Hledat  

Saya 739 166 151

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Saya 739 166 151

Příspěvekod croisante » úte 27. úno 2018, 10:02

Saya sídlí na Hybešově, inzerát:

http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_maserky/996125-saya-saya_salon_brno-brno

Domluva přes telefon naprosto super, slečna je velice příjemná a vstřícná. Sídlí v opravdu malém loftovém bytečku, ale pro účely masáže stačí. Všude čisto, koupelna pěkná, prostředí příjemné. Z hlediska komunikace a přístupu je to za mě jednoznačně číslo 1. Takže klasicky jsem si dal sprchu a jdeme na to. Inzeruje, že je profi masérka, cituji:

Mám ráda, co dělám, a dostávám neuvěřitelnou zpětnou vazbu. Nebudeš zklamaný. Jsem plně kvalifikovaná masérka a terapeutka. specializující se masaze z prvky Lomi, japonské, léčivé, bylinné, ...


Takže jsem byl velmi navnaděn, leč realita byla bohužel výrazně slabší, protože nic speciálního se nekoná, spíše naopak. Celá masáž podprůměrná (asi nejslabší, co jsem zažil), body-to-body = dvakrát přejede prsama přes záda, pak otočit a jde se rovnou na honění. Honění celkem dobrý, ale ta masáž, ta masáž... Nevím, jestli jsem si měl něco speciálního poručit, těžko říct.

Cena tuším 1200 za hodinu, barevné fotky v inzerátu odpovídají realitě, na těch čenobílých to vypadá na přírodní prsa, ale má je "vylepšené" (a je to i cítit, za mě bohužel další mínus). Věk IMHO odpovídá, slečna je hezká i sympatická, bohužel masáž slabší.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků