atmosféru.

Navíc chybělo zrcadlo, takže při masáži na břiše, která trvala většinu času, jsem viděl z té krásné slečny kulové. Musel jsem si vykroutit hlavu, abych viděl aspoň něco.

Body-to-body pasáže nuda. V předešlé masáži po mě slečna jezdila vášnivě tělem ve všech možných úhlech a polohách, tady to byla tak možná jedna poloha, navíc ta nejodtažitější, jaksi jenom z boku přejíždění prsama po břichu. Navíc kvalita oleje nic moc, bylo to docela suché.

Doteky byly povolené všude kromě podvozku. Vzhledem k polohám, ve kterých slečna masírovala však nebyly stejně nijak extra možné.

Ve zkratce:

Co dostanete: hezkou slečnu, příjemnou komunikaci, docela fajn masáž rukami, nic moc šikovné tělo-na-tělo, tuctové závěrečné honění, možnost doteků i na prsa a zadek
Co nečekejte: mazlení, vášeň, intimitu, erotický náboj, zajímavé body-to-body polohy, jako třeba na 69 (její intimní partie jsem vlastně vůbec neviděl), masáž zadečkem, opravdové propojení těl

Už tam nikdy za tuto cenu nepůjdu. Být to o 500,- levnější, možná bych to zvážil.
radeak
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 5. lis 2022, 13:17

Re: Amarylis

Příspěvekod Undrvasrman » pon 7. lis 2022, 10:09

@Radeak Dik za recenzi. Podělíš se kde jsi získal tu předchozí zkušenost jinde, kterou porovnáváš se zážitkem z Amarylis?
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Amarylis

Příspěvekod radeak » pon 7. lis 2022, 10:26

@Undrvasrman To bylo v zahraničí. V Brně jsem na tak dobrý zážitek zatím nenarazil. Skvělá ale byla třeba Timea https://www.sex.cz/265207, ale taky hrozně drahá, 2600,- za hodinu.

Jinak pro upřesnění, nebyl to salón Amarylis ale Despacio, ale je to prakticky to samé, stejný web, stejné slečny, střídají se v obou salónech. Na Despacio jsem vlákno nenašel, tak jsem to dal sem. Je tedy možné, že v Amarylis zrcadlo mají.
radeak
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 5. lis 2022, 13:17

Re: Amarylis

Příspěvekod Undrvasrman » pon 7. lis 2022, 11:58

@Radeak OK díky. Amarylis + Despacito, vím že jde o jedno, navštívil jsem mnohokrát obě působiště, ještě za dřívější majitelky. Toto téma by se mohlo přejmenovat na Amarylis / Despacito. Zrcadlo je ovšem v obou. V Amarylis po levé ruce když jsi na břichu, na zdi za kterou je koupelna. A je v něm dobře vidět. V Despacito je zrcadlo za nohami a spíš na něj nevidíš.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků