Hledat  

Heli (Wellness Royal) 774088994 / 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Heli (Wellness Royal) 774088994 / 774 088 994

Příspěvekod p_kabi » stř 7. úno 2018, 17:43

Jako skoro začátečník jsem se objednal mailem do WR den předem. Nabídli mi tři slečny, které budou k dispozici a já si vybral tu nejmladší Heli. Nakonec jsem chtěl dorazit o dvě hodiny dříve a po telefonické domluvě žádný problém. Po vstupu do WR všechny tři seděli na pohovce u stolečku. Heli přišla s jejich papírovou nabídkou, kde jsme se shodli na hodinové masáži za 1500. Já zaplatil, mezitím slečna zašla připravit pokoj, pak pro mě přišla a šli jsme na pokoj, tam jsem si měl dát sprchu a počkat na ní až se připraví.
Pokoj byl pěkný, čistý, všude zapálené svíčky, sprcha v pohodě, akorát jsem na ní čekal takových 10 min. Heli přišla v takové košilce, kterou si hned svlékla a byla nahá. Postava super, pevný kulatý zadeček jaký mám rád :D , sympatický obličej. Píše, že je jí 19, což asi +- odpovídá. Masáž nohou, zad, pak tělo na tělo, otočit na záda, masáž nohou, břicha, hrudníku, pak zase tělo na tělo. Masáž výborná i když by mohla i trochu přitlačit, nechala se hladit na zadku a prsou. Poté mi ho krásně vyhonila :) . Lehla si ke mně a trochu jsme pokecali.
Za mě 1- (to mínus za neoholený klín, který trochu škrábal, ale nakonec to balo fajn) a klidně bych i zopakoval :wink: .
p_kabi
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 7. úno 2018, 17:21

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod acx » stř 7. úno 2018, 22:09

p_kabi píše:Jako skoro začátečník jsem se objednal mailem do WR den předem. Nabídli mi tři slečny, které budou k dispozici a já si vybral tu nejmladší Heli. Nakonec jsem chtěl dorazit o dvě hodiny dříve a po telefonické domluvě žádný problém. Po vstupu do WR všechny tři seděli na pohovce u stolečku. Heli přišla s jejich papírovou nabídkou, kde jsme se shodli na hodinové masáži za 1500. Já zaplatil, mezitím slečna zašla připravit pokoj, pak pro mě přišla a šli jsme na pokoj, tam jsem si měl dát sprchu a počkat na ní až se připraví.
Pokoj byl pěkný, čistý, všude zapálené svíčky, sprcha v pohodě, akorát jsem na ní čekal takových 10 min. Heli přišla v takové košilce, kterou si hned svlékla a byla nahá. Postava super, pevný kulatý zadeček jaký mám rád :D , sympatický obličej. Píše, že je jí 19, což asi +- odpovídá. Masáž nohou, zad, pak tělo na tělo, otočit na záda, masáž nohou, břicha, hrudníku, pak zase tělo na tělo. Masáž výborná i když by mohla i trochu přitlačit, nechala se hladit na zadku a prsou. Poté mi ho krásně vyhonila :) . Lehla si ke mně a trochu jsme pokecali.
Za mě 1- (to mínus za neoholený klín, který trochu škrábal, ale nakonec to balo fajn) a klidně bych i zopakoval :wink: .


Jak vypadalo tělo na tělo, dá se to tak vůbec nazvat ? :P
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod p_kabi » pát 9. úno 2018, 8:09

acx píše:
Jak vypadalo tělo na tělo, dá se to tak vůbec nazvat ? :P


Normálně, klouže po tobě prsama, břichem a kundičkou klouže po tvé noze...
p_kabi
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 7. úno 2018, 17:21

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod acx » pát 9. úno 2018, 11:09

p_kabi píše:
acx píše:
Jak vypadalo tělo na tělo, dá se to tak vůbec nazvat ? :P


Normálně, klouže po tobě prsama, břichem a kundičkou klouže po tvé noze...


No, tohle v řadě případů normální není, někde jen 3x otření prsem, jinde si na tebe jen sedne, ... :P
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod zachovalj » čtv 15. úno 2018, 18:46

Tělo na tělo (B2B) může být velmi příjemné, pokud to dívka umí a za předpokladu že má alespoň trojky prsa. Neoholený klín je při B2B super, protože můžeš přesně vnímat kde ta holka je a co dělá když ležíš na břichu. V Brně to umí docela dobře třeba Mischel. Já osobně si tyhle masáže dopřívám nejvíc v Thajsku, kde to ty holky opravdu umí a dokážou tak stupňovat vzrušení. Zrovna dnes jsem se od tama vrátil :-)
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pon 22. říj 2018, 16:56

Věk: 20 let
Výška: 170 cm
Váha: 65 kg
Prsa číslo: 2


Heli z WR mě stále něčím přitahuje, takže si nemohu pomoci a objednávám se k ní. V obličeji mi připadá hezčí než na fotkách (v současnosti jsem fotky s odkrytým obličejem nenalezl) :D , na sobě tričko a maskáčové kraťásky. Od počátku působí jako mladá a milá dívka. Navíc na rozdíl od Lily nemá problém setrvat v prádle či alespoň v tangách :D .

Masáž proběhne v levém pokoji se saunou. Heli není sice štíhlá modelka, ale zároveň nedosahuje určitě žádných obludných rozměrů. Na masáž má postavu akorát. Očekával bych méně intenzivní masáž, ale Heli mě nešetří a místy i pořádně drtí při body to body :D .

Škoda, že jsem se Heli tak dlouho vyhýbal, pro mne představovala velmi příjemné překvapení a rád bych se za ní opět zastavil :D . K návštěvě Heli mě nenapadají žádné výtky, až na obvyklé počítání času ve WR :evil: , kdy většinou zaplacená hodina masáže ≠ 60 minut čistého času :roll: . Na očistu jsem dostal přiměřený prostor.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Heli (Wellness Royal) 721 165 607

Příspěvekod jarjaroslav » pát 21. pro 2018, 22:49

Heli - díl druhý

Heli jsem se rozhodl navštívit i podruhé. Domluva tradičně telefonem přes recepci.

Vstupuji do WR. Na baru platím 1 500 Kč za Laskavý dotek, přivítání s Heli, kterou za chvíli následuji do levého pokoje se saunou. Opět ji žádám o setrvání aspoň ve spodním dílu prádla. Vyhoví mi :D .

Po sprše uléhám na postel (když si ji blíže prohlédnu, zjišťuji, že se vlastně jedná o matraci na dřevěných paletách, což jsem dosud nevěděl, a to jsem na ní ležel mnohokrát). Heli se vrací s masážním olejem a zbavuje se všeho kromě tang. Masáž opět velmi intenzivní, až se skoro obávám, aby mi neprorazila hrudník nebo nezlomila žebra (nadsázka) :D . Z legrace říkám Heli, že si to můžeme vyměnit. Prý proč ne. Na chvíli se stávám masérem a musím říct, že jsem se zatím při masáži dosud tolik nepobavil. Už jen to, jak na sebe mám nanášet olej :lol: . Na pořádné body to body mi samozřejmě chybí prsa :D , takže Heli masíruji zejm. pomocí rukou. Poté přecházím zase do pasivní role.

Na závěr vyvrcholení --:o , sprcha a rozloučení v „kavárně“.

Za Heli bych zase někdy rád zašel, milá dívka, hezká min. v obličeji, nějaké kilo navíc mi v jejím případě ani nevadí :wink: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod fotoer » úte 8. led 2019, 9:15

Na pochvalne recenze jsem se rozhodl risknout predrazenou masaz.
Domluva emailem. To je za me velke plus.
Slecna asi po vanocich dost narostla. Rozhodne neodpovida vyska vaha uvedena na netu. Ale riskl sem a zustal.
Pak sup na pokoj. Ma sprcha a cekani na slecnu.
Prusla sundala si ze sebe kus hadriku a byla nahulata. Je to takova vetsi silnejsi holka ale na masaz dobry.
Dlouhe masirovani nohou zad. Pres zadek vzdy prejela rychle spis preskakovala. Aby zajela prsty mezi pulky prejela dirku nebo az k penizu to nehrozilo. Pak neco jako body body ale spis brichem a prsama ale pipkou ci zadeckem ne.
Pak byla otocka. Tam uz se.obcas venovala penisu ale spis chtela vyhonit nez nejaka masaz. Opez bodybody ale zase jen tak naoko. Znam masaze kde slecna krasne nejzi pipkou po stehne obcas i na pero nebo masaz zadeckem coz v jejim obrovskem zadku by mohlo byt prijemne ale toto nedela. Doteky naprosto zakazany. Teda lehce na nohy zadek ale na pipku vuvec a na prsa asi 2vteriny a pak ze pr3dek je totalni tabu.
Vrchol byl ze z 1hodinove masaze vcetne vstupu domluvy sprchy pred sprchy po jsem dverima prosel od do za 50minut.
Kdyz odectu cas čekání v kavárně a pak na pokoji tak vic jak 30minut to.nebylo.

Za me velke zklamání a jen to potvrzuje mnohokrat zmiňované zkracování a sizeni.
fotoer
 
Příspěvky: 294
Registrován: pát 8. dub 2005, 0:52

Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » ned 1. zář 2019, 15:12

Heli - díl třetí

Volám do WR a prostřednictvím recepční domlouvám setkání s Heli.

Dvě minuty před stanoveným termínem procházím kolem hezké černovlásky (později identifikována jako Naomi :idea: ) a Elen, která se mě ptá, zda mířím na masáž. U baru/recepce čeká Heli, barmance/recepční Lucce platím 1 500 Kč. Pokoj, levý se saunou, připraven, takže mě Heli ihned odvádí z kavárny. Než odejde, žádám ji o setrvání v prádle.

Nechce se mi vracet k vypínači, takže sprchu absolvuji téměř po tmě :roll: . Heli přichází ještě v době, kdy se teprve otírám ručníkem. Ponechává si červená tanga. Uléhám na paletovou postel se spodním červeným podsvícením. Masáž v pohodě, jen se erekce nedostavuje tak, jak jsem běžně zvyklý :( . Asi únava, napětí :oops: ... Heli navrhuje, jestli nechci chvíli masírovat já ji zepředu, což zabírá :D . Po opětovné výměně rolí výstřik, ležíme vedle sebe, Heli mě ještě lehce masíruje.

Ještě jedna sprcha, celkem jsem v prostorách WR strávil něco málo přes hodinu, Heli se vrací, když se obouvám.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod vrs220 » stř 13. lis 2019, 13:00

https://www.namasaz.cz/eroticky-masazni ... heli-31714
Tak na to jak sem se za Heli těšil tak se žádnej zázrak nekonal. Slečna je to vyšší postavy, pár kilo navíc, hezká v obličeji,ale podle mě až zbytečně moc make-upu měla.

Při výběru masáže mě nabízí že mají akci 2masérky na 70min za 2400,- ,ale ta druhá bude postarší Elen, po chvíli přemlouvání to tedy beru. Již se mě to stalo jednou že mě nabízeli druhou masérku a vždy tu nejstarší co tam byla(asi mají malo klientů).

Samotná masáž proběhla v pokoji s vířivkou. Překvapuje mě brzký příchod Heli zpět na pokoj když jdu ze sprchy. V jejím případě pár kilo navíc nevadí, postavu má pěkně symetrickou. Začíná masírovat stehna, chvíli chodidla a pak záda, přechází na b2b a nebojí se pořádně přitlačit. Otočka na záda, chviličku masíruje rukama a hned b2b, masáž penisu byla spíše klasická hoňka, vyvrcholení není problém,vzdychá při tom až na můj vkus zbytečně moc.Při masáži udržuje oční kontakt a mile se usmívá. Po výstřiku odchází a vystřídá ji Elen.

Čas masáže lechce překročen, ale to pak ze strany Elen, kdy problěhlo druhé vyvrcholení.
vrs220
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 4. úno 2019, 13:39

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod p_kabi » pát 6. bře 2020, 11:01

Tak jsem po nějaké době opět zavítal na masáž k Heli. Chtěl jsem Laskavý dotek, ale nabídla mi nějaký Venušin dotek, která měla být mnohem erotičtější s více vyvrcholeními. Tak jsem to vzal. Průběh masáže byl takový: na začátku rychlé vyhonění, pak masáž, B2B a nakonec zase rychlé vyhonění. Tu erotiku jsem hledal marně. Masáž v pohodě jako vždy, ještě že při tom honění aspoň Heli vzdychá, je to takové fajn.
p_kabi
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 7. úno 2018, 17:21

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod lojza201 » úte 10. lis 2020, 10:16

Byl jsem nedavno, Heli opravdu narostla, ale aspon se to snazi vyrovnat nasazenim :) Prvnich 30min masaz je ale uplne o nicem, pak zalezi na sympatiich, nicmene pres hranici nejde (nenecha si dole sahnout), trosku mi pripadalo ze tam jsou nekde kamery kdyz byla tak striktni, nemyslim ze je az tak zasadova :D Cenove jsou jejich masaze proste prestrelene...
lojza201
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 2. srp 2016, 15:54

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod modusvivendi » pát 20. lis 2020, 15:12

U Heli jsem byl ve Wellness Royal na masáži někdy zkraje tohoto roku ještě před vypuknutím pandemie nového typu koronaviru (její první vlny v ČR a s ní spojenými opatřeními). Masáž to byla příjemná, Heli podle mě minimálně v tu dobu nebyla žádná těžkotonážnice, jak je tu někdy naznačováno, byť vyloženě hubená není. Masáž tedy byla za mě v pořádku (nejspíš to byl ten "Laskavý dotek"), Heli i trochu konverzovala, chovala se příjemně. Nicméně můj celkový dojem byl, že nešlo o nic zase až tak extra zapamatovatelného a nápaditého, na druhou stranu to nebylo jen obyčejné patlání oleje a ruční zakončení Heli uměla velmi dobře.. Takže za mě OK a mohu v zásadě masáž u Heli doporučit.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pát 2. dub 2021, 0:30

Že by: http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... elen-40288 :?: 170/65/2 by odpovídalo, i fotka by celkem seděla :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Heli (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod Targamak » čtv 8. dub 2021, 22:24

jarjaroslav píše:Že by: http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... elen-40288 :?: 170/65/2 by odpovídalo, i fotka by celkem seděla :idea: .



pouze se přejmenovali. tentýž flek
Targamak
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 27. led 2019, 10:58

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků